Προς το περιεχόμενο

Name That Film: Αναζητήσεις ταινιών


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τα φώτα σας...ψάχνω μια ταινία όπου είναι ένας έφηβος ο οποίος παίζει ένα ηλεκτρονικό με αεροπλανάκια ή διαστημόπλοια και σπάει το ρεκόρ του και πάει κάποιος από άλλον πλανήτη και τον παίρνει να γίνει πιλότος σε μαχητικό διαστημόπλοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για μια κωμωδία, νομίζω ισπανική. Υπόθεση: Ένας υπάλληλος σε κατάστημα ρούχων που δεν έχει αφήσει "θηλυκή γάτα", σκοτώνει τον αντίζηλό του για την θέση του προϊσταμένου. Ενώ προσπαθεί να κάψει το πτώμα για να το ξεφορτωθεί τον παίρνει χαμπάρι μια άσχημη υπάλληλος στην οποία αυτός ποτέ δεν είχε δώσει σημασία. Αυτήν λοιπόν αρχίζει να τον εκβιάζει απαιτώντας "άλλου είδους" εξυπηρετήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα φώτα σας...ψάχνω μια ταινία όπου είναι ένας έφηβος ο οποίος παίζει ένα ηλεκτρονικό με αεροπλανάκια ή διαστημόπλοια και σπάει το ρεκόρ του και πάει κάποιος από άλλον πλανήτη και τον παίρνει να γίνει πιλότος σε μαχητικό διαστημόπλοιο...

http://www.imdb.com/title/tt0087597/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για μια κωμωδία, νομίζω ισπανική. Υπόθεση: Ένας υπάλληλος σε κατάστημα ρούχων που δεν έχει αφήσει "θηλυκή γάτα", σκοτώνει τον αντίζηλό του για την θέση του προϊσταμένου. Ενώ προσπαθεί να κάψει το πτώμα για να το ξεφορτωθεί τον παίρνει χαμπάρι μια άσχημη υπάλληλος στην οποία αυτός ποτέ δεν είχε δώσει σημασία. Αυτήν λοιπόν αρχίζει να τον εκβιάζει απαιτώντας "άλλου είδους" εξυπηρετήσεις...

 

Crimen Perfecto http://www.imdb.com/title/tt0395125/

 

Πολύ καλή :D την είχα δει κι εγώ πριν λίγο καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω μια αγγλική νομίζω ταινία που ήταν τρείς, και έκαναν διάφορες κομπίνες και ήταν κωμωδία. θυμάμαι μια σκηνή σε εταιρικό περιβάλλον με υπολογιστές.

θέλω να την ξαναδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...