Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Kοτσοβολος Sony 500GB C Chassis PS4 Κονσόλα 299€


dekulinkgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

299 σκέτο;

 

Από Κωτσόβολο με δεύτερο χειριστήριο στα 329€ (ίδια προσφορά με Πλαίσιο ουσιαστικά)

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/159258-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-500gb-&-2nd-dualshock-4-%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Κωτσόβολο με δεύτερο χειριστήριο στα 329€ (ίδια προσφορά με Πλαίσιο ουσιαστικά)

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/159258-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-500gb-&-2nd-dualshock-4-%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BF

Και για να αποφυγω τις αναμενομενες ερωτησεις,ναι το παραπανω ειναι το νεο μοντελο οπως λεει στις πληροφοριες απο κατω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χθες, ειδα μια διαφημιση στην τηλεοραση η οποια δεν ηταν απο καταστημα αν δεν κανω λαθος. Για το ps4 στα 299€ το οποιο σημαινει οτι πραγματι η τιμη ειναι επισημη αντιπροσωπιας, αρα ολοι τοσο το πουλανε πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποια μαγαζιά που πέρασα την πουλούσαν μόνο πακέτο με παιχνίδι στα 340 (κάτι παλιά παιχνίδια που τα βρίσκεις κάτω από 20€) και την έκδοση 1ΤΒ με ένα παιχνίδι στα 410. Ακόμα και στο skroutz δεν την έχουν όλα στα 300€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακόμα και στο skroutz δεν την έχουν όλα στα 300€.

 

Αυτο λεγεται αργα αντανακλαστικα ή "μην με ενοχλειτε". Δεν σημαινει κατι, το βλεπουμε χρονια τωρα σε πτωσεις τιμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ηλεκτρονική που πήγα τους "τελείωσε" το bundle ps4 + uncharted και δίνουν σκέτη την κονσόλα στα 299€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα κανει παραγγελεια απο public το ps4+2ο dualshock+black ops 3 sta 379 απο συνταγμα αν καποιος το θελει μου λεει να του δωσω αριθμο παραγγελειας γιατι το πειρα απο πλαισιο τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα 28-12 παραγγελια public 29-12 μου στελνουν οτι ειναι μερικως ετοιμη για παραλαβη και 30-12 μου την ακυρωνουν.

Ps4+2χειρ+pes16  379.

Αντε να το βρω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα 28-12 παραγγελια public 29-12 μου στελνουν οτι ειναι μερικως ετοιμη για παραλαβη και 30-12 μου την ακυρωνουν.

Ps4+2χειρ+pes16  379.

Αντε να το βρω τωρα.

Να μην τα λεγαμε...

 

 

...

Στο Public γράφουν παράδοση απο το κατάστημα με ημερομηνία απο-εως και οταν το προϊόν είναι στο κατάστημα στέλνουν μύνημα στο κινητό.Ούτε ζητούν εκτύπωση των στοιχείων της παραγγελίας.Είναι πιο σωστοί σε αυτό το θέμα.

 

Το βλέπω να παραγγέλνω απο Public ή να κάνω την Κυριακή απευθείας αγορά απο το κατάστημα χωρίς παραγγελία αν έχουν τεμάχια.Εξάλλου μαζεύω και πόντους απο εκεί.

...

 

Στο παμπλικ ριχνεις παραγγελια και εισαι στο περιμενε αφου δεν ξερεις ποτε θα φτασει εκει αν δεν υπαρχει ηδη. Τις περισσοτερες φορες οι εκτιμώμενες ξεπερνιουνται με αποτελεσμα να περιμενεις 2-3-4 ημερες και καποιες φορες να τρως και ακυρο στο τελος. Μην το συζητας λοιπον, κατα τη γνωμη μου αν δεν θες ρισκα και πιθανες περιπετειες ριξε παραγγελια Κωτσοβολο.

 ...

 

 

Δες την καλη οψη, πιθανον να το παρεις φτηνοτερα απο 15-1 που ξεκινουν οι εκπτωσεις και μπορει να δουμε καλυτερες προσφορες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...