Προς το περιεχόμενο

Expanse (TV series)


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 341
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1) netflix original περα απο τα δικες του παραγωγες, ονομαζονται οσα προ-αγοραζει για "ιντερνετικη" μεταδοση. Για αυτο αν προσεξετε αρκετα ιαπωνικα προιοντα , ενω ειναι παραγωγη του εκαστοτε σταθμου, ονομαζονται ετσι γιατι ιντερνετικα μονο στο νετφλιξ τα βρισκεις.(παιζουν και αλλοθ παραγοντες αλλα αυτο ειναι το θεμα βασικα)

2) στο νετφλιξ θα ανεβει ολοκληρωμενο το καλοκαιρι 2-3 μηνες μετα το σιζον φιναλε( οπως εγινε με τις 2 προηγουμενες)

3) την θεωρω μια απο τις κορυφαιες σειρες , ξεκινησε με πολυ χαμηλο μπατζετ και τωρα στην 3η επιτελους εχουν ενα καλο μπατζετ (εφαγε δυστυχως 2-3 σειρες του syfy αλλα χαλαλι του)

4) Δεν εχω ξεκινησει ακομα τα βιβλια αλλα εχω διαβασει 3 απο τις νουβελες που ειδικα η μια ειναι η βαση του 02Χ06 επεισοδιου και κανανε τρομερη μεταφορα της νουβελας.

5) τα 2 πρωτα επεισοδια της 3ης σεζον ειναι ΚΟΛΑΣΗ!

τσιρζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Putman είπε

Και η προπαγάνδα για την ομοφυλοφιλία συνεχίζεται και σ αυτή τη σειρά. 

Γυναίκα ιερέας ομοφυλοφιλη με παιδί. Το τερμάτισαν 

Kαλα ναι σιγουρα χιλιες φορες παιδεραστες ιερης ... :rolleyes:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε σήμερα και το 3x5 πότε ξεκίνησε πότε τελείωσε χαμπάρι δεν πήρα. Πρέπει να τα κάνουν μεγαλύτερα τα επεισόδια. Άντε να τελειώσει και η "δουλειά" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, coffeex είπε

δεν πάμε καλά!!!!! 

Δεν παίζει να μην συνεχίσει αλλού, πιστεύω στην χειρότερη κάνα netflix

Επεξ/σία από Nomedor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κλασικός sci fi fan αλλα έχω καιρό να ευχαριστηθώ σειρά αυτά που είχα δει τελευταία ήταν το Star Trek Discovery που μετά απο πολύ μέτρια επεισόδια απο την μέση και μετά άρχισε να φτιάχνει αρκετά.

Είχα δει κάπου πέρσι τον πρώτο κύκλο του Expanse "κατεβάζοντας το" και μου άρεσε αρκετά,νομίζω πως γινόταν καλύτερο όσο προχώραγε αλλά δεν προχώρησα λόγο του ότι δεν είχα ιδιαίτερη ώρα και όρεξη και έβλεπα και άλλες σειρές,τώρα επειδή παίρνω νέα τηλεόραση (επιτέλους 4Κ) περιμένω να δω τα επόμενα,καθώς και άλλες σειρές που έχουν ωραία σκηνικά και εφφέ όπως το  Carbon και να τα δω στήν νέα τηλεόραση και κατά προτίμηση σε Netflix αφού θα υπάρχει και η δυνατότητα γιαυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...