Προς το περιεχόμενο

I7 6700k overclocking


tmaestros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα μια παστα απο τον γιο μου δεν σου φτανει? η πρεπει να το βγαλω αυτοπροσωπος το σκορ; Βρε τι τραβαμε... ο ενας του βρωμαει ο αλλος του μυριζει.

Οπως αναφερθηκε επαιξες και εχασες, την μπανανα και στο δεντρο σου

 

ΥΓ να πεις τον πατερα σου να σου παρει αλλο, αυτο δεν τραβαει

μονος μ τα παιρνω μαγκα μ...!!θα τον βαλω στα 5.00 να εχουμε ιδιες μετρησεις...!!μην χαιρεσαι κ πολυ...

Ανέβασέ το μια και καλή στα 5.6 να δούμε! Θα σε περάσω :)

 

Multy έχω δει και 14000 κάτι, οπότε αν δεν το περάσεις θα το ποστάρω.

 

Δεν τσουλάει ο κουβάς σου λέμε :ph34r:

αστω....το ξερεςι οτι εχασες....μην κανεις το χαζο...!!κοντεψες να τον παρεις στα χερια για να φτασεις την αποδοση μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 281
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονος μ τα παιρνω μαγκα μ...!!θα τον βαλω στα 5.00 να εχουμε ιδιες μετρησεις...!!μην χαιρεσαι κ πολυ...

Ο καθένας όσο τον βαστάν τα παπάκια του το ανεβάζει. Εσύ μέχρι πόσο?

 

Μόνο 5, απαπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 5Ghz δεν μπορει να παει. Γιατι αν παει τον περιμενω εγω και μετα δεν θα μπορει να πει για "ρελαντι".


αστω....το ξερεςι οτι εχασες....μην κανεις το χαζο...!!κοντεψες να τον παρεις στα χερια για να φτασεις την αποδοση μ

 

Εχμμμμ δεν σε εφτασε, ΣΕ ΠΕΡΑΣΕ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας όσο τον βαστάν τα παπάκια του το ανεβάζει. Εσύ μέχρι πόσο?

 

Μόνο 5, απαπα...

αστω φιλε μ....στο ξαναλεω...εισαι στα 5600 για να με φτασεις......!!εγω ειμαι 4700.....!!τι δεν καταλαβαινεις...ακομη κ μικρο παιδι το καταλαβαινει....!!κ με 4800 σε περνω...αν τον βαλω....!!ωρα να παρεις καινουργιο φιλε μμμ....ψησε κ καμια μπριζολα με το ρευμα που με κοροιδευες.....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονος μ τα παιρνω μαγκα μ...!!θα τον βαλω στα 5.00 να εχουμε ιδιες μετρησεις...!!μην χαιρεσαι κ πολυ...

 

 

Αιντε να σε δω, αλλα με τα αυτια στο πατωμα σε βλεπω παλι.

Να περιμενω σημερα ή δεν σε παιρνει η ωρα; Μας ζαλισες τα παπακια πριν τωρα περιμενω να δω το μποι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστω φιλε μ....στο ξαναλεω...εισαι στα 5600 για να με φτασεις......!!εγω ειμαι 4700.....!!τι δεν καταλαβαινεις...ακομη κ μικρο παιδι το καταλαβαινει....!!κ με 4800 σε περνω...αν τον βαλω....!!ωρα να παρεις καινουργιο φιλε μμμ....ψησε κ καμια μπριζολα με το ρευμα που με κοροιδευες.....!!!

Τα νούμερα έχουν σημασία.

 

Θες να βγάλω με 2.8 ghz καλύτερο σκορ απο σένα στα 4.8?

Γίνεται ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστω φιλε μ....στο ξαναλεω...εισαι στα 5600 για να με φτασεις......!!εγω ειμαι 4700.....!!τι δεν καταλαβαινεις...ακομη κ μικρο παιδι το καταλαβαινει....!!κ με 4800 σε περνω...αν τον βαλω....!!ωρα να παρεις καινουργιο φιλε μμμ....ψησε κ καμια μπριζολα με το ρευμα που με κοροιδευες.....!!!

 

Με το αν.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νούμερα έχουν σημασία.

