Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge με αδιάβροχη υποστήριξη, microSD και Dual Pixels κάμερα (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μόνο οχτώμιση κατοσταρικάκια ;;

...τυλίξτε μου σας παρακαλώ μισή ντουζίνα απ'αυτά τα κουρμπαριστά, διότι έχω και κάτι δώρα να κάνω εν'όψει πάσχα...

 

Σε εκβιάζουν να το πάρεις σύντροφε;  :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μέλλον που οραματίζονται.... σίγουρα όχι το δικό μου.

 

Screen_Shot_2016_02_21_at_23_41_11.png

 

 

 

Screen_Shot_2016_02_21_at_23_42_29.png

 

 

Screen_Shot_2016_02_21_at_23_43_08.png

 

Είναι μέχρι να βγάλει και η Apple. Ο πρώτος θα είσαι που θα το αγοράσεις και θα το εκθειάσεις. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δν ξέρω για σας εγώ θα πάρω παντός ένα όχι τπτ αλλο να βγάζω καμιά φωτογραφία στην προσωπική μ πισίνα.χαχαχαχα ρε τι είπε ο παλικαρος.

(Εντάξει ήρθε καιρός να αλλάξω κιν μαλλον).πιστεύω κ εσείς να έχετε από μια τουλάχιστον.(πισινα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου παλι λαθος λινκ πατησα, που ειναι το βιντεο του ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ S7 και οχι του παλιου S6? Παλι την ιδια συσκευη βλεπω! Ελληνικο ιντερνετ και οτε! Να τι γινεται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΣ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΣΑΝ ΤΑ ΖΟΜΠΙ !!

Αυτοι οι 4εις παιζει να τα πεταξαν μετα την παρουσίαση και να εφυγαν με τα s7 στις τσεπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως θα το πάρω γιατί δεν είμαι πρόβατο να πάρω iphone που έχει 800+ ευρώ...εγώ είμαι έξυπνος και παίρνω android που είναι καλύτερα και μπορώ να κράζω τα iphone σε κάθε νέο θέμα...γιατί εμείς δεν είμαστε apple να βγάζουν νέο μοντέλο πριν τελειώσει ο χρόνος να πουλάνε στα πρόβατα που θέλουν iphone. εγώ θα πάρω samsung που σέβεται τους καταναλωτές και δίνει συνέχεια αναβαθμίσεις σε όλα τα προίοντα της και βγάζει προσεκτικά μοντέλα...ε???

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...