Προς το περιεχόμενο

Πότε κάνει compile μια γλώσσα προγραμματισμού C LIKE σε C και πότε σε C++


exarhis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι ο Exarhis αγαπάει τον προγραμματισμό. Πρέπει η αγάπη να νικήσει το πάθος. Όλοι μαθαίνουμε, μάλλον όχι όλοι, υπάρχουν και κάποιοι εδώ που τα ξέρουν όλα και ασκούν σκληρή κρητική.    

 

Γουστάρω προγραμματισμο σε C intelligent B)

 

ευχαριστουμε exarhis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα καταφερνεις και τους κανείς να σε βρίζουν; Δηλαδή κάτσε λίγο. Ο Σμιρνόφ με το καλημέρα τον αποκαλεί καθυστερημένο, αλλά και πάλι εσύ τρως το βρισιδη.

 

Εχεις προγραμματισει ποτε σε Intelligent C ή iC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα καταφερνεις και τους κανείς να σε βρίζουν; Δηλαδή κάτσε λίγο. Ο Σμιρνόφ με το καλημέρα τον αποκαλεί καθυστερημένο, αλλά και πάλι εσύ τρως το βρισιδη.

Όταν στριμώξεις κάποιον στη γωνία οι αντιδράσεις είναι συνήθως extreme.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κλείσω με τα αποτελέσματα της μελέτης μου

 

Δουλεύοντας σε οποιαδήποτε γλώσσα προγραμματισμού σα να δουλεύεις σε C προγραμματίζεις σε Intelligent C.

Μόνο με την iC έχεις αποτέλεσμα και στο Hardware αλλά και στο Software ανάλογα σε ποιο από τα δύο δουλεύεις.

Όποιος ασχολείται με το hardware γράφει εξίσου καλά και το software αλλά δεν έχει την ικανότητα να αποχωριστεί το Hardware.

Στο Software είναι άπειρες οι καταστάσεις που μπορεί να πάρει το hardware του καθενός με Καθόλου ή πολύ Software. Καθόλου όπως τα JS.

 

Κλείνοντας να επισημάνω την σοβαρή υποψία ότι προγραμματισμός χωρίς HardWare 

 

Τον νήμα το πείρα από εδώ και το επεξεργαστήκαμε όλοι μαζί . To Intelligent xyz που ετοιμάζετε θα είναι αποκαλυπτικό. Αυτός ο compiler θα κάνει compile ευχές και θα βγάζει τα όνειρα της Χαλιμάς. Και θα μπορεί να μεταφραστεί σε όλες τις γλώσσες αφού και η Java σύντομα θα βγάλει μια την Java σε Functional Functional έκδοση. Έλα μωρέ σας πειράζω και δε θα σταματίσω να γράφω με τον δικό μου τρόπου και να αναθεματίζω όποιος έχει άδικο πάλι με τον δικό μου τρόπο.

Όταν εννοώ το νήμα εννοώ αυτό το άρθρο και άλλα παρόμοια.Link.png Site: Googleand IBM Need to be Careful with AI

 

Δηλαδή χωρις hardware, τι θα προγραμματίσεις πασάμ';

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πάει η συζήτηση στο χαβαλέ, τότε το reset...είναι η καλύτερη λύση.

1. Δεν υπάρχει μελέτη...μια ιδέα πέταξε ο θεματοθέτης

2. Δεν υπάρχει ζήτημα όπως έχει εξηγηθεί, τα αντικείμενα δεν είναι "ταμπού"

3. Είναι βέβαιο ότι οι προγραμματιστές δεν είναι συνηθισμένοι άνθρωποι..

4. Ο προγραμματισμός είναι reverse engineering της φύσης

5. Η φύση,αργά ή γρήγορα..θα σου στείλει τον εξολοθρευτή της!

6. Γιατί μετά τη φύση όλα τα άλλα είναι ανώμαλα!

7. Επανεκκίνηση (goto 1)....για όποιον δεν κατάλαβε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...