Προς το περιεχόμενο

xiaomi redmi note 3 pro και αγορά από που?


grouspen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

grouspen θελω να παρω και εγω το ιδιο μοντελο απο το vickmall.

για να βαλεις τα χρηματα στο paypal balance εκανες top up η request money?

δουλευει και με τα δυο για το vickmall?

Δεν θα μπορέσω να σε βοηθήσω και πολύ γιατί δεν έχω βάλει λεφτά στο PayPal balance.

Δεν έχω βάλει λογαριασμό τράπεζας στο PayPal.Μου έκανε κόλπα και δεν τον δεχόταν/δέχεται καιρό τώρα.

 

Έχω μια prepaid της alpha bank,την συνδεσα με το λογαριασμό μου στο PayPal και της βάζω λεφτά μέσω ebanking. Ουσιαστικά είναι σαν να πλήρωσα με την κάρτα αλλά το έκανα έτσι για να έχω και την προστασία του PayPal αν γίνει καμιά στραβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να το παρεις δε χρειαζεται κολπα ,εχουν κανει κουμαντα εκει στο vickmall Και τραβαει κατευθειαν μονο του.

 

Οσο για τα μειον που λες,οντως εαν το κουνησεις λιγο,δε βγαινουν καλες.λογικο αφου δεν εχει σταθεροποιητη(και οσα δεν εχουν).

Οταν και αν βαλεις ελληνικη,το εχουν φτιαξει αυτο με τις εφαρμογες και τα βγαζει στα αγγλικα.

Για τη δονηση νομιζω πως εχει επιλογη για αυτο που θες,αλλα καπου ειναι θαμμενη,δε θυμαμαι που.

Γενικα το κινητο στα 200Ε δεν εχει ανταγωνιστη σαν συνολο.

Προχθες εφτασα 7,5 ωρε οθονη και 3,5 μερες αναμονη.

Οπως εχω ξαναπει το μονο κινητο που εχω 50% και δεν αγχωνομαι για τη μπαταρια,ξερω οτι θα βγαλω τη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει cm marshmallow για αυτο?

 

Όχι γιατί το κινητό είναι ακόμη φρεσκότατο και η Xiaomi γενικά δεν βιάζεται στις αναβαθμίσεις της. Κατά 99% θα πάρει Marshmallow στο προσεχές μέλλον πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε χτες το πρωί . Συνολικός χρόνος από την μέρα που έγινε η παραγγελία 15 μέρες . Από μεριάς vickmall όλα σωστά + ότι μου είχαν περάσει το tempered glass.

Kai an kai δεν μπορώ να έχω ολοκληρωμένη άποψη ακόμα μέχρι στιγμής μπόμπα το κινητό .

Είναι όπως το περίμενα και ακόμα καλύτερο.

 

Thanks για την βοήθεια και το λύσιμο των αποριών μου παίδες :-)

Καλησπέρα να σου κανω μερικες ερωτησεις μιας και ενδιαφέρομαι και εγω;

Δεν υπάρχει τελωνειο;

Το gps δουλεύει;

Ζητησες multi-language rom?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα να σου κανω μερικες ερωτησεις μιας και ενδιαφέρομαι και εγω;

Δεν υπάρχει τελωνειο;

Το gps δουλεύει;

Ζητησες multi-language rom?

 

-Ναι αλλά δεν σε τσακώνουν εύκολα.  Τα συστημένα πακέτα με μικρές διαστάσεις και χαμηλή αξία δεν εκτελωνίζονται (πχ εμένα πάνω το κουτί έγραφε gift, home& garden στο description και 18$ value  :-D ) . Πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να την πατήσεις γενικότερα. Και κατ'εμε πάντα παραγγέλνεις με απλό ταχυδρομείο και όχι με τις "γρήγορες" επιλογές γιατί έχεις λιγότερες πιθανότητες να την πάθεις από το τελωνείο.

-Ναι . Πέρασα το here maps και το χαζοδοκίμασα 2-3 ακυρες φορές πηγαίνοντας για δουλειές από περιέργεια . Κομπλέ φαίνεται.

-Όχι . Έιπα να μου αφήσουν την original ( κινέζικα & αγγλικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Ναι αλλά δεν σε τσακώνουν εύκολα.  Τα συστημένα πακέτα με μικρές διαστάσεις και χαμηλή αξία δεν εκτελωνίζονται (πχ εμένα πάνω το κουτί έγραφε gift, home& garden στο description και 18$ value  :-D ) . Πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να την πατήσεις γενικότερα. Και κατ'εμε πάντα παραγγέλνεις με απλό ταχυδρομείο και όχι με τις "γρήγορες" επιλογές γιατί έχεις λιγότερες πιθανότητες να την πάθεις από το τελωνείο.

