Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε μνμ από Ηλεκτρονική 299 + Uncharted Collection, μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων.

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Στο site δεν υπάρχει, ενώ στο google βρίσκω εξαντλημένο URL με αυτό το πακέτο, με την υποσημείωση ότι είναι το CUH - 1000 και όχι το CUH - 1200 (όχι ότι χάλασε ο κόσμος, απλά αν όντως υπάρχει η προσφορά, μήπως αφορά απόπειρα ξεστοκαρίσματος παλιότερου bundle)

Οτι αναφερθηκε παραπανω.Στο Site η τιμη ειναι 299 για το ps4 χωρις παιχνιδι http://www.electroniki.gr/computing/gaming/consoles/playstation4/ps4-500gb-c-class

 

 

Εγώ πάντως δεν πήγα να παραλάβω απο Κωτσόβολο την παραγγελία στα 299€.Πήρα τηλέφωνο στο Πλαίσιο να ρωτήσω αν υπάρχει στο κοντινότερο κατάστημα ή προσφορά με το 2ο χειριστήριο στα 329€ και είπαν οτι υπάρχει σε όλα τα καταστήματα,οπότε πήγα και το πήρα.Το 2ο χειριστήριο δεν περιλαμβάνεται στο πακέτο, το δίνουν έξτρα σε μαύρο,αλλά επειδή τους είχε τελειώσει σε μαύρο χρώμα το έδιναν σε κόκκινο ή μπλέ.

 

Είναι καλύτερη προσφορά γιατί το 2ο χειριστήριο βγαίνει στα 29€.

 

Στο site γράφουν παράδοση σε 72 ώρες.

 

Το 1ο PS4 το είχα πάρει 410€ με 1 χειριστήριο όταν πρωτοβγήκε,υπάρχει αρκετή διαφορά πλέον λόγω της επίσημης πτώσης της τιμής του 50€ σε συνδυασμό με τις προσφορές.

Ισχυει αυτο ειδικα αν σε αφηνουν να διαλεξεις το χειριστηριο που θες,το παραπανω ειδικα για ποδοσφαιρακια κλπ ειναι το καλυτερο bundle ως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει κάποιος να αγοράσει ps4 με Fifa 16 ( χωρίς δεύτερο χειριστηριο) + GTA V + last of us ή κάποιο άλλο και αν λάβουμε υπ´οψη και το 10% επιστροφή από κάρτες eurobank σε ηλεκτρονική, ποιος πιστεύετε είναι ο καλύτερος συνδυασμός ;

 

( ηλεκτρονική - 10% επιστροφή βγάινει στα 270 το PS4 500 Gb )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μνμ από Ηλεκτρονική 299 + Uncharted Collection, μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων.

Χρόνια πολλά σε όλους.

και γιατί δεν το ανεβάζεις και εδώ μήπως ενδιαφερθεί και κάποιος άλλος?

Αν θέλει κάποιος να αγοράσει ps4 με Fifa 16 ( χωρίς δεύτερο χειριστηριο) + GTA V + last of us ή κάποιο άλλο και αν λάβουμε υπ´οψη και το 10% επιστροφή από κάρτες eurobank σε ηλεκτρονική, ποιος πιστεύετε είναι ο καλύτερος συνδυασμός ;

 

( ηλεκτρονική - 10% επιστροφή βγάινει στα 270 το PS4 500 Gb )

υπάρχει κάπου να το δούμε η πάμε από το κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί δεν το ανεβάζεις και εδώ μήπως ενδιαφερθεί και κάποιος άλλος?

υπάρχει κάπου να το δούμε η πάμε από το κατάστημα?

http://www.electroniki.gr/computing/gaming/consoles/playstation4/ps4-500gb-c-class

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει 2ο χειριστήριο για το παλιό PS4,οπότε τώρα έχω 4.Δηλαδή 2 για κάθε κονσόλα.Ξεφορτϊζει το 1,το βάζω να φορτίσει και παίζω με το 2 που είναι ήδη φορτισμένο.Δεν βολεύει να παίζεις με το καλώδιο συνδεδεμένο γιατί 1ον χρειάζεσαι προέκταση που θα είναι στα πόδια σου και 2ον δεν νομίζω πως είναι καλό για την μπαταρία να φορτίζει και να ξεφορτίζει ταυτόχρονα.Το χειριστήριο που μου έδωσαν έξτρα το διάλεξα σε μπλέ.Καλύτερα έξτρα γιατί είναι σφραγισμένο,αν ήταν στο πακέτο θα ήταν σε σακουλάκι.Είχα και 2 grips(προστατευτικά) και τα έβαλα στο καινούριο χειριστήριο όπως έχω κάνει και στα άλλα 2.

