Προς το περιεχόμενο

Γλώσσες προγραμματισμού


Mpampis06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dammit. Όχι απλά σβήστηκε και έχασα αλλά έφαγε και ban ο devil? Τι σκατά όλες οι γκαντεμιές μαζί;

 

Ali είσαι η τελευταία μας ελπίδα.

 

Φιλε αμα εσενα σου φαινεται λογικο να τσακωνονται δυο άτομα να γράφουν ακριβως τα ιδια και μαλιστα ο ενας να πιάνει και μανα μέλους στο στομα του ο ενας τρωει μπάν οπως λέτε και ο άλλος να μενει να σουλατσάρει εδω μεσα τι να πω. Οσο για αυτα που γραφει ο αλλος εγω εκανα λογαριασμο πολυ πριν τις χθεσινες φασαριες. Οποτε ας λεει οτι θέλει απλα μου εκανε εντυπωση που τον ξαναβλέπω σημερα να γράφει και να λέει ενα αλλο μελος μηδενικο και αισχρο κτλπ και χθες επιανε τη μανα αλλου μελους στο στομα του ρε groot τι βυσμα έχεις επιτελους εδω μεσα? για το θεο :cry: :cry: κολλητηλικια με τους διαχειριστες και ετσι?

 

εγω δεν ειπα οτι κακως έφαγε το μπαν ο devil αλλα ειναι ξεκαθαρη αδικια αν οντως εγινε ετσι και μεροληψια σε αναλογη περιπτωση και εσυ τα ιδια θα πάθεις. Αν δεν τα έχεις παθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοείται πως έκανες λογαριασμό πολύ νωρίτερα, μη συγχίζεσαι και μπαναριστείς πάλι.

 

Απο που εννοειται? απο τις υποθεσεις σου? δεν έχεις αποδειξεις για κάτι τέτοιο. Αλλα και πάλι αν το μπαν το έφαγε μονο ο ένας τοτε ειναι εντελως άδικο και μεροληπτικο. Θα έπρεπε να καταργηθει η ποινη και για τον έναν οχι να μας κοροιδευει ολους ο άλλος οτι μπηκε έβρισε και την σκαπούλαρε σας δουλευει ολους και τους συντονιστες μαζι αλλα χαμπάρι. Ψάξε τον Devil εσυ.

 

Βγηκε να πανηγυρισει κιολας για το κατορθωμα οτι "εκραξε σε εα φορουμ και βριστηκε ιντερνετικά με άλλους.... γιο μαν μπες και δες το αξιζει το κοπο." 15 χρονων μάξιμουμ τους άλλους κράζει. Αλλα οταν ειναι να κράξουμε τους άλλους τα δικά μας τα ξεχνάμε :cry:  δεν πειραζει θα ειμαι εγω εδω για να του τα θυμιζω!

 

Ειμαι και πολυ μάγκας βριζω απο το φορουμ και πιάνω μαναδες αλλων στο πληκτρολογιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζει τη φάση που είσαι 5-6 χρονών και δε μπορείς να καταλάβεις πώς ξέρουν οι γονείς σου ότι λες ψέματα αφού δεν έχουν αποδείξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mohamed_Ali

Μην κουράζεσαι. Από μια ηλικία και μετά ο άνθρωπος δεν αλλάζει. Βλέπω αυτούς που βρίζουν με λύπηση. Δεν με παραξενεύει μια τέτοια συμπεριφορά. Το αντίθετο, αν δεν υπήρχε κάτι τέτοιο θα νόμιζα ότι ήμουν αλλού, σε άλλη χώρα.

Δυστυχώς οι Τούρκοι κάποτε όποτε έβλεπαν προκομμένο τον καθάριζαν για να κάνουν τους Έλληνες ένα μάτσο άχρηστους. Γλίτωσαν κάποιοι, κύρια όσοι έφυγαν στα ξένα. Μέσα σε όλα αυτά που πέρασαν στον Έλληνα ήταν και ο "τσαμπουκάς". Δεν είναι παράξενο πως η λέξη αυτή δεν είναι ελληνική. Τι κάνουν τα παιδάκια εδώ, γιατί παιδική είναι η συμπεριφορά τους. Δεν μπορούν να συζητήσουν όταν κάποιος διαφωνεί μαζί τους. Δεν ανέχονται διαφωνίες. Δεν έχουν την δύναμη να συγκρατηθούν. Δεν διαχειρίζονται το θυμό τους.