-Ναι . Πέρασα το here maps και το χαζοδοκίμασα 2-3 ακυρες φορές πηγαίνοντας για δουλειές από περιέργεια . Κομπλέ φαίνεται.

-Όχι . Έιπα να μου αφήσουν την original ( κινέζικα & αγγλικά)

Σε ευχαριστω! Όλα τα σχετικά περί gift και 18$ τα επισημανες ή τα έκαναν μόνοι τους; Σκέφτομαι μήπως έπαιρνα απο το ΕU warehouse(το οποιο έχει μικρότερη ποικιλία γενικα) για να είμαι σιγουρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω! Όλα τα σχετικά περί gift και 18$ τα επισημανες ή τα έκαναν μόνοι τους; Σκέφτομαι μήπως έπαιρνα απο το ΕU warehouse(το οποιο έχει μικρότερη ποικιλία γενικα) για να είμαι σιγουρος!

Tους τα επισήμανα (όπως και πολλοί άλλοι στα comment) αλλά πιστεύω θα τα έκαναν και μόνοι γιατί ξέρουν τι παίζει . Αν βρεις αυτό που θέλεις και υπάρχει στοκ εννοείται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tους τα επισήμανα (όπως και πολλοί άλλοι στα comment) αλλά πιστεύω θα τα έκαναν και μόνοι γιατί ξέρουν τι παίζει . Αν βρεις αυτό που θέλεις και υπάρχει στοκ εννοείται .

σκεφτόμουν και εγω το xiamo redmi note 3 pro. To μόνο άσχημο είναι η 5.5 οθόνη. Σκεφτόμουν μήπως πήγαινα σε κάτι άλλο με 5 ινστες για το λόγ αυτο, αλλα δεν βρίσκεις value for money σαν αυτο... Το one plus x είναι μια επιλογή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτόμουν και εγω το xiamo redmi note 3 pro. To μόνο άσχημο είναι η 5.5 οθόνη. Σκεφτόμουν μήπως πήγαινα σε κάτι άλλο με 5 ινστες για το λόγ αυτο, αλλα δεν βρίσκεις value for money σαν αυτο... Το one plus x είναι μια επιλογή!

Συνήθεια είναι . Και αν καλομάθεις σε αυτά τα μεγέθη δεν υπάρχει γυρισμός. Εγώ στο μεσοδιάστημα που χάλασε το galaxy note 2 και μέχρι να έρθει το xiaomi είχα ένα htc desire με 3,7ιντσες και ένιωθα πολύ έξω από τα νερά μου  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθεια είναι . Και αν καλομάθεις σε αυτά τα μεγέθη δεν υπάρχει γυρισμός. Εγώ στο μεσοδιάστημα που χάλασε το galaxy note 2 και μέχρι να έρθει το xiaomi είχα ένα htc desire με 3,7ιντσες και ένιωθα πολύ έξω από τα νερά μου  

εγώ έχω  το iphone 4 σκεψου. Αυτο που σκέφτομαι είναι το μπάμ που θα κανει και το πως θα χωραει τσεπες κλπα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χωραει σε τσεπες χωρις θεματα.

Επιπλεων θα σε παραξενεψει την πρωτη φορα που θα το βαλεις στο αυτι σου.

 

Αλλα θα το συνηθισεις πολυ γρηγορα.

 

Και εγω τα ειχα παρει απι φοβο τα τα 5+ιντσα αλλα το επομενο θα ειναι σιγουρα 5.5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χωραει σε τσεπες χωρις θεματα.

Επιπλεων θα σε παραξενεψει την πρωτη φορα που θα το βαλεις στο αυτι σου.

 

Αλλα θα το συνηθισεις πολυ γρηγορα.

 

Και εγω τα ειχα παρει απι φοβο τα τα 5+ιντσα αλλα το επομενο θα ειναι σιγουρα 5.5.

Όλα είναι θέμα συνήθειας! Εγώ σε 3-4 ημέρρς υπολογίζω θα έχω ένα 5.7! (Mi note pro)!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Συνήθεια είναι . Και αν καλομάθεις σε αυτά τα μεγέθη δεν υπάρχει γυρισμός. Εγώ στο μεσοδιάστημα που χάλασε το galaxy note 2 και μέχρι να έρθει το xiaomi είχα ένα htc desire με 3,7ιντσες και ένιωθα πολύ έξω από τα νερά μου  

 

groupsen επειδή παρήγγειλα και εγώ το κινητό, του άφησες την official rom την κινέζικη; Ξέρω πως υπάρχει ελληνική αλλά είναι λίγο μπέρδεμα. Έχει πολλή σαβούρα μέσα η official?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...