Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S7 edge με αδιάβροχη υποστήριξη, microSD και Dual Pixels κάμερα (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φυσικα είναι κατηγορια από μονη της η σαμμυ.

Εχεις την εντυπωση πως αυτές οι απίστευτες εταιριες που βγαζουν Premium κινητα όπως λες θα υπηρχαν αν δεν υπηρχαν πρωτοπορες εταιριες όπως η σαμμη και η αππλε?

Τσουρεκια μας τα εχετε κανει με τα πιο φτηνα κινεζικα...εχετε ξεχασει πως οι κινεζοι είναι οι αρχοντες της αντιγραφης?αυτό κανουν καλα μην λεμε ότι θελουμε.Αμα θες κινεζικο πηγαινε να παρεις τι μας ζαλιζεις

Aπο που και ως που πρωτοπορες sammy και apple? Και αντε πες η sammy παραγει state of the art τεχνολογια που χρησιμοποιειται στα κινητα (οθονες / ram κλπα) αλλα η apple? LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτου παλι λαθος λινκ πατησα, που ειναι το βιντεο του ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ S7 και οχι του παλιου S6? Παλι την ιδια συσκευη βλεπω! Ελληνικο ιντερνετ και οτε! Να τι γινεται!

ΕΧΕΙ microsd φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης, μιλάμε για δείγμα ανυπακοής αυτό το κινητό. Παίζει στα μισά swipe να μην έκανε τίποτα.

 

 και ο άλλος έλεγε πολύ καλό το edge... xaxaxaxaxxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο που και ως που πρωτοπορες sammy και apple? Και αντε πες η sammy παραγει state of the art τεχνολογια που χρησιμοποιειται στα κινητα (οθονες / ram κλπα) αλλα η apple? LOL

 

Το android δεν θα ήταν ίδιο αν δεν υπήρχε η Samsung. Μάλιστα η Google εισάγει στο pure android πράγματα που η Samsung τόλμησε. Νομίζω οτι πολύς κόσμος θεωρεί διάφορα στοιχεία του λειτουργικού δεδομένα ενώ 1η η Samsung τα εισήγαγε (ή τα εκμεταλλεύτηκε αφού το λογισμικό έδινε την δυνατότητα) και ακολούθησαν οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα σχόλια και δεν βρέθηκε ένας χριστιανός (ή μη δεν έχω θέμα) να πει ότι εδώ θα έρθει με exynos 8890....

Το μοντέλο που κρατούσες @hal9000 ηταν με σναπ? αν ναι περιεργο....

αυτό πάλι που το  άκουσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, μιλάμε για δείγμα ανυπακοής αυτό το κινητό. Παίζει στα μισά swipe να μην έκανε τίποτα.

Συγνώμη, το βίντεο το είδες δηλαδή; Πρόσεξες ότι στα swipe που δεν έκανε τίποτα, ήταν γιατί δεν είχε τίποτα να κάνει; Στο app drawer δηλαδή, που είχε μία σελίδα μόνο και έκανε swipe για να πάει στη δεύτερη, τί έπρεπε να κάνει; Αφού έχει μόνο μια σελίδα; Και στην home screen το ίδιο.

Εντάξει, ανεξάρτητα απο αν μας αρέσει ή όχι μια συσκευή, μη λέμε και ότι θέλουμε, γιατί έχουν πάτημα και άλλοι μετά (πχ chrisauto) που προφανώς και δεν μπήκαν στον κόπο να δουν το βίντεο πριν σχολιάσουν και λένε ότι να'ναι!

 

Φιλικά πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν ΟΛΑ τα android δεν είναι συμβατά με το Ford Sync

Στη παλιότερη έκδοση του site η ford το ανέφερε ως bluetooth hands free .Τώρα για κάποιο λόγο το έχουν βγάλει.

 

Πράγμα που σημαίνει ότι και στον αντιπρόσωπο να πας για αναβάθμιση λογισμικού εάν έχεις android θα υπολειτουργεί το bluetooth hands free .

 

Παράδειγμα σε καλούν πατάς να απαντήσεις την κλήση αλλά δεν ακούς τίποτα. Δοκιμασμένο σε Nexus 5 , LG G2. Άλλες φόρες μπορεί να λειτουργεί σωστά άλλες όχι.

 

Όποτε η Android συσκευή των 700 800 ευρώ μπορεί να έχει προβλήματα με κλήσεις μέσω bluetooth.

 

Ενώ ένα iphone 4 των 50€ να λειτουργεί άψογα.

Δε θα συμφωνήσω φίλε μου.

Σίγουρα μπορεί να έχεις διαφορετική προσωπική εμπειρία, πάντως η δική μου εμπειρία με  ανδροιδ και ford sync είναι άψογη. Έχουν συνδεθεί galaxy s3, galaxy note 2, galaxy s5, galaxy trend plus (που είναι και φθηνό τηλέφωνο) καθώς επίσης και microsoft lumia 640 lte, όλα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Εγώ σε αυτό το κομμάτι είμαι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...