Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/8/2018 στις 12:46 ΜΜ, amadou είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Τελικά το δέχτηκε. Δεν δοκίμασα να κάνω συναλλαγή και εμφανίζεται οτι είναι unverified αλλά απ' ότι έχω διαβάσει στο μίτο (και αν έχω καταλάβει καλά...) λογικά θα δουλέψει ακόμα και unverified.

Αυτή την εμμονή που έχουν πιά όλοι και έγκαταλείπουν τις εκδόσεις των υπηρεσιών τους για υπολογιστές για χάρη των apps δεν μπορώ να την καταλάβω. Δεν ξέρω αν δεν μπορούσα να βρω τη σχετική ρύθμιση, αν και έψαξα αρκετά, αλλά το app του PayPal δεν σου επιτρέπει να αλλάξεις UI Γλώσσα! Ακόμα και το ότι το τηλέφωνό μου έχει άλλη γλώσσα προεπιλεγμένη για το δικό του UI, δεν φαίνεται να το συγκινεί... Υποχρεώθηκα να κάνω όλες τις ενέργειες με UI κάτι ακαταλαβίστικα "Ελληνικά"...

στο δέχτηκε από το app η τον υπολογιστή? έμενα ένα νέο iban δεν το δεχότανε από τον υπολογιστή και το έβαλα από το app στο paypal !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 ώρες πριν, dimitris49 είπε

στο δέχτηκε από το app η τον υπολογιστή? έμενα ένα νέο iban δεν το δεχότανε από τον υπολογιστή και το έβαλα από το app στο paypal !!

Στο app. Στον υπολογιστή δεν το δεχόταν με τίποτα... (δοκίμασα διαφορετικούς browsers & διαφορετικά OS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, amadou είπε

Στο app. Στον υπολογιστή δεν το δεχόταν με τίποτα... (δοκίμασα διαφορετικούς browsers & διαφορετικά OS)

στον υπολογιστή αφήνουν μόνο ελληνική τράπεζα να βάλεις νέο  iban εξακριβωμένο από έμενα .... τα έχουν κάνει όλα μπάχαλο στο paypal 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/8/2018 στις 12:22 ΜΜ, Hapatingo είπε

Εγώ έστειλα στο email που αναγράφετε στο pdf στο αρχείο που επισύναψε ο vickr. Μετά από μια ημέρα μου απάντησαν οτι το προώθησαν σε μια ευρωπαϊκή επιτροπή δίνοντας και έναν αριθμό πρωτοκόλλου.

Σχετικό άρθρο με το θέμα, έχουν στείλει και άλλοι e-mail στο e-mail που υπάρχει στο PDF αρχείο.

http://www.insider.gr/epiheiriseis/trapezes/92866/hreoseis-fotia-stis-analipseis-me-xenes-kartes 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, VICKR said:

Σχετικό άρθρο με το θέμα, έχουν στείλει και άλλοι e-mail στο e-mail που υπάρχει στο PDF αρχείο.

http://www.insider.gr/epiheiriseis/trapezes/92866/hreoseis-fotia-stis-analipseis-me-xenes-kartes 

Εγώ δεν έχω καταλάβει εάν είναι παράνομο ή όχι?

Το παραπάνω άρθρο θα μπορούσε και ένας από εμάς να το γράψει. Δεν αναφέρει τίποτα που δεν ξέραμε και αμφιβάλω αν το έγραψαν κατόπιν δικιάς τους έρευνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2018 στις 7:07 ΜΜ, dimitris49 είπε

στον υπολογιστή αφήνουν μόνο ελληνική τράπεζα να βάλεις νέο  iban εξακριβωμένο από έμενα .... τα έχουν κάνει όλα μπάχαλο στο paypal 

Πριν 2 περίπου χρόνια το λογαρισμό από Μάλτα τον πέρασα χωρίς πρόβλημα από υπολογιστή. Τώρα με το ΙΒΑΝ Βουλγαρίθας ήταν αδύνατο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, georgep800 είπε

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κανείς αν για να στείλεις χρήματα μέσω κάρτας, αυτή θα πρέπει να είναι αναγκαστικά στο όνομα σου;

Thanks!

Νομιζω πρέπει να είναι στο όνομα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ανέβασε η LeoPay πριν λίγο

‼️
We’ve been made aware of a entity, called Le-Pay, which is trying to use our trusted name to lure customers.

Please beware that LeoPay or Satabank Plc are NOT related to Le-Pay and its activities in any way. The only legal entity promoting and operating the LeoPay platform is LeuPay Ltd, and the only way to avail of our services is by registering at leopay.eu/leupay.eu. Currently, all e-money and financial services within LeoPay are provided by iCard AD, an EU licensed e-money institution.

The Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF) in Luxembourg has published an official statement warning that the entity Le-Pay  has not been granted any authorization to provide banking or financial services.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, mary είπε

Πως μπορω να διαγραψω τον λογαριασμο μου στη leupay/leopay?

Το χει κάνει κανείς;

Είχα δημιουργήσει τρεις λογαριασμούς , έναν σε € , έναν σε $ και έναν σε αγγλικές λίρες. Διέγραψα τους δύο και κράτησα μόνον αυτόν σε Ευρώ. Το ζήτησα με mail , στα ελληνικά, και το έκαναν αυτοί άμεσα. Αν εννοείς για ολοκληρωτική διαγραφή του λογαριασμού χρήστη, δεν ξέρω να σου απαντήσω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...