Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Επειδή και εμείς μάλλον για golf πάμε η insignia βγάζουν συχνά προβλήματα?

 

 

 

παρα πολλά.. εχω το 5άρι και εχω κλείσει 10ετία αλλα δεν το εχω ευχαριστηθεί ιδιαίτερα . Μπες και στο φόρουμ της VW να το επιβεβαιώσεις και ο ίδιος

 

εγω παραγγελια 30/11 τις 8 το απογευμα και ακομα κανενα email με tracking number , ουτε στα spam...

υπομονη μια απο τα ίδια . Μάλλον τα εχουν κάνει μπάχαλο με τον όγκο των παραγγελιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτη παραγγελια που εγινε την παρασκευη μολις κατευθασε στο σπιτι μετα απο ενημερωση της γυναικας. τωρα περιμενω την δευτερη παραγγελια της δευτερας. εχουν ερθει τα 2 πρωτα mail. οποτε περιμενω tracking και για την δευτερη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου απάντησαν το παρακάτω οταν τους ρώτησα για τις 2 παραγγελίες που εκανα. Κοινώς πάμε για την άλλη εβδομάδα..

 

Hello,

Your order is being prepared and it will be sent this week. You will receive it within 5-7 working days. 

If you made your order to Spain or Portugal, you will receive your order in 2-3 business days. 

DHL will send you an email with your tracking link. Give them some hours to send it! . You can track your order entering the code received at: http://www.dhl.es/es/express/seguimiento.html

Didn't you receive the email with your tracking? Check your SPAM inbox. 

The tracking link does not work? Take into account that for our delivery company, takes 1 to 2 days to enter the shipment in their tracking system and that they only deliver on working days. Try it later; it will be working!

May have another issue, do not hesitate to contact us. We will try to give you a solution as soon as we can.

Best Regards,

Hawkers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ντοκυμαντερ παντως δινει αρκετες απαντησεις για το κοστος των γυαλιών.

https://youtu.be/voUiWOGv8ec?t=747

 

Το λέει και μόνος του

"Everything is worth what people are ready to pay."

 

Απλά και ξεκάθαρα πράγματα

Μιλάμε για βασικές γνώσεις οικονομικών απλά, έτσι λειτουργεί η αγορά τι να κάνουμε

Αξίζει να δει όλο το βίντεο κάποιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι έχει πολύ ενδιαφέρον.

 

Ο CEO της Luxottica δίνει πολύ arrogant απαντήσεις (με το δίκιο του μιας και η εταιρία του κατέχει τόσα brands) που σιχάθηκα που έσκασα 180€ πριν από ένα χρόνο για πολωτικό Oakley του οποίου ο σκελετός έτριζε στις ενώσεις για κανένα 6μηνο μέχρι να χαλαρώσουν οι βίδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοο πραγματικα και εγώ νευριασα άπειρα με τις μλκιες που είδα..

Από δω κ πέρα σκελετός 10ρικου και αλλαγή φακών μν πάθουν κ Τπτ τα μάτια μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό βίντεο!

 

Εγώ παρήγγειλα 26/11 και αύριο θα τα έχω ( είναι από το πρωί στη Θεσσαλονίκη), έφυγαν 1/12 από Ισπανία

Για παραγγελία 30/11 δεν έχω πάρει ακόμα tracking number

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου απάντησαν το παρακάτω οταν τους ρώτησα για τις 2 παραγγελίες που εκανα. Κοινώς πάμε για την άλλη εβδομάδα..

 

Hello,

Your order is being prepared and it will be sent this week. You will receive it within 5-7 working days. 

 

If you made your order to Spain or Portugal, you will receive your order in 2-3 business days. 

 

DHL will send you an email with your tracking link. Give them some hours to send it! . You can track your order entering the code received at: http://www.dhl.es/es/express/seguimiento.html

 

Didn't you receive the email with your tracking? Check your SPAM inbox. 

 

The tracking link does not work? Take into account that for our delivery company, takes 1 to 2 days to enter the shipment in their tracking system and that they only deliver on working days. Try it later; it will be working!

 

May have another issue, do not hesitate to contact us. We will try to give you a solution as soon as we can.

 

Best Regards,

 

Hawkers

 

μολις μου απαντησαν και εμενα ακριβως το ιδιο copy - paste

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δοκίμασα. Δεν έχω κανένα παράπονο αν σκεφτώ και την τιμή. Ο σκελετός πολύ ελαφρύς χωρίς να μοιάζει ψεύτικος. Οι φακοί μου φάνηκαν καλοί. Βγήκα και έξω που είχε ήλιο και κοιτούσα εύκολα τον ήλιο κατάματα! :-P Το μόνο που παρατήρησα και στης γυναίκας μου είναι ότι ο 1 από τους φακούς παίζει λίγο. Δεν είναι ακουνητος. Ο άλλος είναι πιο σταθερός. Αυτό βέβαια το βλέπεις αν τον χτυπήσεις ελαφρά η το πιάσεις με τα δάχτυλα να τον κάνεις πάνω κάτω. Γενικά ευχαριστημένος από πρώτη ματιά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή παρήγγειλα, σήμερα παρέλαβα. Για το δεύτερο ζευγάρι που πήρα την Δευτέρα έχω πάρει tracking number αλλά είναι στην Ισπανία ακόμα.

Φαίνεται ότι είναι φτηνά γυαλιά, το αν όντως είναι polarised δεν μπορώ να το καταλάβω.

Υποτίθεται ότι οταν τα κρατάς σε γωνία 45 μοιρών μπροστά σε μια οθόνη πρέπει να μην φαίνεται τίποτα από πίσω αλλά σε αυτά φαίνεται κανονικά η οθόνη.

Βέβαια περιστρέφοντας τα όντως αλλάζει η φωτεινότητά της από πίσω. Οπότε πραγματικά δεν καταλαβαίνω αν μας πουλάνε φούμαρα ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μου απαντησαν και εμενα ακριβως το ιδιο copy - paste

φαινόταν οτι ειναι copy paste .. καλοι κινεζο ισπανοι ειναι του λόγου τους.

 

Θα κάνω υπομονή εως αυριο και αν δεν δω αριθμό αποστολής θα πέσει δευτερο email .

 

Ελπίζω να μην είναι αναξιόπιστοι διοτι δεν πλήρωσα με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως μετα απο λιγο ψαξιμο ειδα οτι δεν εχουν σχεση (ακομη) με luxottica, και φαινεται να εχουν καλη ποιοτητα. Συν οτι εχουν γινει τρεντ τωρα τελευταια!!

Λετε να ειναι η σπιθα που θα δωσει ωθηση για χαμηλοτερες τιμες - το υποστηριζουν και αυτοι με το jointherevolution!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...