Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξεκινάς κανα Gotham; Βέβαια είναι μόνο δυο επεισόδια ακόμη, αλλά φαίνεται καλό.

 

Αυτο τωρα το απαντας στο  "Καμιά σειρά με δράση, μυστήριο, αγωνία έχετε να προτείνετε;" χαχαχα Πιο ακαταλληλη σειρα δεν μπορουσες να διαλεξεις πραγματικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τωρα το απαντας στο  "Καμιά σειρά με δράση, μυστήριο, αγωνία έχετε να προτείνετε;" χαχαχα Πιο ακαταλληλη σειρα δεν μπορουσες να διαλεξεις πραγματικα :P

Καμιά άλλη πρόταση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τωρα το απαντας στο  "Καμιά σειρά με δράση, μυστήριο, αγωνία έχετε να προτείνετε;" χαχαχα Πιο ακαταλληλη σειρα δεν μπορουσες να διαλεξεις πραγματικα :P

 

Ε θα του έλεγα True Detective, Fargo, Hannibal, Penny Dreadfull, αλλά λέει τις έχει δει όλες τις γνωστές. Οπότε λέω μιας και είναι νέο δε θα το έχει αρχίσει. Και επίσης είναι σκοτεινό, οπότε θα του αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά άλλη πρόταση;

 

Les Revenants (μυστήριο & αγωνία)

Αυτο τωρα το απαντας στο  "Καμιά σειρά με δράση, μυστήριο, αγωνία έχετε να προτείνετε;" χαχαχα Πιο ακαταλληλη σειρα δεν μπορουσες να διαλεξεις πραγματικα :P

 

Υπερβάλλεις "λίγο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δράση, μυστήριο, αγωνία είναι το Attack on Titan.

 

Πόσες φορές πρέπει να το προτείνω για να του δώσει μια ευκαιρία κάποιος;

εχει subs?

Les Revenants (μυστήριο & αγωνία)

Υπερβάλλεις "λίγο"

αυτο εχει subs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δράση, μυστήριο, αγωνία είναι το Attack on Titan.

 

Πόσες φορές πρέπει να το προτείνω για να του δώσει μια ευκαιρία κάποιος;

 

το εχεις προτεινει πολλες φορες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος οτι κάπου στις 60 σελίδες θα υπάρχει πλήρης λίστα αλλα δε το χω να τις ψάξω μια μια. Θέλω χαζοκωμωδίες κατα προτίμηση 20λεπτες με αρκετή παράνοια. Γενικά έχω μείνει στα old school τύπου it crowd, office, black books κτλ και την βγάζω με κάτι ξεχασμένα επεισόδια απο robot chicken και family guy. Καταλαβαίνετε το ύφος και την ασοβαρότητα που αναζητώ. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος οτι κάπου στις 60 σελίδες θα υπάρχει πλήρης λίστα αλλα δε το χω να τις ψάξω μια μια. Θέλω χαζοκωμωδίες κατα προτίμηση 20λεπτες με αρκετή παράνοια. Γενικά έχω μείνει στα old school τύπου it crowd, office, black books κτλ και την βγάζω με κάτι ξεχασμένα επεισόδια απο robot chicken και family guy. Καταλαβαίνετε το ύφος και την ασοβαρότητα που αναζητώ. Ευχαριστώ.

 

Λοιπόν, είσαι ο τύπος που ήθελα πάντα να του προτείνω σειρές! Τρέξε να δεις: The League, Workacholics, δες και το American Dad ως υποκατάστατο του Family Guy. Είναι και αυτό το ίδιο εθιστικό evantually. Δες Archer που έχει και δράση. Δες και Louie για πιο alternative. Γενικά δες! Έχει πολλά για μας των καμμενοκωμοδιών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, είσαι ο τύπος που ήθελα πάντα να του προτείνω σειρές! Τρέξε να δεις: The League, Workacholics, δες και το American Dad ως υποκατάστατο του Family Guy. Είναι και αυτό το ίδιο εθιστικό evantually. Δες Archer που έχει και δράση. Δες και Louie για πιο alternative. Γενικά δες! Έχει πολλά για μας των καμμενοκωμοδιών. 

 

xD

Μόλις έβαλα The league και είδα πρώτη μούρη τον john lajoie. Oh boy θα το δώ.

American dad ήδη έχω δεί τα περισσότερα. Θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα. Οτιδήποτε άλλο υπάρχει hit me up. Όσο χειρότερο τόσο καλύτερα. Δε μπορώ άλλο following, homeland και" σοβαρές" σειρές, με κούρασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...