Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν έχω δει κανένα Planet of the Apes 

αξίζουν?

πως να τα δω ?

εννοώ με πια σειρά 

ποια αξίζουν 

πρέπει να τα δω όλα? δηλαδή είναι συνεχεια?

διότι τα παλιά δεν ξέρω δεν με ψήνουν και τόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν έχω δει κανένα Planet of the Apes

αξίζουν?

πως να τα δω ?

εννοώ με πια σειρά

ποια αξίζουν

πρέπει να τα δω όλα? δηλαδή είναι συνεχεια?

διότι τα παλιά δεν ξέρω δεν με ψήνουν και τόσο

Το πρωτο του 1968 ειναι το καλυτερο.Επειτα βγηκαν ακομα 4 συνεχειες που καταληγουν στην εξεγερση των πηθηκων και γινετε ενας φαυλος κυκλος.Και η δευτερη μου αρεσε πολυ.Οι αλλες τρεις μετριες.Επειτα βγηκε ενα remake του 1968 του 2001 που ηταν μαπα.Και νεα τριλογια αρχισε πριν 2 χρονια με το rise of the planet of the apes και φετος το dawn of the planet of the apes.Εξαιρετικες και οι 2 και θα βγει και τριτη για να ολοκληρωθει η τριλογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει τα μισά από το Fargo. Αρκετά καλογυρισμένο αλλά δεν βλέπω να εντυπωσιάζει. Και μάλιστα έχει και το τρομακτικό 9,1 στο imdb. Βλεπεται όμως παρόλο που είναι μονότονο. Αλλά πολύ μεγάλη η ξενέρα που ένας από τους πρωταγωνιστές είναι ο "Watson"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, κάποια πρόταση για σειρά; 

 

Ψάχνω είτε μυστηρίου, είτε περιπέτεια είτε αστυνομική με καλό σενάριο (όχι CSI κλπ) και όχι κωμωδίες 

Ευχαριστώ! 

 

Έχω δει ήδη:

 

The Walking Dead

Breaking Bad

Game of Thrones

Person Of Interest

Arrow

Spartacus

House of Cards

Under The Dome

Banshee

Vikings

True Detective

Lost

Prison Brake

 αυτο που ζητας ειναι το the killing.!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκλήρωσα το Fargo. Δεν ξέρω. Είναι ωραίο σίγουρα αλλά κάτι με χαλάει. Πιθανώς ότι προσπάθησαν να αντιγράψουν το στυλ από το Breaking Bad αλλά δεν τους πέτυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας :-) θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικές εφηβικές ερωτικές ταινίες, να έχουν σαν κύριο σενάριο την αγάπη μεταξύ ενός νεαρού εφηβου αγοριου και ενός έφηβου κοριτσιού. Κατά προτίμηση να έχει σχέση με σχολείο γυμνάσιο κτλ αλλά και έτσι να μην είναι δεν πειράζει. Θα σας είμαι ευγνώμων! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ :-)  :-)  :shifty:​ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας :-) θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικές εφηβικές ερωτικές ταινίες. Κατά προτίμηση να έχει σχέση με σχολείο γυμνάσιο κτλ αλλά και έτσι να μην είναι δεν πειράζει. Θα σας είμαι ευγνώμων! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ :-)  :-)  :shifty:​ 

american pie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάθε τρεις και λίγο δημιουργούνται θέματα του στυλ ''Θρίλερ τρόμου'', ''Ψάχνω περιπέτεια'', ''Ταινία για να δω με την παρέα'', ''Ταινία για να δω με την κοπέλα μου'', ''Σειρά σαν το Λοστ'' κ.λ.π, φτιάχνω αυτό το θέμα, έτσι ώστε ο καθένας να κάνει τις ερωτήσεις του εδω έτσι ώστε αφενός να ειναι συγκεντρωμένα και αφετέρου να μην γεμίζουμε με ίδια θέματα αφού με ένα απλό search ο καθένας θα βρίσκει προτάσεις πάνω σε αυτό που τον ενδιαφέρει.

family guy........... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας :-) θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικές εφηβικές ερωτικές ταινίες, να έχουν σαν κύριο σενάριο την αγάπη μεταξύ ενός νεαρού εφηβου αγοριου και ενός έφηβου κοριτσιού. Κατά προτίμηση να έχει σχέση με σχολείο γυμνάσιο κτλ αλλά και έτσι να μην είναι δεν πειράζει. Θα σας είμαι ευγνώμων! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ :-)  :-)  :shifty:

εγω θα σου προτεινα παλι μια ωραια νεανικη ταινια των 80ς με τιτλο http://www.imdb.com/title/tt0092718/?ref_=fn_al_tt_1με τον νεαρο τοτε πατρικ ντεμσει απ το grace anatomy .ενταξ χαζουλικο ηταν σε καπια σημεια και cheesy σε αλλα αλλα παραμενει κλασσικο.και πριν χρονια το μεγκα το βαζε απειρες φορεσ

επισης ενα αλλο απ τα 80ς παλι κλασσικο με αρκετο χιουμορ ηταν και αυτο http://www.imdb.com/title/tt0097530/?ref_=nv_sr_1με μια πολυ ομορφη λαρα φλυν μποιλ. και ενα φοβερο σαουντρακ που για καπιο λογο δε κυκλοφορησε ποτε.αλλα ηταν αρκετα romantic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας :-) θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικές εφηβικές ερωτικές ταινίες, να έχουν σαν κύριο σενάριο την αγάπη μεταξύ ενός νεαρού εφηβου αγοριου και ενός έφηβου κοριτσιού. Κατά προτίμηση να έχει σχέση με σχολείο γυμνάσιο κτλ αλλά και έτσι να μην είναι δεν πειράζει. Θα σας είμαι ευγνώμων! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ :-)  :-)  :shifty:​ 

 

 

Παλιες αλλα πολύ καλες ...

 

Γαλαζια λιμνη και

 

 

Επιστροφη στη γαλαζια λιμνη

 

http://www.imdb.com/title/tt0080453/

 

 

http://www.imdb.com/title/tt0102782/

 

http://tv.pathfinder.gr/mega/mega1409131550.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...