Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να υποθέσω ότι έχεις δει τα Prison Break έτσι;

Μια και αρέσουν ταινίες (και σειρές φαντάζομαι) που έχουν σχέση με φυλακές.

 

Η μονη σειρα που βλεπω ειναι το game of thrones αλλα ισως ξεκινησω και το prison μιας και ολοι λενε οτι ειναι φοβερο (και ειδικα η πρωτη season νομιζω)

 

Running Scared

 

http://www.imdb.com/title/tt0404390/

 

Πιστευω οτι περασε καπως under the radar αυτη η ταινια.Πολυ καλη.

 

Ωραια φαινεται...δεν ξερω αν την εβαλες για μενα ή γενικα στο θεμα (η και για μενα και για το θεμα) αλλα θα τη δω... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για σενα την ποσταρα.Prison Break δες την 1η,αντε με το ζορι την 2η και σταματα το μετα.Θ'απογοητευτεις με την συνεχεια του.

εγώ είδα και την τρίτη και μετά το πρώτο επισόδειο της 4ης είπα...ΕΛΕΟΣ!!!

για το magic city έχει κανείς άποψη? το βάζει η νόβα οπότε σκέφτηκα ότι μάλλον καλό θα είναι για να παίζει στη θέση του game of thrones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Magic City καλή σειρά είναι. Ατμοσφαιρική, με καλούς ηθοποιούς.

Μόνο 8 επεισόδια ο 1ος κύκλος και ευτυχώς πήρε ανανέωση για 2ο κύκλο.

Έχουν πέσει μεγάλες περικοπές γενικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμία ταινία που να μιλάει για video games? Όχι να είναι παρμένη από video game αλλά το θέμα της να είναι τα video games. :rolleyes:

 

 

Το gamer ταιριαζει καπως σε αυτο που ζητας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gamer ταιριαζει καπως σε αυτο που ζητας!

 

Τρελή μούφα και δεν νομίζω οτι είναι αυτό που ζητάει το παλικάρι. Είναι καθαρά επιστημονικής φαντασίας και το 5,7/10 του imdb δεν είναι αντιπροσωπευτικό. Κανα 4,5 αν θυμάμαι καλα γιατι έχουν περάσει και χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται θα το δω! Μήπως υπάρχει και ταινία που να μιλάει για τα video games? πχ για τα συγχρονα. Αλλά να είναι ταινία όχι εκπομπή ή κάτι τέτοιο

 

μεθαύριο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεθαύριο.

 

 

Γαμάτο φαίνεται. Thnx θα το δώ κι εγώ. Που το βρίσκουμε αυτό;;; Οι δημιουργοί θα το ανεβάσουν δωρεάν στο internet να φανταστώ;

 

Edit:

 

Δεν πάμε καλα ρε. Την πουλάνε για να την κατεβάσεις 10$... Πιο ακριβά απο το να πάς σινεμά, τι βλάκες είναι αυτοί ρε. Ξενέρωσα φούλ τώρα με το ταινιάκι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμία ταινία που να μιλάει για video games? Όχι να είναι παρμένη από video game αλλά το θέμα της να είναι τα video games. :rolleyes:

 

πολυ καλη

http://www.youtube.com/watch?v=n6M9cMdq8MA

 

επισης του oshii, αν και οχι τοσσο καλο(βλεπεται, αν σου αρεσε το avalon)

http://www.youtube.com/watch?v=mcPUMLUuFmc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους!

κατα πρωτον να πω οτι εκανα search για το θεμα αλλα βρηκα ενα γενικο που ηταν και για ταινιες οποτε αν υπαρχει σχωρατε με!

κατα 2ον ερχεται εξεταστικη και αυτο συμπεριλαμβανει απειρες ωρες στο σπιτι και πρεπει να χαλαρωνουμε και καπως οποτε εχω ξεκινησει αναζητηση καινουριων σειρων :P.

να πω οτι ψαχνω κυριως κωμωδια κατα προτιμηση 20λεπτη.

να πω επισης οτι αγαπημενες κωμωδιες ειναι it's always sunny, arrested development, eastbound $ down. εκτος απο αυτες εχω δει himym (το σταματησα καπου στην 4η σηζον), big bang theory, spaced, modern family,community, it crowd, two and a half, ξεκινησα και το parks and recreation αλλα ειδα την πρωτη και λιγο απο την 2η και δεν μου εκανε κλικ.(υπαρχουν σιγουρα μερικες που ξεχναω).

αυτα ειχα να πω!

σας ακουω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους!

κατα πρωτον να πω οτι εκανα search για το θεμα αλλα βρηκα ενα γενικο που ηταν και για ταινιες οποτε αν υπαρχει σχωρατε με!

κατα 2ον ερχεται εξεταστικη και αυτο συμπεριλαμβανει απειρες ωρες στο σπιτι και πρεπει να χαλαρωνουμε και καπως οποτε εχω ξεκινησει αναζητηση καινουριων σειρων :P.

να πω οτι ψαχνω κυριως κωμωδια κατα προτιμηση 20λεπτη.

να πω επισης οτι αγαπημενες κωμωδιες ειναι it's always sunny, arrested development, eastbound $ down. εκτος απο αυτες εχω δει himym (το σταματησα καπου στην 4η σηζον), big bang theory, spaced, modern family,community, it crowd, two and a half, ξεκινησα και το parks and recreation αλλα ειδα την πρωτη και λιγο απο την 2η και δεν μου εκανε κλικ.(υπαρχουν σιγουρα μερικες που ξεχναω).

αυτα ειχα να πω!

σας ακουω

 

δες party down

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...