Προς το περιεχόμενο

I7 6700k overclocking


tmaestros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλά ρε σείς .Το παιδί φαίνεται απο τον τρόπο που γράφει στο πώς εκφράζεται μέχρι στο που ψάχνει για νούμερα τι μυαλά κουβαλάει .Εσείς γιατι συνεχίζετε και ασχολείστε ? Δεν σας τιμά

αυτοχαρακτηριζεσαι μαλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 281
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πρέπει κανονικά γιατί είναι το pc μου που δουλεύω στο γραφείο, αλλά...

 

ivy.png

 

Ασχετο με το θέμα , αλλά ...

Ωραία (και με πολύ ενδιαφέρον) CPU , έχετε στο γραφείο σας.

 

Εμείς εδώ τι βγάζουμε με Pentium G :-D

 

Αν αδειάσει καμμιά θέση , στέλνω βιογραφικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σορυ μεγαλε αλλα πριν μου λεγατε για το δικο μ ρευμα.....τωρα που ψηνει σουβλακια ο αλλος ουτε λογος....!!για σοβαρευτειται λιγο....

 

 

γατουλη εχει αλλη αρχητεκτονικη στο επεξεργαστη αλλη ταση λειτουργιας και αλλη ανοχη στο ρευμα.αμα δεν ξερεις μην λες πραγματα γιατι γινεσαι χαζος.αν πας και ποιο πισω σε επεξεργαστες θα δεις οτι δουλευαν με παραπανω ταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ οταν εδινες στον Ι5 που πουλησες 1.60 ρευμα δεν θυμαμαι να ελεγες οτι ειναι ψησταρια παντως....και τον πουλησες κιολας.

τεσπα συνεχιστε παιδια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το σκορακι αφιερωμενο στο φιλο παραπανω που ανεφερε τα Bench με τον Sheogorath.

Multi thread δεν τρεχω καν. Ειναι ανωφελο.

 

Φιλακια απο το διαμαντακι μου.

 

Με αγαπη ο 3770Κ  σε ρυθμους προπονησης στα 4645MHz με 1.160 Volt :-)

Αλλα τι λεω, τα 15χρονα δεν ξερουν απο overclock μονο σχολειο πανε αφου πρωτα πιουν το γαλατακι τους.

Ποσο δικιο εχετε γατακιαααααα....

 

10nvlgj.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ρε σείς .Το παιδί φαίνεται απο τον τρόπο που γράφει στο πώς εκφράζεται μέχρι στο που ψάχνει για νούμερα τι μυαλά κουβαλάει .Εσείς γιατι συνεχίζετε και ασχολείστε ? Δεν σας τιμά

 

 

Χαβαλε καναμε βρε να περναει η ωρα, ο "παιχνιδοφαγος" εγινε "παστοφαγος". Δακρυσα απο τα γελια παντως το βραδυ, αν ειναι καλα το παλικαρι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το σκορακι αφιερωμενο στο φιλο παραπανω που ανεφερε τα Bench με τον Sheogorath.

Multi thread δεν τρεχω καν. Ειναι ανωφελο.

 

Φιλακια απο το διαμαντακι μου.

 

Με αγαπη ο 3770Κ  σε ρυθμους προπονησης στα 4645MHz με 1.160 Volt :-)

Αλλα τι λεω, τα 15χρονα δεν ξερουν απο overclock μονο σχολειο πανε αφου πρωτα πιουν το γαλατακι τους.

Ποσο δικιο εχετε γατακιαααααα....

 

4,6 στα 1.16 vcore

5.0 στα 1.23vcore

 

To chip σου όσο ανεβαίνει ζητάει και λιγότερη αναλογία σε vcore/ghz :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το σκορακι αφιερωμενο στο φιλο παραπανω που ανεφερε τα Bench με τον Sheogorath.

Multi thread δεν τρεχω καν. Ειναι ανωφελο.

 

Φιλακια απο το διαμαντακι μου.

 

Με αγαπη ο 3770Κ  σε ρυθμους προπονησης στα 4645MHz με 1.160 Volt :-)

Αλλα τι λεω, τα 15χρονα δεν ξερουν απο overclock μονο σχολειο πανε αφου πρωτα πιουν το γαλατακι τους.

Ποσο δικιο εχετε γατακιαααααα....

 

10nvlgj.jpg

 

 

Καλος το Γιαννακη. καλα βρε μετα απο 20 μερες και διαφορετικο thread βρηκες να ποσταρεις κατι; 

Ειμαι περιεργος ομως μιας και τρεχεις στα 5 οπως λεει η υπογραφη σου γιατι δεν εβγαλες ενα στα 5; Αντε πανε τωρα και στο φιλο σου να του κανεις το super-duper OC γιατι πολλες παστες πηρε χτες.

 

PS Παρε μαζι σου και τα χαπια για το ζαχαρο

Ωχ τωρα το ειδα και ο 3770Κ εφαγε ξυλο απο τον ταπεινο 920, για αυτο κανει συγκριση με τον Sheogorath και δεν λεει τιποτα αλλο.

Αχ βρε Γιαννακη αχ.....

http://www.crashonline.gr/wp-content/uploads/2015/06/11387391_709388065853753_1139915011_n.mp4?_=1

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...