Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

1)αντι να τα στελνω με εμβασμα δεν μπορω να τα καταθετω στο λογαριασμο μεσω καρτας απο atm;;;;

 

 

μπορείς να στείλεις λεφτά από atm της πειραιώς σε λογαριασμό π.χ. της eurobank ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι -που κάποιοι έχουν και λόγους- να στήνονται κάθε Παρασκευή βράδυ στο ΑΤΜ για να βγάλουν τα 420€ την εβδομάδα που δικαιούνται οπότε δεν έχουν άλλα διαθέσιμα για ανάληψη. Για τέτοια περίπτωση αποτελεί επιλογή αυτό που προτείνεις;

 

Φαντάζομαι τότε, αφού μπαίνουν σε τέτοιους προγραμματισμένους κόπους και φροντίζουν να βγάζουν το μέγιστο επιτρεπόμενο σε μετρητά κάθε βδομάδα (έχουν λόγους, οποιοι κι αν είναι, προληπτικοί ή τρεχοντες), ότι μπορούν με τον ίδιο τρόπο να προγραμματίζουν την έγκαιρη - προληπτική  ή μη - αποστολή κάποιου ποσού στο εξωτερικό στη περίπτωση που χρειαστεί...

 

Σε κάθε περίπτωση οι ιδιοσυγκρασιακα προσωπικές ανάγκες οικονομικής διαχείρισης δεν εμπίπτουν εντός του θέματος του συγκεκριμένου νήματος.

 

Εγώ πάλι εύχομαι να ειχα τις δικες σου ανησυχίες, να ειχα να βγάζω 420€ από κάθε τράπεζα κάθε βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπορείς να στείλεις λεφτά από atm της πειραιώς σε λογαριασμό π.χ. της eurobank ;

οχι εχεις δικιο.

η ερωτηση νουμερο δυο;;χαχαχαχ σαν τηλεπαιχνιδι το εκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τσατσοι με χρέωσαν 10 ευρω απο την τραπεαζα μου και οχι 1!!γτ αυτο?

Ανάλυση Προμηθειών & Εξόδων Προμήθεια εμβάσματος: 1,00 EUR Προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος: 0,00 EUR Έξοδα αποστολής μηνύματος: 0,00 EUR Έξοδα για ελλιπείς οδηγίες: 9,00 EUR

 

οι τσατσοι με χρέωσαν 10 ευρω απο την τραπεαζα μου και οχι 1!!γτ αυτο?

Ανάλυση Προμηθειών & Εξόδων Προμήθεια εμβάσματος: 1,00 EUR Προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος: 0,00 EUR Έξοδα αποστολής μηνύματος: 0,00 EUR Έξοδα για ελλιπείς οδηγίες: 9,00 EUR

 

Χοντρη βλακεια μου....Αντι GB στο λογαριασμο δικαιουχου έβαλα GR...μιλησα απο τράπεζα και με συμβουλεψαν να μηδενίσο το λογαριασμό μου ωστε την δευτερα να μην βρει φράγκο μεσα,το αναφέρω για ισως μελοντικα λαθακια απο ατομα εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει.

Όσες κάρτες θέλεις συνδέεις στο pp ή και καμία.

Περιμενω ενα refund απο το e-bay το οποιο θα μπει στο pp , οποτε αν δεν ειναι συνδεδεμενο το pp με την καρτα μου πως θα τα μεταφερω στο λογαριασμο μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...