Προς το περιεχόμενο

Facebook, κοινωνικότητα και likes.


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κατάλαβα πως το είπες. Ναι έχεις ενα point. Είχα ακούσει μια αντίστοιχη θεωρία με παχουλά άτομα που έβαζαν φωτο με πολύ παχύσαρκα άτομα πάνω στο ψυγείο για να μην νιώθουν μειονέκτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα πως το είπες. Ναι έχεις ενα point. Είχα ακούσει μια αντίστοιχη θεωρία με παχουλά άτομα που έβαζαν φωτο με πολύ παχύσαρκα άτομα πάνω στο ψυγείο για να μην νιώθουν μειονέκτημα

 

ναι κατάλαβες απόλυτα βλέπω

εγώ είμαι χαζή και κάθομαι και βλέπω πιο χαζές απο μένα για να νιώσω καλύτερα

 

άστο δεν πειράζει :P

απλά θα το κάνεις για να νιώσεις πιο ελαφρύς ρε συ, οχι για να αισθανθείς πιο έξυπνος ή πιο σοβαρός από αυτά τα άτομα, αλλά γιατί έχεις την ανάγκη να αισθανθείς ελαφρύς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σύγκρινα αυτό που είπες εσυ με το παράδειγμα που σου έδωσα. Αλλα έχει μια συγκύρια παντως. Ούτε ειπα ότι είναι κακό. Και εμένα μαρεσει να "κοροϊδεύω" αντίστοιχα άτομα. Ειδικά κάτι παλακιδες στην παράλια που το παίζουν μοντέλα της Victoria secret αλλα μοιάζουν με σαύρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι'αυτό μάλλον δεν συνενοούμαστε γιατί εσύ κοροϊδεύεις τέτοια άτομα, ενώ εγώ λέω το ακριβώς αντίθετο

ότι πολλές φορές με χαλαρώνουν. Το είπα ήδη τρεις φορές αλλά συνεχίζεις να μου λες οτι τα κοροίδευω και οτι είναι κάτι αντίστοιχο του να βάζω χοντρές στο ψυγείο για να αισθανθώ αδύνατη. Οχι, κάτι αντίστοιχο θα ήταν να έβαζα χοντρες στο ψυγείο για να νιώσω χοντρή και να δω πως είναι να είσαι έτσι ή ακόμα καλύτερα να έβαζα αδύνατες και όμορφες και να ταυτιζόμουν με αυτές προκειμένου να νιώσω όμορφα. Η ελαφρότητα σε έναν κόσμο που βάλεται από τόσα πρόβληματα μπορεί να είναι και χάρισμα. Όπως και να χει, μια σχετική ελαφρότητα είναι απαραίτητη για να τα βγάλεις πέρα. Απολαμβάνω απίστευτα την ελαφριά πλευρά του εαυτό μου και το διασκεδάζω πολύ, όπως για παράδειγμα να ακούω καψουροτράγουδα (βλ πάουλα) ή δεν ξέρω γω τι άλλο... 

 

Με συγχωρείς χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω ας μη συνεχίσουμε τη συζήτηση, δεν υπάρχει καμία επαφή, εκπέμπουμε σε εντελώς άλλα κύματα. Δε μου άρεσε που μετά απ'ολα όσα έγραψα, κατέληξες στο συμπέρασμα ότι κοροϊδευω τέτοια άτομα. Δεν κοροϊδευω ποτέ κανέναν

 

θα ακούσω αυτό για παράδειγμα τώρα και  θα γουστάρω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αρνείσαι την πραγματικότητα. Εσυ το ομομαζεις χαλάρωση. Εγω κράξιμο. Γιατί έτσι είναι. Με το να βλέπεις τέτοιες γυναίκες και να νιώθεις καλύτερα και πιο χαλαρά επειδή όπως είπες ειναι ανίκανες να προβληματιστούν για σοβαρά θέματα, ειναι μια μορφή κοροϊδίας. Δεν Είναι κακό να το αποδεχθείς. Νομίζω ειναι λογικό αυτό που λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αρνείσαι την πραγματικότητα. Εσυ το ομομαζεις χαλάρωση. Εγω κράξιμο. Γιατί έτσι είναι. Με το να βλέπεις τέτοιες γυναίκες και να νιώθεις καλύτερα και πιο χαλαρά επειδή όπως είπες ειναι ανίκανες να προβληματιστούν για σοβαρά θέματα, ειναι μια μορφή κοροϊδίας. Δεν Είναι κακό να το αποδεχθείς. Νομίζω ειναι λογικό αυτό που λεω