 

408 GB "καθαρά" στον δίσκο χωρίς να βάλω κάποιο παιχνίδι.Νομίζω οτι απο τα 500GB τα"καθαρά" είναι τα 420 οπότε το λειτουργικό δεσμεύει τα 12 GB.Ισως και λίγα GB παραπάνω. Η έκδοση ματ είναι πιό ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει κάποιος να αγοράσει ps4 με Fifa 16 ( χωρίς δεύτερο χειριστηριο) + GTA V + last of us ή κάποιο άλλο και αν λάβουμε υπ´οψη και το 10% επιστροφή από κάρτες eurobank σε ηλεκτρονική, ποιος πιστεύετε είναι ο καλύτερος συνδυασμός ;

( ηλεκτρονική - 10% επιστροφή βγάινει στα 270 το PS4 500 Gb )

Μάλλον συμφέρει αγορά απο ηλεκτρονική και μετά αγορά games απο σκρουτζομαγαζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η κανονική προσφορά. Στοιχεία για το bundle με το uncharted collection δεν έχουμε

Αυτό αναμένω και γω η κανά παρόμοιο bundle με GTA , FIFA16 κτλ. Στο site της ηλεκτρονικής δεν υπάρχει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, το μήνυμα μου ήρθε σήμερα το πρωί. Online δεν φαίνεται κάπου αλλά αν πήγαινε κάποιος σε Ηλεκτρονική που υπήρχε τουλάχιστον το παιχνίδι διαθέσιμο δεν θα το δέχονταν? Έστω και με λίγο πίεση αν κάνανε τους Κινέζους... βασικά πέρασε κανείς από Ηλεκτρονική να μας πει? Εγώ έχω ήδη την κονσόλα οπότε μιας και δεν ήταν ο δρόμος μου δεν πήγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, το μήνυμα μου ήρθε σήμερα το πρωί. Online δεν φαίνεται κάπου αλλά αν πήγαινε κάποιος σε Ηλεκτρονική που υπήρχε τουλάχιστον το παιχνίδι διαθέσιμο δεν θα το δέχονταν? Έστω και με λίγο πίεση αν κάνανε τους Κινέζους... βασικά πέρασε κανείς από Ηλεκτρονική να μας πει? Εγώ έχω ήδη την κονσόλα οπότε μιας και δεν ήταν ο δρόμος μου δεν πήγα.

Λιγο χλωμο καθως ελαχιστοι εως καθολου να ψωνιζουν απο Ηλεκτρονικη πλεον,ειδικα για κονσολες και παιχνιδια που κλασσικα οι τιμες τους τις περισσοτερες φορες ειναι στο Θεο,ειδικα σε παλιοτερα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο χλωμο καθως ελαχιστοι εως καθολου να ψωνιζουν απο Ηλεκτρονικη πλεον,ειδικα για κονσολες και παιχνιδια που κλασσικα οι τιμες τους τις περισσοτερες φορες ειναι στο Θεο,ειδικα σε παλιοτερα παιχνιδια.

Δεν αντιλέγω αλλά είμαι περίεργος αν πήγε κάποιος τι είπανε, σίγουρα η Ηλεκτρονική είναι ακριβή αλλά αν σε συνδυασμό με Eurobank (-10% επιστροφή) ίσχυε πραγματικά αυτή η τιμή θα ήταν αρκετά συμφέρουσα για κάποιον που έψαχνε τώρα την κονσόλα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα δεν καταλαβα ποιο με συμφερει πιο πολυ να αγορασω :(

χαλπ πλς

 

 

Εγώ θα διάλεγα το πακέτο με το δεύτερο χειριστήριο στα 329.

 

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-500-GB-2nd-Dualshock.htm

 

Αλλά και πάλι, μεγάλο ρόλο παίζει για ποιο παιχνίδι ενδιαφέρεσαι και σε τι τιμή μπορείς να το βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...