Προς το περιεχόμενο

Κεμεα security


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει δώσει η μάνα μου,η αδερφή μου,ο θείος μου και ο ξαδερφός μου.

Οι ερωτήσεις είναι σχετικά εύκολες.

Ναι,υπάρχει ύλη,μπορείς να την κατεβάσεις και να διαβάσεις.

Βγαίνουν ημερομηνίες για το πότε δίνεις πρέπει να χεις το νου σου.

Υπολόγισε και 150 ευρώ παράβολο.

Αυτά σε γενικές γραμμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια

Αν ξερει κανεις . θελω να καταθεσω τα χαρτια στο κεμεα για να περασω εξετασεις . Εχω προυπηρεσια , πρεπει να περιμενω να βγει πρωτα η προκυρηξη για την 3η περιοδο για να τα καταθεσω ;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας παιδια! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει καποιος σε PDF αρχειο της ερωτησεις απαντησεις του ΚΕΜΕΑ για την ειδικοτητα security. Εψαξα να βρω καποιο 'ψηφιακο βιβλιο' αλλα τπτ...παρα μονο ενα pdf που εχει 250 ερωτησεις-απαντησεις. Εχει κατι καποιος στα υποψιν του? 

Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Mcl είπε

Γεια σας παιδια! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει καποιος σε PDF αρχειο της ερωτησεις απαντησεις του ΚΕΜΕΑ για την ειδικοτητα security. Εψαξα να βρω καποιο 'ψηφιακο βιβλιο' αλλα τπτ...παρα μονο ενα pdf που εχει 250 ερωτησεις-απαντησεις. Εχει κατι καποιος στα υποψιν του? 

Σας ευχαριστω

250 ερωτήσεις-απαντήσεις είναι ικανοποιητική ύλη,εγώ προσωπικά είχα διαβάσει μόνο 100.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dionisis1925 είπε

250 ερωτήσεις-απαντήσεις είναι ικανοποιητική ύλη,εγώ προσωπικά είχα διαβάσει μόνο 100.

Καλησπερα Διονυση!! χμμμ δλδ ειναι σωστο το αρχειο που βρηκα? γιατι καποιοι λενε οτι ειναι 300 ερωτησεις αλλα εγω βρηκα αυτο με τις 250....εισαι κατοχος αδειας? ευκολα ηταν? πως σου φανηκε η διαδικασια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎13‎/‎5‎/‎2016 στις 2:14 ΜΜ, giannis2429 είπε

Έχει δώσει η μάνα μου,η αδερφή μου,ο θείος μου και ο ξαδερφός μου.

κάποτε "επρεπε" να συνεχίσεις την οικογενειακή παράδοση του ιατρού, του δικηγόρου, του καλλιτέχνη

στους καιρούς μας, συνεχίζεις την οικογενειακή παράδοση σεκιούριτι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mcl είπε

Καλησπερα Διονυση!! χμμμ δλδ ειναι σωστο το αρχειο που βρηκα? γιατι καποιοι λενε οτι ειναι 300 ερωτησεις αλλα εγω βρηκα αυτο με τις 250....εισαι κατοχος αδειας? ευκολα ηταν? πως σου φανηκε η διαδικασια? 

Σωστό θα είναι αν έχει ερωτήσεις πχ για πυροσβεστήρες,ηλεκτροπληξίες,οπλοκατοχή κτλπ.

Έχω πάρει την άδεια ναι,εύκολα είναι αν απαντήσεις με ψυχραιμία και δεν σε περάσουν για τρελό(στα προφορικά), γραπτά είναι τι θα σου πέσει,εγώ είχα διαβάσει αυτά που θεωρούσα εγώ SOS..από τις 15 ερωτήσεις στα γραπτά..έπεσαν οι 7 που είχα διαβάσει,έγραψα αυτές και με τις υπόλοιπες δεν ασχολήθηκα.

Η διαδικασία έχει μεγάλη πολύ ταλαιπωρία...δίνεις γραπτά για αρχή..περιμένεις να τελειώσουν όλοι και έπειτα ξεκινάνε τα προφορικά..εγώ είχα φάει ένα 8ωρακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμενα αυτο ειναι το αρχειο! http://www.gintoni.gr/wordpress/wp-content/uploads/2015/06/ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΣΤΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ1.pdf ααα ετσι απλα πραγματα δλδ?? θα ειναι λιγο ταλαιπωρια βεβαια σιγουρα...δινει και αρκετος κοσμος και ειναι σιγουρα οτι θα χρειαστει υπομονη πολυ...! σε υπερ ευχαριστω που μου απαντησες αμεσα Διονύση το εκτιμώ 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Mcl είπε

Συγκεκριμενα αυτο ειναι το αρχειο! http://www.gintoni.gr/wordpress/wp-content/uploads/2015/06/ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΣΤΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ1.pdf ααα ετσι απλα πραγματα δλδ?? θα ειναι λιγο ταλαιπωρια βεβαια σιγουρα...δινει και αρκετος κοσμος και ειναι σιγουρα οτι θα χρειαστει υπομονη πολυ...! σε υπερ ευχαριστω που μου απαντησες αμεσα Διονύση το εκτιμώ 😊

Λοιπόν όταν έδωσα εγώ το 2016,είχανε πέσει από ερωτήσεις στα γραπτά οι παρακάτω.

1,5,12,16,41 από τις ερωτήσεις ομάδας Α.

16,18,19 από την ομάδα Β.

Τις υπόλοιπες δεν τις θυμάμαι,δεν παίζει να τις κοίταξα καν τότε.

Επίσης είχε μπει ερώτηση που τώρα μάλλον δεν την βρήκα..τι σημαίνει ΙΕΠΥΑ και πως βγαίνει η άδεια :P

Δίνει και η κουτσή Μαρία , θα δεις άτομα που δίνουν για 2η και 3η φορά...αυτό δεν θα πρέπει να σε επηρεάσει..το γιατί κόπηκαν μόνο εκείνοι γνωρίζουν :) 

 

Επεξ/σία από dionisis1925
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιλια ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε Διονυση! το εκτιμω που μου εδωσες μια εικονα περιπου να ξερω τι να περιμενω :) ελπιζω να πανε ολα κομπλε! δεν πιστευω να ειναι δυσκολα εε?? παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά δίνω τέλος Σεπτεμβρίου... Μαθήματα δεν παρακολούθησα βέβαια όχι γιατί έχω προϋπηρεσία, αλλά γιατί δεν έχω ελεύθερο χρόνο και δουλειά και με ένα μωρό στο σπίτι δύσκολα τα πράγματα... Μου έστειλαν την ύλη 300 ερωτήσεις είναι 299 για την ακρίβεια γιατί η 1 βγήκε εκτός ύλης πλέον και ένα εγχειρίδιο ΚΕΜΕΑ... Επειδή έπεσα στα ΚΕΚ σε ένα τσακαλάκι μου εξήγησε ότι δεν σε δυσκολεύουν στις εξετάσεις και πολλές ερωτήσεις που πέφτουν ένας "μέσος" άνθρωπος τις γνωρίζει χωρίς να χρειάζεται να διαβάσει κάτι κλπ κλπ... Τώρα τι ισχύει δεν ξέρω... Θα δείξει... Έχει νομικές ερωτήσεις πάντως σεντόνια πραγματικά...

erwthseis5.pdf

erwthseis6.pdf

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...