 

λες μαλακίες γιατί πολύ απλά δεν καταλαβαίνεις τι λέω

άστο σου λέω, δεν το έχεις

 

αν εσύ βγεις με έναν φίλο σου που σε χαλαρώνει ο χαρακτήρας του αυτό σημαίνει ότι  τον κοροϊδεύεις;

 

ας μην το συζητήσουμε άλλο, απλά δεν μπορείς να καταλάβεις τι λέω,

αποδέξου εσύ καλύτερα αυτό

 

εγώ έχω καιρό που το εχω αποδεχθεί. .. . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα σε χαλαρώνουν εκείνες οι φωτο αλλά τις χαρακτήρισες αρνητικα. Και καλα έκανες. Η κοροϊδία έχει πολλλες μορφές. Δεν νομίζω παντως οτι σε καταλαβαίνουν πολλά άτομα στο φόρουμ. Και γιατί βρίζεις βρε κορίτσι, τόσα νεύρα πια? Προβλέπω να κλείνει ενα νήμα πάλι εξαιτίας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνώμη μακακίες ήθελα να γράψω

 

τι εννοείς ότι χαρακτήρισα αρνητικά αυτές τις φωτό;

ότι είναι γελοίο το ντακ φεις είναι γελοίο και το κάνουν και φίλες μου, αλλά πρόκειται απλά για μια πόζα και τίποτα άλλο

εδώ μιλάμε για ένα συγκεκριμένο τύπο κοριτσιων και όχι απλά για μια πόζα

 

επίσης μην επιμένεις να ισχυρίζεσαι ότι ξέρεις πως τα βλέπω τα πράγματα γιατί πραγματικά δεν ξέρεις, γι'αυτό μη λες ότι κοροίδευω οποιονδήποτε. 

 

Αν θέλεις να ξέρεις υπάρχει ένα είδος ανθρώπων που ειναι πολύ χαμηλά στην εκτίμησή μου

οι φυγόπονοι και οι κότες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι γυναίκες βδελες που τρώνε λεφτά των ανδρών. Σε αυτές αναφερόμουν. Αλλα υποθέτω ούτε αυτές τις κορόιδεψες. (και καλά έκανες και τις κορόιδεψες, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το λες). Εμενα ειναι οι κλαψομούνες και οι τσουλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι ειμαστε ειδικοι εδω μεσα..... στα παντα, ανεξαρτητως θεματολογιας.....

 

οποτε ελευθερα,  ask and you will receive..... :-D

Ετσι ακριβως...Και σε λιγο και εγχειρησεις καθε ειδους θα κανουμε μεσω φορουμ (βλεπε ιατρικα θεματα και αποριες καθε ειδους).....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ωραία γιατί η επίθεση? Μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοουσα

 

γιατί σ'αυτό το νήμα δε μιλούσαμε για τις γυναίκες που γυρεύουν τους φραγκάτους

αυτά τα συζητούσαμε σε άλλο νήμα

 

εδω αναφερθήκαμε στις γυναίκες που περνάνε ώρες ατελείωτες στο φουμπου ποστάροντας σελφιες στις οποίες τα έχουν πετάξει όλα έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dollarphotoclub_79739943.jpg

γυναίκες που περνάνε ώρες ατελείωτες στο φουμπου ποστάροντας σελφιες στις οποίες τα έχουν πετάξει όλα έξω

Εμπολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?


ναι εδώ βλέπουμε το ντακ φεις... 

 

και τι?

 

το έμπολα που κολλάει; εγώ είμαι η έμπολα; επειδή είπα οτι κάποιες κοπέλες τα βγάζουν όλα εξω αλλά η συγκεκριμένη στη φωτό δεν τα έχει πετάξει έξω συμπέρασμα είμαι έμπολα;

τι? δεν καταλαβαίνω ειλικρινά

 

πραγματικά νιώθω σα να  μιλάω με τον πρώην μου εδώ μέσα

άλλα έλεγα άλλα καταλάβαινε άλλα απαντούσε, προσπαθούσε με κάθε τρόπο να με προσβάλλει 

μέχρι που μου τα χε καν ΝΑΑΑΑ και δεν είχα διάθεση να ξανασυζητήσω μαζί του τίποτα


πάντως τρίτονα δεν είμαι εγώ στη φωτογραφία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...