Για παράδειγμα ο Groot έδωσε την ερμηνεία που ήθελε σε αυτό που έγραψα. Μπορεί κάποιος να το δει έτσι με λίγο ζόρι, αλλά ο "ποιητής', δεν ήθελα να πει ότι "συμφωνώ με αυτά που λέει ο elorant και ο λόγος είναι η Μ2000",  το ότι έβαλε τα λεγόμενα του elorant με τα δικά μου ως να είναι κοινά αποδεκτά για μένα ήταν αυθαιρεσία. Με αυτό τον αυθαίρετο τρόπο πολλές φορές βγάζει συμπεράσματα τρέχα γύρευε. Για μένα αυτός ο άνθρωπος είναι για λύπηση, και εύχομαι να ξυπνήσει. Τώρα τύποι άλλοι που έγιναν όλοι σαν μια ομάδα δεν είναι τυχαίο, έχουν όλοι την "Αποστολή" τους. Να διαφωτίζουν. υποτίθεται. Συνήθως λένε..τράβα διάβασε.  Δηλαδή δεν λένε τίποτα. Αλλά η τελική εξήγηση του elorant είναι σημαντική. Εδώ πρέπει να απαντάμε "έγκυρα" σε προβλήματα που ο άλλος βάζει. Δηλαδή θα μπαίνουν ερωτήματα και θα γράφονται λύσεις. Δεν επιδιώκουν την συζήτηση. Δεν επιδιώκουν την αντιπαράθεση. Δεν θέλουν φόρουμ αλλά ΄να φτιάξουν ένα FAQ, Θα μπορούσαν να έχουν ένα blog με ταξινομημένα όλα τα ερωτήματα και τις σωστές απαντήσεις. Είναι όμως αυτό το φόρουμ κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Συνήθως λένε..τράβα διάβασε.  Δηλαδή δεν λένε τίποτα.

 

Υπάρχει το δικό σου παράδειγμα για το τι γίνεται όταν δεν διαβάζει κανείς. Τι άλλο χρειάζεται να πούμε εμείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@M2000.

Σου κάνει εντύπωση ότι πρέπει να δίνεις έγκυρες απαντήσεις σε τεχνικά θέματα. Τι να πω ρε συ, εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει ο μαγικός κόσμος του Μ2000.

 

Δηλαδή αν πας σε ένα ιατρικό forum το θεωρείς λογικό να πετάγεται ο καθένας και να λέει την παπάρα του; Να μπαίνει δηλαδή ο γιατρός, να λέει συνάδελφοι για δώστε τα φώτα σας σε μια περίπτωση που έχω με αυτά και με εκείνα τα συμπτώματα και να βγαίνει ένας Μ2000 και να του λέει είναι κράμπα ενώ ο άνθρωπος μπορεί να έχει καρκίνο. Κι αν στο ενδιάμεσο πεθάνει και κανείς εντάξει μωρέ δημοκρατία έχουμε, εγώ απλά την άποψη μου είπα. Έτσι ακριβώς το κάνεις. Με τη διαφορά ότι το αντικείμενο εδώ μέσα δεν είναι life critical. Αν ήταν, θα είχαν πεθάνει άνθρωποι με τις μαλακίες που λες.

 

Έχεις μπερδέψει το forum με το καφενείο του χωριού σου. Πήγαινε εκεί για αμπελοφιλοσοφίες.Ή πήγαινε σε thread γενικού ενδιαφέροντος και πες τους τις απόψεις σου για τη ζωή, το σύμπαν κι όλα τα ενδιάμεσα. Εμάς να μη μας πρήζεις τα συκώτια κάθε τρεις και λίγο γίνεται; Αν δεν γίνεται, θα σου τα χώνουμε με την πρώτη ευκαιρία. Get used to it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ο M2000 φταιει που γινεται χαμος στο καθε thread ή και η παντελης απουσια moderator να σβηνει μηνυματα και να επαναφερει την ταξη σε ενα θεμα? Με ο.τι αυτο συνεπαγεται..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ο M2000 φταιει που γινεται χαμος στο καθε thread ή και η παντελης απουσια moderator να σβηνει μηνυματα και να επαναφερει την ταξη σε ενα θεμα? Με ο.τι αυτο συνεπαγεται..

