Προς το περιεχόμενο

Φακοί (Flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, terry308 είπε

Εγώ το παρήγγειλα από την Τσέχικη αποθήκη να έρθει πιο γρήγορα.. είσαι σίγουρος ότι δεν με παρακολουθεις;; 

Μέσα έπεσες στη μαντεψια... κανα νούμερο τζοκερ παίζει;; 😉😂

χαχαχαχα τυχερός αριθμός το 23😂 τυχερό διαδωσται!!1!1!!!2!3!1!1!1!!!! είμαι ντόπιος οπότε μόλις ακούω ποτάμι και δέντρα πάει ο νους μου κατευθείαν εκεί!!

 

2 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Δεν ξέρω, μια φορά τον πήρα στην δουλειά και δεν τον χρησιμοποίησα γιατί δεν μπορούσα να δω. Ξέχασα να πω πως είναι λίγο μεγάλος και βαρύς αλλά στο χέρι κάθετε πολύ καλά. 

20200325_115420-COLLAGE.jpg

φαίνεται μεγαλουτσικος... όταν λες οτι δεν μπορούσες να δεις τι εννοείς; δεν ήταν αρκετά φωτεινός; με λίγα λόγια δεν άξιζε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

24 λεπτά πριν, dkrs23 είπε

χαχαχαχα τυχερός αριθμός το 23😂 τυχερό διαδωσται!!1!1!!!2!3!1!1!1!!!! είμαι ντόπιος οπότε μόλις ακούω ποτάμι και δέντρα πάει ο νους μου κατευθείαν εκεί!!

φαίνεται μεγαλουτσικος... όταν λες οτι δεν μπορούσες να δεις τι εννοείς; δεν ήταν αρκετά φωτεινός; με λίγα λόγια δεν άξιζε;

ΟΧΙ είναι αρκετά φωτεινός, δεν κάνει για κοντινές αποστάσεις,σε στραβώνει το πολύ φως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
19 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

ΟΧΙ είναι αρκετά φωτεινός, δεν κάνει για κοντινές αποστάσεις,σε στραβώνει το πολύ φως. 

για μακρινές αποστάσεις το θέλω και γω οπότε πάμε για full αγορά. το μόνο που με κάνει να διστάζω είναι η περιεχόμενη μπαταρία, αν μου σκάσει στα χέρια τίποτα ή αν έχω θέμα στο τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, thanasisxask είπε

Ήταν μέσα στον φακό, τελωνείο για ποιον λόγο; 

επειδή ας πούμε 18650 δεν στέλνουν. μήπως δεν επιτρέψουν και αυτήν... Γενικά ως μπαταρία είναι καλή; ή υπάρχει κίνδυνος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dkrs23 είπε

επειδή ας πούμε 18650 δεν στέλνουν. μήπως δεν επιτρέψουν και αυτήν... Γενικά ως μπαταρία είναι καλή; ή υπάρχει κίνδυνος; 

Ήταν μέσα στο φακό οπότε ούτε γάτα ούτε ζημιά. Έμενα μου δεν μου φάνηκε τόσο της προκοπής (ήταν ελαφριά) τώρα δεν ξέρω μήπως σε βρει κανένα κακό με δαυτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Ήταν μέσα στο φακό οπότε ούτε γάτα ούτε ζημιά. Έμενα μου δεν μου φάνηκε τόσο της προκοπής (ήταν ελαφριά) τώρα δεν ξέρω μήπως σε βρει κανένα κακό με δαυτη. 

για καλό και για κακό θα την δουλεύω με 18650 μέχρι να αγοράσω μια επώνυμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα, έχω έναν astrolux c8 και εδώ και λίγο καιρό αρχίζει να μου κάνει νερά με τον διακόπτη και πολύ φοβάμαι ότι θα με αφήσει σε στιγμή που θα τον χρειαζόμαι. Τι θα πρέπει να αγοράσω και από πού προκειμένου να τον κάνω να έλθει στα φυσιολογικα του? Θα μπορέσω να τον αλλάξω μόνος εύκολα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, georgekok97 είπε

Καταρχήν , έλεγξε αν είναι σφιγμένο το δαχτυλίδι στο tailcap , συχνά αν ξεσφίξει αυτό ,με το κούνημα ο φακός αναβοσβηνει κλπ 

Sqgw3II.jpeg.1b891a0539790ead8c9c5add9d220dd2.jpeg

Το ειδα το δαχτυλιδι και δεν κουνιεται, φαινεται οτι ειναι καλα σφιγμενο.
Τι κανουμε τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγξε το ίδιο δαχτυλίδι και στην κεφαλή του φακού , βγάζοντας τον σωλήνα της μπαταρίας . Ωστοσο καθαρισε και τις ασημενιες επιφανειες που ενωνουν κεφαλη με σωληνα και σωληνα με tailcap μηπως εχει παει γρασσο .

Aν και αυτα δεν πιασουν πας για καινούργιο διακόπτη . Δεν ειναι κατι δυσκολο στην αλλαγη χρειαζεται μονο να μπορεις να ξεβιδωσεις το δαχτυλιδι της προηγουμενης φωτογραφιας μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Lesdal είπε

Το ειδα το δαχτυλιδι και δεν κουνιεται, φαινεται οτι ειναι καλα σφιγμενο.
Τι κανουμε τωρα?

Πονάνε στον διακόπτη, οπότε ψάξε για καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/4/2020 στις 12:05 ΠΜ, Lesdal είπε

Το ειδα το δαχτυλιδι και δεν κουνιεται, φαινεται οτι ειναι καλα σφιγμενο.
Τι κανουμε τωρα?

Άμα τον φακό τον χρησιμοποιεις σαν εργαλείο, κοίταξε να πάρεις έναν με e-switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...