Προς το περιεχόμενο

Facebook, κοινωνικότητα και likes.


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί σ'αυτό το νήμα δε μιλούσαμε για τις γυναίκες που γυρεύουν τους φραγκάτους

αυτά τα συζητούσαμε σε άλλο νήμα

 

εδω αναφερθήκαμε στις γυναίκες που περνάνε ώρες ατελείωτες στο φουμπου ποστάροντας σελφιες στις οποίες τα έχουν πετάξει όλα έξω

Αυτη ειναι η χειροτερη κατηγορια....προτιμω να ζητάνε λεφτά :D

?

ναι εδώ βλέπουμε το ντακ φεις... 

 

και τι?

 

το έμπολα που κολλάει; εγώ είμαι η έμπολα; επειδή είπα οτι κάποιες κοπέλες τα βγάζουν όλα εξω αλλά η συγκεκριμένη στη φωτό δεν τα έχει πετάξει έξω συμπέρασμα είμαι έμπολα;

τι? δεν καταλαβαίνω ειλικρινά

 

πραγματικά νιώθω σα να  μιλάω με τον πρώην μου εδώ μέσα

άλλα έλεγα άλλα καταλάβαινε άλλα απαντούσε, προσπαθούσε με κάθε τρόπο να με προσβάλλει 

μέχρι που μου τα χε καν ΝΑΑΑΑ και δεν είχα διάθεση να ξανασυζητήσω μαζί του τίποτα

πάντως τρίτονα δεν είμαι εγώ στη φωτογραφία 

 

Γυναικα να παει να σε προσβάλλει απο την αρχη φαντασου να την παντρευοσουνα μετα τι θα εκανε... δεν εχει τέτοια , στρατιωτικός νομος. Θα ειναι ευγενική και θα προσέχει πως μιλάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα σου έδινα μια συμβουλή

 

Επειδή πήγα πολλές φορές να την πατήσω με το κυνήγι των likes ειδικά σε σελίδες που έφτιαχνα για διάφορους σκοπούς στο τέλος τα παραταγα. Εννοώ παράταγα την σελίδα . Και φυσικά ουδέποτε μπηκα στον κόπο να αγοράσω like.

 

Αφού σε πειράζει και το έχεις καταλάβει πάει να πει ότι κάτι σε αποτρέπει και σε κάνει να σκεφτείς πιο καθαρά ότι αυτό που κάνεις είναι λάθος. Και από θέμα άποψης για την ζωή , ηθικής κλπ κλπ.

 

Αυτό σημαίνει ότι κάτι μέσα σου σε αποτρέπει. Μίλα με ένα ψυχολόγο καλύτερα και μπορείς να επανέλθεις μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...