 

Θες να βγάλω με 2.8 ghz καλύτερο σκορ απο σένα στα 4.8?

Γίνεται ;)

βαλε 4.7 να γελασω λιγο με τον επεξεργαστη των server που εχεις 2008....!!γελανε κ οι κοτες με αυτα που γραφεις...apodosh 0 sta games....συγκρινεις 2015 με 2008.....!!!με το ρευμα που ανεβασε για να με φτασεις ψησταρια το εκανες το δωματιο σ....!!στο ξαναλεω αγορασε ενα νεο κομματι....κ σταματα να κανεις τον κινεζο...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε 4.7 να γελασω λιγο με τον επεξεργαστη των server που εχεις 2008....!!γελανε κ οι κοτες με αυτα που γραφεις...apodosh 0 sta games....συγκρινεις 2015 με 2008.....!!!με το ρευμα που ανεβασε για να με φτασεις ψησταρια το εκανες το δωματιο σ....!!στο ξαναλεω αγορασε ενα νεο κομματι....κ σταματα να κανεις τον κινεζο...!!

Μιας και το ξαναγυρισες παλι στο gaming σου ανεφερα κατι πιο πισω που εχει περισσοτερο σχεση με αποδοση στα παιχνιδια απο το ασκοπο overclock που απο οτι φενεται δεν το πολυ καταλαβαινεις(περι i5 6600k +980ti vs i7 6700 +Gtx 970)αλλα απαντηση δεν εδωσες ή μαλλον φοβασαι να παραδεχτεις οτι τελικα εκανες λαθος επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic

ντροπη ρε http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/cpu/540863-q9550/ την τιμη για πλακα την εβαλες ε;

σιγουρα εισαι πιο μικρος απο το παιδι σ ....(με αυτα που γραφεις...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε 4.7 να γελασω λιγο με τον επεξεργαστη των server που εχεις 2008....!!γελανε κ οι κοτες με αυτα που γραφεις...apodosh 0 sta games....συγκρινεις 2015 με 2008.....!!!με το ρευμα που ανεβασε για να με φτασεις ψησταρια το εκανες το δωματιο σ....!!στο ξαναλεω αγορασε ενα νεο κομματι....κ σταματα να κανεις τον κινεζο...!!

 

 

ι7 εχει τι server μας λες; Αλλα για πες μας και ετσι να ηταν η διαφορα που ειναι; Ειπαμε να εισαι ασχετος αλλα οχι τοσο.

Επισης εσενα τι σε κοφτει ποσο ρευμα εδωσε; Αυτος εχει μονοβαθμιο και παιζει -50C εσυ εισαι με την ψησταρια..... αι στα διαλα με ανοιξε και η ορεξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το ξαναγυρισες παλι στο gaming σου ανεφερα κατι πιο πισω που εχει περισσοτερο σχεση με αποδοση στα παιχνιδια απο το ασκοπο overclock που απο οτι φενεται δεν το πολυ καταλαβαινεις(περι i5 6600k +980ti vs i7 6700 +Gtx 970)αλλα απαντηση δεν εδωσες ή μαλλον φοβασαι να παραδεχτεις οτι τελικα εκανες λαθος επιλογη.

οταν αγορασεις 4κ οθονη θα καταλαβεις τι ειναι λαθος κ σωστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν αγορασεις 4κ οθονη θα καταλαβεις τι ειναι λαθος κ σωστο...

Δεν πρέπει κανονικά γιατί είναι το pc μου που δουλεύω στο γραφείο, αλλά...

 

ivy.png

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ι7 εχει τι server μας λες; Αλλα για πες μας και ετσι να ηταν η διαφορα που ειναι; Ειπαμε να εισαι ασχετος αλλα οχι τοσο.

Επισης εσενα τι σε κοφτει ποσο ρευμα εδωσε; Αυτος εχει μονοβαθμιο και παιζει -50C εσυ εισαι με την ψησταρια..... αι στα διαλα με ανοιξε και η ορεξη

σορυ μεγαλε αλλα πριν μου λεγατε για το δικο μ ρευμα.....τωρα που ψηνει σουβλακια ο αλλος ουτε λογος....!!για σοβαρευτειται λιγο....

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...