Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη για κατέβασμα η πρώτη μεγάλη αναβάθμιση των Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ οτι διαβαζω εδω μεσα μαλλον ειναι νωρις να προχωρησω στο update.Mαλλον χειροτερευει παρα βελτιωνει τα 10.Ας περιμενει μερικους μηνες μεχρι να φτιαξουν τα bugs..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δω τι άλλη βλακεία θα διαβάσω εδώ μέσα. Μια χαρά είναι το update, προχωρήστε κανονικά. Όσοι έχετε πρόβλημα κάντε απλά clean install. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το Tool για να κανω Clean Install και τα έβαλα τα αρχεία σε ένα USB. Πάω να το τρέξω και μου βγάζει μήνυμα "DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER".

 

 Ποιο είναι το πρόβλημα ? Γνωρίζει κανείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι απλα εβαλες τα αρχεια δεν εφτιαξες bootable usb με καποιο προγραμμα οπως το Rufus ???

 

Η στο εφτιαξε το προγραμμα της Microsoft ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υπολογιστη εχεις; απλα δεν διαβασε το στικακι σωστα για να κανει boot απο αυτο και μπλοκαρε το boot menu της μητρικης για αυτο δεν εκανε ουτε απο τον σκληρο δισκο.

 

Λογικα οταν αναβει ο υπολογιστης σου λεει press f10 (παραδειγμα) for boot menu η κατι σαν αυτο, στον δικο σου τι λεει;

 

Καλο ειναι να το κατεβαζεις σε iso και οχι να στο κανει αμεσως σε usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες τι υπολογιστη έχω ? EVGA Classified 3 X58 - Intel i7 950 - 12GB Ram

 

Επιλέγω απο το Bios να ξεκινησει μεσω Removable. Το Del μου λεει. Δεν με νοιαζει να μπω στον σκληρό δίσκο. Θέλω να κάνω Clean Install

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε oλες τις μητρικες και σταθερων και φορητων μπορεις να επιλεξεις απο που θα κανει boot χωρις να χρειαστει να μπεις στο bios με καποιο πληκτρο F θελω με αυτον τον τροπο να του "πεις" θελω να κανω boot απο το usb

 

Αν διαβασα σωστα γιατι ειμαι αγραμματος μονο το Δημοτικο εχω βγαλει το F12 ειναι στην μητρικη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εχεις ενεργοποιησει καποια επιλογη μεσα στο bios για fast boot ???

 

Δεν ειμαι σιγουρος για το F12 μπορει να ειναι το F9 F10 απλα αυτο διαβασα για την μητρικη σου. Καπου μεσα στο bios στο boot options θα γραφει για το πληκτρο που σου λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε δεν στο εφτιαξε καλα το προγραμματακι της Microsoft ελπιζω να εχεις γρηγορο internet για να το κατεβασεις παλι αλλα σε iso και να το φτιαξεις με το Rufus

 

Σε iso μπορεις να το κατεβασεις και με καποιο απο τα link που εχω βαλει ποιο πανω.

 

http://www.insomnia.gr/topic/589171-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B8%CE%AD%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CE%B7-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC/page-4?do=findComment&comment=54419236

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...