Προς το περιεχόμενο

Name That Film: Αναζητήσεις ταινιών


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οχι ρε και δοκιμασα κατι παρόμοιο και δεν το βρηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι σου είναι οι φίλοι τελικά ε;

Πάντως μια καλή ταινία του Ricky Gervais που έχω δει το τελευταίο 6μηνο είναι αυτή : The Invention of Lying

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παίδες κάτι πολύ δύσκολο,μιας και η ταινία ειναι ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ.

 

Λοιπόν στοιχεία: εξωγήινοι που εχουν πιάσει ανθρωπους στο διάστημα,έχουν έρθει πισω στη γή σαν υβριδια ανθρώπου/μηχανής.Θυμάμαι κατι σαν επιθεση σε επιγεια στρατιωτική βάση κτλ

Καπου πρεπει να διαδραματίζεται σε στο διάστημα,πανω σε εξηγήινο σκάφος.

Θυμάμαι πως καποιον ήρωα γήινο ή εξωγήινο ονόματι Αλεξάντερ.

 

Ξέρω πως ζητάω πολλά,πως η ταινία δε λεει τιποτε, αλλά μου χει μείνει απο πιτσιρικάς να τη ξαναδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ρε kadaka εσύ που χειριζεσαι καλα τουσ "φιλους" σου, δεν κοιτάς και τη δική μου ερώτηση (page2), μπας και βρεις τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! ψάχνω για μια ταινία που την έδειχνε το σταρ το 2003-2004 και ήταν 2 δύδημα κορίτσια που πήγαν σε μια κατασκήνωση και δεν το ξέραν οτι ήταν αδελφές, και εκει βρήκαν μια φωτογραφία που ήταν οι γονείς τους μαζι και τότε το κατάλαβαν..μετα έφεραν ξανα κοντά τους γονείς τους ξαναπαντρεύτηκαν και τελος (σύντομη υπόθεση :P)

ε λοιπόν ρώτησα για αυτή τη ταινία σε 3 dvd-club και έψαξα στο ίντερνετ με όρους όπως: twins αλλα δεν βρήκα κάτι..αν κάποιος μπορεί να μου βρει αυτήν την ταινία σε Imdb link ή cine.gr link θα του ήμουν ευγνώμον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παίδες κάτι πολύ δύσκολο,μιας και η ταινία ειναι ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ.

 

Λοιπόν στοιχεία: εξωγήινοι που εχουν πιάσει ανθρωπους στο διάστημα,έχουν έρθει πισω στη γή σαν υβριδια ανθρώπου/μηχανής.Θυμάμαι κατι σαν επιθεση σε επιγεια στρατιωτική βάση κτλ

Καπου πρεπει να διαδραματίζεται σε στο διάστημα,πανω σε εξηγήινο σκάφος.

Θυμάμαι πως καποιον ήρωα γήινο ή εξωγήινο ονόματι Αλεξάντερ.

 

Ξέρω πως ζητάω πολλά,πως η ταινία δε λεει τιποτε, αλλά μου χει μείνει απο πιτσιρικάς να τη ξαναδώ!

Δεν είμαι σίγουρος αλλά μοιάζει λιγάκι με το Moontrap

 

Καλησπέρα! ψάχνω για μια ταινία που την έδειχνε το σταρ το 2003-2004 και ήταν 2 δύδημα κορίτσια που πήγαν σε μια κατασκήνωση και δεν το ξέραν οτι ήταν αδελφές, και εκει βρήκαν μια φωτογραφία που ήταν οι γονείς τους μαζι και τότε το κατάλαβαν..μετα έφεραν ξανα κοντά τους γονείς τους ξαναπαντρεύτηκαν και τελος (σύντομη υπόθεση :P)

ε λοιπόν ρώτησα για αυτή τη ταινία σε 3 dvd-club και έψαξα στο ίντερνετ με όρους όπως: twins αλλα δεν βρήκα κάτι..αν κάποιος μπορεί να μου βρει αυτήν την ταινία σε Imdb link ή cine.gr link θα του ήμουν ευγνώμον!

 

Πρόσφατα δεν σου απάντησαν εσένα για αυτήν;

 

The Parent Trap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ψάχνω μια ταινία όπου είναι ένα παλικάρι με διπλή προσωπικότητα και υπάρχει ένας ψυχολόγος που προσπαθεί να μάθει τι έγινε με ένα έγκλημα. στο τέλος αν θυμάμαι καλά ανακαλύπτει ότι υπάρχει και τρίτη προσωπικότητα. δε θυμάμαι τίποτα άλλο , την είχα δει πολύ παλιά. αν μπορείτε βοηθείστε γιατί ψάχνουμε ταινία για απόψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...