Προς το περιεχόμενο

Vodafone: Ταχύτητες υπερδιπλάσιες του VDSL στο σπίτι μέσω της τεχνολογίας Fixed Mobile Bonding


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν θα υπάρχει π0ολιτικη ορθής χρήσης τρίχες και εκει

 

Διάβασες καταρχήν τι είναι;

Ύστερα, διάβασες πουθενά για ΠΟΧ;

 

Ή διάβαζες πολλά παραμύθια με δράκους μικρότερος;

 

Θα σε παρακαλούσα το ξερολίστικο υφάκι αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I337  δε σε αναγκάζει κανεις να συμμετεχεις στο φορουμ. Ειναι αποψη του και οφειλεις να την σεβεσαι. Τα περι ξερολισμών μονο αναιτια επιθεση μπορουν να χαρακτηριστουν.

 

και επι του θέματος: Αν βασίζεται σε ασύρματη μετάδοση, η πολιτική ορθης χρήσης ειναι κάτι παραπάνω απο σίγουρη. Καμια εταιρια σε παγκοσμιο επιπεδο δεν κατάφερε να δώσει ασυρματική μετάδοση χωρις εν τελει να αναγκαστεί σε ψιλα γράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I337  δε σε αναγκάζει κανεις να συμμετεχεις στο φορουμ. Ειναι αποψη του και οφειλεις να την σεβεσαι. Τα περι ξερολισμών μονο αναιτια επιθεση μπορουν να χαρακτηριστουν.

 

Καμία αναίτια προσωπική επίθεση δεν βλέπω.

Παρόλα αυτά ο κάθε χρήστης έχει την δυνατότητα του διαλόγου ή του report αν νιώθει πως προσβλήθηκε :)

 

 

και επι του θέματος: Αν βασίζεται σε ασύρματη μετάδοση, η πολιτική ορθης χρήσης ειναι κάτι παραπάνω απο σίγουρη. Καμια εταιρια σε παγκοσμιο επιπεδο δεν κατάφερε να δώσει ασυρματική μετάδοση χωρις εν τελει να αναγκαστεί σε ψιλα γράμματα.

 

Yβριδική πρόσβαση είναι, αφορά συνδρομητές adsl/vdsl, και δεν θα έχει ΠΟΧ εξ όσων γνωρίζω (το πως το γνωρίζω είναι άλλου παπά ευαγγέλιο).

Αυτό όμως που μας ενδιαφέρει είναι ότι δεν αναφέρεται πουθενά κάτι τέτοιο, για ΠΟΧ, και θα πρέπει να μην ειμαστε αρνητικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τον Οτε δεν υπαρχει ξερεις οτι θα εχεις παντα σταθερό κι γρήγορο ιντερνετ λιγο ακριβοτερα αλλα αξίζει μετα απο φυγή cyta καταλαβαίνεις το ping απο 120 σε wot κατέβηκε 70

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τον Οτε δεν υπαρχει ξερεις οτι θα εχεις παντα σταθερό κι γρήγορο ιντερνετ λιγο ακριβοτερα αλλα αξίζει μετα απο φυγή cyta καταλαβαίνεις το ping απο 120 σε wot κατέβηκε 70

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wind vDSL στην Κοζανη..... Άντε γεια 90αρια κ 100αρια στον ΟΤΕ .... Η Vodafone δεν έχει κάλυψη στην περιοχή μου για vDSL!
Με 26,99€ το μήνα κ χωρίς τέλος ενεργοποίησης !


49.997 download 9997 upload


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία αναίτια προσωπική επίθεση δεν βλέπω.

Παρόλα αυτά ο κάθε χρήστης έχει την δυνατότητα του διαλόγου ή του report αν νιώθει πως προσβλήθηκε :)

 

 

 

 

Yβριδική πρόσβαση είναι, αφορά συνδρομητές adsl/vdsl, και δεν θα έχει ΠΟΧ εξ όσων γνωρίζω (το πως το γνωρίζω είναι άλλου παπά ευαγγέλιο).

Αυτό όμως που μας ενδιαφέρει είναι ότι δεν αναφέρεται πουθενά κάτι τέτοιο, για ΠΟΧ, και θα πρέπει να μην ειμαστε αρνητικοί.

 

ΠΟΧ θα εχει και εδω θα ειμαστε να τα ξαναπουμε οταν βγει εμπορικα διαθεσιμη η υπηρεσια. Ειμαι κι'εγω σε θεση να γνωριζω καποια πραγματα.

 

ΥΓ Πολιτικη Ορθης Χρησης δεν σημαινει απαραιτητα οτι σε χρεωνω αν περασεις τον προκαθορισμενο ογκο. Μπορει να σημαινει οτι σου ριχνω την ταχυτητα σε GPRS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μου εκαναν προταση απο vodafone-hol για 24αρα, απεριοριστα σταθερα , 4 ωρες κινητα και καρτοκινητο με 2 ωρες καθε μηνα .
τελικη τιμη με φπα  : 18 ευρω !!!!
η τιμη ειναι σουπερ. εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις για HOL ???
καλαματα μενω και τωρα εχω wind απο την οποια δεν εχω παραπονο στη συνδεση αλλα ειναι 10 ευρω ακριβοτερη και εχουν κακη επικοινωνια και πολιτικη υποστηριξης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΧ θα εχει και εδω θα ειμαστε να τα ξαναπουμε οταν βγει εμπορικα διαθεσιμη η υπηρεσια. Ειμαι κι'εγω σε θεση να γνωριζω καποια πραγματα. ΥΓ Πολιτικη Ορθης Χρησης δεν σημαινει απαραιτητα οτι σε χρεωνω αν περασεις τον προκαθορισμενο ογκο. Μπορει να σημαινει οτι σου ριχνω την ταχυτητα σε GPRS.

 

Οκ, σεβάστά όσα γράφεις. Δεν είχα εξάλλου πρόθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με τον οποιοδήποτε εδώ μέσα. Όσο για την όποια ΠΟΧ, είτε είναι caps, είτε downgrade, εδώ θα είμαστε και θα το δούμε τι εν τέλει θα συμβεί. Κάθε τεχνολογικό γεγονός πάντως (όποιου παρόχου) μόνο θετικό είναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σπίτι μου με το ζόρι ο ΟΤΕ μου δίνει 6 mbps. Από την άλλη η Vodafone με 3 γραμμές 4G μου δίνει 50 mbps. Ωραία τα λέει άλλα τα 50 mbps τα πιάνω τώρα που όλοι έχουν ογκοχρεωση. Αν το αφήσουν ελεύθερο ποιο γρήγορος θα είναι ο ΟΤΕ. 

 

Για το παραπάνω φίλο που λέει για την Cosmote συγκρίσεις τα Nokia-Siemens με τα huawei ? Είναι σαν να συγκρίνεις την Audi με την ΚΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...