Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, molot12 είπε

Σε εμένα δεν ήρθε τέτοιο email , ίσως επειδή έχω 0,01 ευρώ υπόλοιπο !!!  Χαρισμά τους...κρίμα όμως ήταν μια βολική υπηρεσία που περνούσε σε κάθε συναλλαγή λόγω CC.

Οι λογαριασμοί μας όπως λέει θα κλείσουν αυτόματα μετά το δίμηνο "...due to termination of your account..." , σωστά  ; 

Υποθέτω δεν χρειάζεται να κάνουμε κάτι ;

Πήρε κάποιος άλλος αυτή την ειδοποίηση;

Εννοεί τους εκτός Ευρωπαικού Οικονομικού Χώρου όπως αναφέρονταν η συζήτηση 2-3 σελίδες πίσω, μην τρελαίνεστε. Δεν αφορά τους λογαριασμούς μας.

Επεξ/σία από polfon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Oge είπε

pedia mporo na kanw withdraw apo paypal se leopay kseri kaneis? dokimasa me 1 euro prin 2 meres kai ta parelava simera alla fovame gia megalo poso

τα παρελαβες ;; χωρις να δηλωσεις την ενδιαμεση τραπεζα ;

3 ώρες πριν, dimitris49 είπε

οι βραζιλιανή πήραν τέτοιο εμαιλ

ναι, οπως και ρωσοι και λοιποι πελατες της leopay εκτος ΕΟΧ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, VICKR είπε

τα παρελαβες ;; χωρις να δηλωσεις την ενδιαμεση τραπεζα ;

ναι, οπως και ρωσοι και λοιποι πελατες της leopay εκτος ΕΟΧ 

kai kanonika opos ginotane apo paypal, alla apo ti ida mexri 22 oktobriou dexotane kanonika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρθρο στους Financial Times σχετικά με την κατάσταση satabank/leopay και σχόλιο leopay

Αναφορά σε κείμενο

LeoPay said: “We can confirm a limited number of LeoPay customers are affected by an issue which means they cannot transfer funds from their accounts. This is because the deposits in these accounts, which total less than 1 per cent of LeoPay’s customer base, are held with SataBank. The remaining 99 per cent of customers are unaffected. We would like to apologise to those impacted customers and reassure them that we are working hard to rectify the situation. We would like to reiterate that there is no liquidity issue at LeoPay.”

https://www.ft.com/content/64caa038-d79a-11e8-a854-33d6f82e62f8

*To direct link μερικές φορές πέφτει σε paywall , εάν δεν έχετε συνδρομή FT κάντε απλά αναζήτηση στο google με τον τίτλο του "Customers’ money trapped at UK fintech due to Malta bank freeze" και θα σας αφήσει να το δείτε . 

Επεξ/σία από dexterios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Withdraw σε Ελληνικο ΑΤΜ σημερα χωρις κανενα θεμα ...

Χρηση καρτας σε Ελληνικα POS σημερα χωρις κανενα θεμα...

Προσβαση στον λογαριασμο/app χωρις κανενα θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τη leopay, για την ιστορια καμια 300 λογαριασμοι, κυριως βραζιλιανων ειναι αυτοι που κλεισανε.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VICKR είπε

και εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τη leopay, για την ιστορια καμια 300 λογαριασμοι, κυριως βραζιλιανων ειναι αυτοι που κλεισανε.

Πάντως το να μη μπορείς να φορτώσεις μέσω SEPA ακόμα είναι σοβαρό μειονέκτημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, spartak1 είπε

Πάντως το να μη μπορείς να φορτώσεις μέσω SEPA ακόμα είναι σοβαρό μειονέκτημα...

να μη μπορεις να φορτωσεις σε EUR, τα αλλα νομισματα δεν εχουνε προβλημα αλλα φυσικα και ειναι σοβαρο μειονεκτημα

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...