Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να κάνεις login στο paypal σου, μετά να ανοίγξεις το link που παραθέτω και να αλλάξεις το παρακάτω

 

attachicon.gifimage_2528011.png

 

 

PS. Κάλο είναι γενικά να μην κάνεις login σε έτοιμα link, ποτέ δεν ξέρεις που κάνεις login και δίνεις τα στοιχεία σου, αν όμως κάνεις login στο paypal από δικό σου bookmark και μετά ανοίξεις το Link και δεις να σου ξαναζητήσει login τότε ακόμα και αν το link φαίνετε legit ξέρεις ότι κάτι τρέχει, αν πάλι απλά σε πάει εκεί που υποτίθεται ότι παραπέμπει χωρίς να κάνεις login τότε όλα ok, probably,

just saying.

 

Ευχαριστώ και πάλι. Την επιλογή που μου λες είχα επιλεγμένη εδώ και πολύ καιρό αλλά τώρα που μπήκα βλέπω ότι την έχει αλλάξει μόνο του το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να εχετε παντοτε το νου σας στις πληρωμες, εκει οπου γραφει το ποσο. Προχθες την πατησα, ηταν αργα το βραδυ και δεν εδωσα σημασια στις χρεωσεις. Δε φταιει η Ρεβ φυσικα.

 

 

Εκανα δυο αγορες, δεν το προσεξα, χρεωθηκα μετατροπες. Μπηκα στο ΡΡ, ολες οι καρτες μου ειχαν γυρισει στις "default" ρυθμισεις και εκνευριστηκα. Ευτυχως εχασα σεντς επειδη ηταν χαζομαρουλες, αλλα καταντησε αηδια αυτο με την αυτοματη αλλαγη απο το ΡΡ οποτε του... Τεσπα, end of ranting.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

 

Έχω βάλει κάποια χρήματα εδώ και λίγες μέρες και ακόμα δεν είχαν μπει.

 

Μπαίνω να δω τι συμβαίνει, και μου λέει verify your identity, your limit of 105 euro a year!!!!! is reached.

 

Καλά, 1500 δεν ήταν? Το αλλάξανε? Ή και καλά bug για να κάνω verify σώνει και καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

 

Έχω βάλει κάποια χρήματα εδώ και λίγες μέρες και ακόμα δεν είχαν μπει.

 

Μπαίνω να δω τι συμβαίνει, και μου λέει verify your identity, your limit of 105 euro a year!!!!! is reached.

 

Καλά, 1500 δεν ήταν? Το αλλάξανε? Ή και καλά bug για να κάνω verify σώνει και καλά.

Eδώ και λίγους μήνες ειναι υποχρεωτική η ταυτοποίηση από όλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας οικογενειακός φίλος που του έχω πει για την Revolut έβαλε λεφτά από κοινό λογαριασμό που ο κύριος δικαιούχος είναι αυτός αλλά από το web-banking της γυναίκας του. Όλα αυτά Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουν μπει. Υπάρχει περίπτωση να έγινε στραβη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας οικογενειακός φίλος που του έχω πει για την Revolut έβαλε λεφτά από κοινό λογαριασμό που ο κύριος δικαιούχος είναι αυτός αλλά από το web-banking της γυναίκας του. Όλα αυτά Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουν μπει. Υπάρχει περίπτωση να έγινε στραβη;

Κατα πασα πιθανοτητα ναι. Εγώ τα έβαλα Πέμπτη απόγευμα και σήμερα το απόγευμα ήταν διαθέσιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας οικογενειακός φίλος που του έχω πει για την Revolut έβαλε λεφτά από κοινό λογαριασμό που ο κύριος δικαιούχος είναι αυτός αλλά από το web-banking της γυναίκας του. Όλα αυτά Τρίτη βράδυ και ακόμα δεν έχουν μπει. Υπάρχει περίπτωση να έγινε στραβη;

Δε θα μπουν πιθανότατα γιατί φαίνεται ότι τα στέλνει η γυναίκα του και όχι ο ίδιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, σας ευχαριστώ. Αν το δίπλωμα είναι ελληνικό, το ροζ που είχαμε, κάνει, ή θέλει τα νέα?

Οχι θέλει το καινούργιο που είναι σαν πιστωτική κάρτα, διαφορετικά ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες ή διαβατήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα,αλλα ρομ στο τηλεφωνο μου και ξαναπερναω τις εφαρμογες απο την αρχη. Στην αρχη μου ζηταει το κινητο μου,αν το βαλω θα δω παλι τα στοιχεια οπως παλια ή θα μου βγαλει νεα καρτα...? Χρειαζεται να κανω κατι επιπλεον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...