Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κάρτες τις leupay εκδίδονται απο την icard, συνεπώς η leupay είναι υποδεέστερη της icard.

leupay χωρίς icard δεν υφίσταται. Πιο απλά, υπάρχει η τράπεζα πειραιώς και τον winbank, η εθνική τράπεζα και το ibank κοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, spartak1 είπε

Είναι της Leupay Και λέει ότι η εταιρία πίσω τους είναι η Icard. Τι ακριβως θες να δεις της icard Μήπως λέει ότι δεν είναι της Icard?

Ημαρτον που έλεγε και ο Γεωργίου.....

Χαιρω πολυ, αν δεις τα μηνυματα μου πιο πριν, εγω ειχα πει οτι ειναι ιδια εταιρεια.

Οταν ομως στο επομενο μελος σκασει ο εκπροσωπος και πει οτι ειναι αλλη εταιρεια, πεστου να τους στειλει τα κειμενα αυτα και αν απαντησουν σφυρα μου 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nek4d είπε

Χαιρω πολυ, αν δεις τα μηνυματα μου πιο πριν, εγω ειχα πει οτι ειναι ιδια εταιρεια.

Οταν ομως στο επομενο μελος σκασει ο εκπροσωπος και πει οτι ειναι αλλη εταιρεια, πεστου να τους στειλει τα κειμενα αυτα και αν απαντησουν σφυρα μου 😜

Δε χρειάζεται να πω τίποτα στον 'εκπρόσωπο'. Οποιος έχει μάτια και ξέρει Αγγλικά βλέπει ότι είναι ίδια εταιρία, όπως από την αρχή έγραψα και απέδειξα στη συνέχεια. Ολα τα υπόλοιπα άστα καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spartak1 είπε

Δε χρειάζεται να πω τίποτα στον 'εκπρόσωπο'. Οποιος έχει μάτια και ξέρει Αγγλικά βλέπει ότι είναι ίδια εταιρία, όπως από την αρχή έγραψα και απέδειξα στη συνέχεια. Ολα τα υπόλοιπα άστα καλύτερα...

Ετσι, αστα καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2018 στις 10:26 ΜΜ, vfragos είπε

Μόλις τώρα ανακάλυψα ότι αν κανείς ταυτοποίηση στοιχείων μέσω της εφαρμογής μπορείς να βάλεις  χρήματα μέσω εμβάσματος. Μόλις πριν λίγο έκανα την ταυτοποίηση μέσω βιντεοκλήσης, ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί η δυνατότητα, φαντάζομαι αύριο; Όταν ενεργοποιηθεί η δυνατότητα τι θα πρέπει να κάνω για τη μεταφορά; θα μου δώσει κάποιον αριθμό λογαριασμού που θα κάνω τη μεταφορά;

Θα σου ζητήσουν σε δύο βδομάδες να στείλεις πιστοποιητικό διεύθυνσης και σε κάνα μήνα ίσως να σε επιβεβαιωσουν. είναι άθλιοι στην εξυπηρέτηση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε παιδιά τα πράγματα είναι πολύ απλά:

Η iCARD είναι ίδρυμα ηλεκτρονικού χρήματος με έδρα τη Βουλγαρία και έχει βγάλει στην παγκόσμια αγορά 2 προϊόντα:Τη LeoPay: https://leopay.eu/ και την iCARD: https://www.icard.com/ 

Αύριο μπορεί να βγάλει πχ την Insomia Pay η οποία στην ουσία να είναι μια κάρτα VISA με το logo Insomnia θα παρέχει λογαριασμούς στην iCARD και θα είναι Powered by iCARD.


 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είχα λογαριασμό στη Leupay, τότε με IBAN Satabank, τον οποίο είχα συνδέσει με το Paypal, απ' όπου έστελνα στη Satabank χρήματα και μετά από εκεί στο Leupaywallet. Ήδη ο IBAN άλλαξε, έγινε BG20INTFxxxxx, τον οποίο προσπάθησα να τον δηλώσω στο Paypal, αλλά δεν τον δέχεται, παρόλο που λέει ότι δέχεται από Βουλγαρία. Καμιά ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2018 στις 12:09 ΠΜ, Ekwesh είπε

Καλησπέρα, είχα λογαριασμό στη Leupay, τότε με IBAN Satabank, τον οποίο είχα συνδέσει με το Paypal, απ' όπου έστελνα στη Satabank χρήματα και μετά από εκεί στο Leupaywallet. Ήδη ο IBAN άλλαξε, έγινε BG20INTFxxxxx, τον οποίο προσπάθησα να τον δηλώσω στο Paypal, αλλά δεν τον δέχεται, παρόλο που λέει ότι δέχεται από Βουλγαρία. Καμιά ιδέα; 

δοκίμασε να τον βάλεις από το paypal app

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωρίζετε, γιατί έχω πολύ καιρό να κάνω συναλλαγή, από alpha bank μεvisa να κάνω μεταφορά σε κάρτα της leopay  άμεσα, όπως γινόταν με την Πειραιώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stefanidisg είπε

Αν γνωρίζετε, γιατί έχω πολύ καιρό να κάνω συναλλαγή, από alpha bank μεvisa να κάνω μεταφορά σε κάρτα της leopay  άμεσα, όπως γινόταν με την Πειραιώς;

Νομιζω μόνο με mastercard όχι με visa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartak1 είπε

Νομιζω μόνο με mastercard όχι με visa

Μήπως με American Express card έχει δοκιμάσει κανείς

Το διαπίστωσα τελικά ότι δεν γίνετε και με τις δύο, ευχαριστώ, για ανάληψη μετρητών 50 €από ΑΤΜ πόσο πάει η χρέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2018 στις 7:29 ΠΜ, stefanidisg είπε

Μήπως με American Express card έχει δοκιμάσει κανείς

Το διαπίστωσα τελικά ότι δεν γίνετε και με τις δύο, ευχαριστώ, για ανάληψη μετρητών 50 €από ΑΤΜ πόσο πάει η χρέωση

μέχρι και 300 ευρω είναι 2 ευρω

από 301 και πάνω είναι 4 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...