Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στης 08/07 προστέθηκαν +1,27€ από Pp*7701code, ξέρουμε τι είναι? 

Από ebay μόνο αγοράζω και χρήστης με αυτό το όνομα δεν υπάρχει.. 

Γιατί μόνο 1,27€??  :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στης 08/07 προστέθηκαν +1,27€ από Pp*7701code, ξέρουμε τι είναι? 

Από ebay μόνο αγοράζω και χρήστης με αυτό το όνομα δεν υπάρχει.. 

Γιατί μόνο 1,27€??  :cry:  :cry:

Είναι επειδή πρόσθεσες την κάρτα σου στο paypal και την έκανες link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ την έχω τερματίσει την ρεβολουτ...

 

Πρώτη μούρη όταν μπαίνω μου λέει να γίνω επενδυτης και να συμβάλλει στο 1 μύριο λίρες που θέλουν να μαζεψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ την έχω τερματίσει την ρεβολουτ...

 

Πρώτη μούρη όταν μπαίνω μου λέει να γίνω επενδυτης και να συμβάλλει στο 1 μύριο λίρες που θέλουν να μαζεψουν

Εμένα μου ήρθε τέτοιο email και δεν την έχω χρησιμοποιήσει καν μέχρι στιγμής :P αχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε τέτοιο email και δεν την έχω χρησιμοποιήσει καν μέχρι στιγμής :P αχαχαχαχ

 

Οι σοβαροι επενδυτες δεν χρειαζεται να δειχνουν το χρημα,  σε καταλαβαν απο το ονομα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλους μας ήρθε το email/notification για να γίνουμε investors. Λίγο που διάβασα, κάνεις κάποιο preregistration και ανάλογα με ποσους έχεις στα contacts σου που έχουν και αυτοί revolut τότε γίνεσαι qualify για investor. Τρέχα γύρευε δηλαδή (αν κατάλαβα και καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει προσπαθήσει κανείς να κάνει top up από debit card (ελληνική)..? Ουσιαστικά είναι μόνο κάποιες υπηρεσίες που απαγορεύονται λόγω των capital controls...μήπως είμαστε τυχεροί και εξαιρείται/ή δεν έχει ληφθεί υπόψιν η revolut...? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,εχω δημιουργήσει κανονικά λογαριασμό revolut και σημερα πηγα σε όλες τις τράπεζες για να στείλω έμβασμα.Αρχικα στην hsbc μου ειπαν πως απο 0,80 που ηταν το κόστος έχει πάει στα 25 ευρώ απο 1 ιουλίου.Μετα στην Πειραιώς μου είπαν πως έμβασμα στο εξωτερικό μόνο απο γκισέ και έχει κόστος 15 απο ebanking δεν γίνετε και τέλος στην Eurobank μου είπαν πως γίνεται μεν αλλα δεν γνώριζαν τις χρεώσεις,αύριο θα ενεργοποιήσω το web banking της Eurobank για να δώ τι γίνεται.Εχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να μας πεί τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,εχω δημιουργήσει κανονικά λογαριασμό revolut και σημερα πηγα σε όλες τις τράπεζες για να στείλω έμβασμα.Αρχικα στην hsbc μου ειπαν πως απο 0,80 που ηταν το κόστος έχει πάει στα 25 ευρώ απο 1 ιουλίου.Μετα στην Πειραιώς μου είπαν πως έμβασμα στο εξωτερικό μόνο απο γκισέ και έχει κόστος 15 απο ebanking δεν γίνετε και τέλος στην Eurobank μου είπαν πως γίνεται μεν αλλα δεν γνώριζαν τις χρεώσεις,αύριο θα ενεργοποιήσω το web banking της Eurobank για να δώ τι γίνεται.Εχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να μας πεί τι γίνεται?

1 ευρώ είναι από Πειραιώς και γίνετε κανονικά από το web banking!!Μάλλον σε άσχετο υπάλληλο έπεσες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 και τέλος στην Eurobank μου είπαν πως γίνεται μεν αλλα δεν γνώριζαν τις χρεώσεις,αύριο θα ενεργοποιήσω το web banking της Eurobank για να δώ τι γίνεται.Εχει δοκιμάσει κάποιος πρόσφατα να μας πεί τι γίνεται?

 

Εγώ έβαλα στις 7/7 250ευρώ στην Revolut μέσω eurobank ebanking με χρέωση 1 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχει προσπαθήσει κανείς να κάνει top up από debit card (ελληνική)..? Ουσιαστικά είναι μόνο κάποιες υπηρεσίες που απαγορεύονται λόγω των capital controls...μήπως είμαστε τυχεροί και εξαιρείται/ή δεν έχει ληφθεί υπόψιν η revolut...?

Κάνε μια δοκιμή και ενημέρωσε το νήμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ευρώ είναι από Πειραιώς και γίνετε κανονικά από το web banking!!Μάλλον σε άσχετο υπάλληλο έπεσες....

 

 

Εγώ έβαλα στις 7/7 250ευρώ στην Revolut μέσω eurobank ebanking με χρέωση 1 ευρώ.

 

 

Τι να πώ ρε παιδια οι τύποι ειναι ακατάλληλοι,θα παω αύριο το πρωί να πάρω τους κωδικούς για ebanking και δεν ξαναπατάω ποτέ σε κατάστημα.Απο οτι έχω δεί και διαβάσει θέλουν το ελάχιστο 2 μέρες να μπουν στην revolut.Θέλω να κάνω κάτι αγορές απο το ebay ,φαντάζομαι την συνδέω με paypal και κάνω κανονικά την πληρωμή η έχει αλλάξει κάτι στην διαδικασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...