Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στις αγορές σας από το E-Shop.gr


ilias ts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω αντιμετωπίσει το ίδιο θέμα από το ίδιο κατάστημα.Στο χαρτί που σου έδωσαν ότι πήγε για service στις παρατηρήσεις εμένα έγραφε οκ pins.Μήπως το γράφει και σε σένα?

Δεν ειχαν γράψει κάτι εκτός από τις παρατηρήσεις που τους ειπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

PSU σταθερού υπολογιστή μου αντικατέστησαν με καινούριο μετα απο πρόβλημα στα 4 και κατι χρονια με αναμονή περίπου δυο εβδομάδες. 5ετη εγγύηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSU σταθερού υπολογιστή μου αντικατέστησαν με καινούριο μετα απο πρόβλημα στα 4 και κατι χρονια με αναμονή περίπου δυο εβδομάδες. 5ετη εγγύηση

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

 

Και σε έναν φίλο μου καινούργιο τροφοδοτικό των 100+ ευρώ (gold) είχε πρόβλημα το fan και του αντκατέστησαν άμεσα με καινουργιο πάλι με πρόβλημα στο fan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα το 90% των αγορων μου ειναι απο e-shop. Μια φορα ειχα τυχει να παρω ελαττωματικη mobo την Z87X συγκεκριμενα και λογο DOA μου στειλανε καινουργια σε 2 μερες.

Η μια κακη εμπειρια μου ειπανε οτι εχει προβλημα ο σκληρος και κανανε αλλαγη ενω ο σκληρος ακομα λειτουργει κανονικα. Φυσικα μου κοψανε πιστωτικο και πηρα κατι αλλο που ηθελα και (σε αυτο δεβ φταει αποκλειστικα το e-shop) περιμενα 3 εβδομαδες να ερθει μια ψυκτρα που παραγγειλα. Αν θελω κατι και το θελω γρηγορα προτιμω να πληρωσω κατι παραπανω και να το παρω απο το πλαισιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 1 χρονο ειχα αγοραζει το Coolermaster Devastator combo ( ποντικι και πληκτρολογιο ). Εκτος του οτι το ποντικι εκανε τρελο θορυβο στην ροδελα (γνωστο θεμα απο την αρχη της σειρας) μετα απο 6 μηνες ειχε κολλησει και το αριστερο κλικ του ποντικιου. Το πηγα στο καταστημα Χαριλαου και μετα απο 2-3 μερες τεχνικου ελεγχου με ειδοποιησαν οτι θα αντικατασταθει με νεο σετ και νεα αποδειξη-νεα εγγυηση οπως και εγινε. 

Πρεπει να ειχε πολυ θεμα η σειρα και μαλλον η Coolermaster τα αντικαθιστουσε οπως οπως. 

Παντως ειχα θετικη εμπειρια και απο eshop μονο προσφορες αγοραζω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειχε πολυ θεμα η σειρα και μαλλον η Coolermaster τα αντικαθιστουσε οπως οπως. 

 

Δυστηχως ναι κυριως το ποντικι.Κριμα γιατι σαν combo keyboard+mouse φωτιζομενα με 2χρονια εγγυηση επαιζε σχεδον μπαλα μονο του σε αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ είχα ένα πιο ακριβό ποντίκι από το devastator (CoolerMaster storm) και μου χάλασε στον χρόνο.

Εκείνη την περίοδο δεν είχε κάτι καλό το eshop και τελικά πήρα ένα πιο απλό logitech (G100s).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως ναι κυριως το ποντικι.Κριμα γιατι σαν combo keyboard+mouse φωτιζομενα με 2χρονια εγγυηση επαιζε σχεδον μπαλα μονο του σε αυτη την τιμη.

Το ποντίκι ακούγεται ότι δεν είναι καλό πράγματι. Το είχα πουλήσει με το που το πήρα την ίδια μέρα αφού ήθελα το πληκτρολόγιο μόνο. Από το πληκτρολόγιο είμαι πολύ ευχαριστημένος. Όλα τέλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει αν ξέρει ..αν το eshop κάνει επιστροφή χρημάτων στην περίπτωση που επιστρέψω το προϊόν οπως το παρέλαβα ? (Δηδ χωρίς να το έχω ανοίξει )? ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει αν ξέρει ..αν το eshop κάνει επιστροφή χρημάτων στην περίπτωση που επιστρέψω το προϊόν οπως το παρέλαβα ? (Δηδ χωρίς να το έχω ανοίξει )? ευχαριστώ

Προφανως και σου κανει επιστροφη χρηματων αν παραδωσεις το προιον οπως το παρελαβες σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα (7-14μερες συνηθως ειναι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το παρέλαβα (ενα τροφο μαζί με ενα κουτί ) θέλω όμως να επιστρέψω μόνο τροφο λέτε ν έχω κάποιο πρόβλημα αν πάω το σαββατο ?

Δεν έχω ανοίξει τίποτα από τα δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει αν ξέρει ..αν το eshop κάνει επιστροφή χρημάτων στην περίπτωση που επιστρέψω το προϊόν οπως το παρέλαβα ? (Δηδ χωρίς να το έχω ανοίξει )? ευχαριστώ

Δεν αποφασίζει το e-shop αλλά ο νόμος και σου δίνεται η δυνατότητα γι αυτό που ζητάς αρκεί να μην ψαρώσεις αν σου πουν εξυπνάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του τύπου δεν γίνεται επιστροφή χρημάτων αλλά μπορούμε να δώσουμε πιστωτικό. Κάτι που δεν ισχύει βέβαια. Θα απαιτήσεις σύμφωνα με τον νόμο επιστροφή χρημάτων από τη στιγμή που επιστρέφεις το προϊόν άθικτο, όπως δηλ. το αγόρασες εντός 14 ημερών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...