Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία 30/11 βράδυ.

 

Σήμερα ηρθε το 3ο μέιλ με το tracking.

 

Η παραγγελία μου 29/11 που είχε περισσότερα κομμάτια δεν έχει προχωρήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 30/11 βράδυ.

 

Σήμερα ηρθε το 3ο μέιλ με το tracking.

 

Η παραγγελία μου 29/11 που είχε περισσότερα κομμάτια δεν έχει προχωρήσει.

Και σε μένα το ίδιο. Ελπίζω να μην πέσει πιστόλι. Λέω να μην τους στείλω ακόμα mail. Να περιμένω 2-3 μέρες ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο. Ελπίζω να μην πέσει πιστόλι. Λέω να μην τους στείλω ακόμα mail. Να περιμένω 2-3 μέρες ακόμα

Δεν νομίζω πως υπάρχει περίπτωση πιστολιάσματος. Απλά μάλλον έπεσαν μαζεμένες παραγγελίες μέσα στο ΣΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο χασαν την μπάλα!

Γτ έστειλα και εγώ μαιλ να αλλάξω διεύθυνση γτ από συνηθιο το έστειλα στο πατρικό μου ενώ έπρεπε στην πολύ που σπουδάζω μου απάντησαν ότι ζηταν συγνώμη και δν το είδαμε εγκαίρως γτ (με ελεύθερη μετάφραση) γίνεται τις Άννας εδώ πέρα και δουλεύουμε σαν τρελοί!

Μ ζήτησαν κ ένα συγνώμη πάλι λέγοντας ότι ελπίζουν να μν δημιούργησαν πρόβλημα ! Πολύ εξυπηρετικοι μου φάνηκαν πάντως ελπίζω να είναι καλά και τα γυαλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι αγοραζεις παιρνεις.
Ο σκελετος ειναι της πλακας.
Οι φακοι δεν λενε τιποτα,τους συγκρινω με γυαλια αξιας 80ευρω και ειναι η μερα με την νυχτα.
Τα γυαλια αυτα δυστυχως ειναι μονο για swag.

-Θα αγορασεις ξανα hawkers γυαλια?
-Οχι.

Περιμενα καλυτερη ποιοτητα απο καποια σχολια που εχω διαβασει εδω περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι αγοραζεις παιρνεις.

Ο σκελετος ειναι της πλακας.

Οι φακοι δεν λενε τιποτα,τους συγκρινω με γυαλια αξιας 80ευρω και ειναι η μερα με την νυχτα.

Τα γυαλια αυτα δυστυχως ειναι μονο για swag.

 

-Θα αγορασεις ξανα hawkers γυαλια?

-Οχι.

 

Περιμενα καλυτερη ποιοτητα απο καποια σχολια που εχω διαβασει εδω περα.

Εδώ τα παιδιά λένε τα καλύτερα λογια:

 

http://www.insomnia.gr/topic/566924-hawkers-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1/page-8?

 

Και εγώ έχω 120 ευρώ Ray Ban αλλά δεν θα τα συγκρίνω με τα 38 ευρώ που πήρα 3 πανεμορφα polarized γυαλιά. Είναι σαν να πέρνεις golf και να θες να σου βγει porche.

Η πρώτη παραγγελία χθες από Μαδρίτη σήμερα έφτασε Θεσσαλονίκη ίσως παραλάβω το απόγευμα. Για την δεύτερη περιμένω tracking. Πολύ εξηπηρετικοι πάντως και απάντησαν αμέσως σε ένα mail που τους έστειλα. Μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ τα παιδιά λένε τα καλύτερα λογια:

 

http://www.insomnia.gr/topic/566924-hawkers-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1/page-8?

 

Και εγώ έχω 120 ευρώ Ray Ban αλλά δεν θα τα συγκρίνω με τα 38 ευρώ που πήρα 3 πανεμορφα polarized γυαλιά. Είναι σαν να πέρνεις golf και να θες να σου βγει porche.

Η πρώτη παραγγελία χθες από Μαδρίτη σήμερα έφτασε Θεσσαλονίκη ίσως παραλάβω το απόγευμα. Για την δεύτερη περιμένω tracking. Πολύ εξηπηρετικοι πάντως και απάντησαν αμέσως σε ένα mail που τους έστειλα. Μπράβο.

Κι εγώ τους έστειλα ενα email το πρωί και αναμένω. Να φανταστώ απαντάνε απογευματάκι;

 

Επίσης το Golf μιας και είμα κάτοχος οχι porche δεν πρόκειτε να βγεί αλλά ουτε fiataki πολλές φορές με τόσα προβληματα .. παθών .. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τους έστειλα ενα email το πρωί και αναμένω. Να φανταστώ απαντάνε απογευματάκι;

 

Επίσης το Golf μιας και είμα κάτοχος οχι porche δεν πρόκειτε να βγεί αλλά ουτε fiataki πολλές φορές με τόσα προβληματα .. παθών .. :P

Τους έστειλα χθες βράδυ και σήμερα στις 11 με απάντησαν.

 

Το ότι τα παρομοιωσα με golf το έκανα για να δείξω ότι είναι μια χαρά γυαλιά και vfm όπως τα golf απλά σίγουρα δεν μπορούν να πιάσουν την ποιότητα των γυαλιών που έχουν την 5πλασια τιμή(porche).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αστειεύομαι για το golf διότι περιμένω την λυπητερη απο το service πάλι.

 

Τα γυαλιά τα εχω δοκιμάσει ειναι μια χαρά ειδικά για την τιμη τους δεν το συζητώ.

 

Ωραία εγώ πρωί τους έστελα οπότε βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αστειεύομαι για το golf διότι περιμένω την λυπητερη απο το service πάλι.

 

Τα γυαλιά τα εχω δοκιμάσει ειναι μια χαρά ειδικά για την τιμη τους δεν το συζητώ.

 

Ωραία εγώ πρωί τους έστελα οπότε βλέπουμε.

Επειδή και εμείς μάλλον για golf πάμε η insignia βγάζουν συχνά προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...