υποτίθεται ότι είναι forum προγραμματισμού->προγραμματιστές είναι λίγοι εδώ μέσα->δεν έχει πολύ κίνηση, άρα, υποτίθεται ξανά λέω, ότι κρατάμε επίπεδο επειδή ξέρουμε τι μας γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφού είμαστε φόρουμ προγραμματιστών, ας μιλήσουμε για το πώς μπορούμε να φτιάξουμε ένα bot που να φτιάχνει λογαριασμούς για posts/likes άμα ο main λογαριασμός μας φάει ban.

 

 

post-284325-0-37850400-1465507579_thumb.png

 

 

PS. Λίγες ώρες έλειψα να πάω να δω το Warcraft και έχασα όλες τις εξελίξεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είμαστε φόρουμ προγραμματιστών, ας μιλήσουμε για το πώς μπορούμε να φτιάξουμε ένα bot που να φτιάχνει λογαριασμούς για posts/likes άμα ο main λογαριασμός μας φάει ban.

 

 

 

 

PS. Λίγες ώρες έλειψα να πάω να δω το Warcraft και έχασα όλες τις εξελίξεις!

 

Ε δεν πειράζει ηρθες τωρα για να εστιάσεις και στο σωστο σημείο. Ψάχνουμε διπλούς λογαριασμους χωρις αποδειξεις αλλα για το άδικο μπάν και τους υποτιμητικους χαρακτηρισμους στον Μ2000 γαργάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, εγώ μαζί από 2-3 από δω μέσα πηγαίναμε μαζί στρατό. Ο groot ήταν στραβάδι και του βαράγαμε καρπαζιές γι' αυτό έρχεται τώρα εδώ να ξεσπάει.

 

 

Λογαριασμός ενός μήνα, 8 posts, όλα σ' αυτό το thread.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζει τη φάση που είσαι 5-6 χρονών και δε μπορείς να καταλάβεις πώς ξέρουν οι γονείς σου ότι λες ψέματα αφού δεν έχουν αποδείξεις.

 

Ειναι ιδια φάση με το να λές στον άλλον να σου δωσει λινκ για να κουτσομπολέψεις. Και να μιλάς χωρις αποδειξεις στα χέρια σου. Με υποθέσεις και τι νομιζει ο καθενας δεν αποδεικνυεται τιποτα φιλε ειδικα αμα θες να παρουσιάζεσαι σαν σοβαρος ομιλητης εδω μεσα.

Ναι, εγώ μαζί από 2-3 από δω μέσα πηγαίναμε μαζί στρατό. Ο groot ήταν στραβάδι και του βαράγαμε καρπαζιές γι' αυτό έρχεται τώρα εδώ να ξεσπάει.

 

 

Λογαριασμός ενός μήνα, 8 posts, όλα σ' αυτό το thread.

 

 

Εισαι σιγουρος οτι ολα τα ποστ ειναι σε αυτο το θρεντ? γιατι δεν ειναι έτσι. Τα μηνυματα που δειχνει ενας λογαριασμος δεν ειναι πραγματικά. Αμα μπεις στα περιεχομενα θα σου βγάλει και τα παλιά για μπες να δεις μην προτρέχεις.

 

http://www.insomnia.gr/topic/608162-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%BF%CE%B1%CE%B5%CE%B4/page-2

 

#post 28

 

Ο αλλος ο έξυπνος πριν μου ειπε οτι δεν ασχολουμαι με την Πληροφορικη και αρα δεν έχω θέση εδω μεσα.... εσεις που ασχολειστε και ειστε επιστημονες προγραμματιστές δεν ξέρετε να βρισκετε τα περιεχομενα ενος προφιλ? και μου λες οτι ολα τα μηνυματα ειναι σημερινα. :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα μηνύματα στο Μπλα Μπλα δε μετράνε. Τέλος πάντων, δε θα ανοίξω off-topic κουβέντα με λογαριασμό ενός μήνα που μπέρδεψε τις ενότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αφού είμαστε φόρουμ προγραμματιστών, ας μιλήσουμε για το πώς μπορούμε να φτιάξουμε ένα bot που να φτιάχνει λογαριασμούς για posts/likes άμα ο main λογαριασμός μας φάει ban.

 

Τα bots είναι για να φτιάχνεις accounts μαζικά. Εδώ άμα σε κάνουν ban απλά μπαίνεις και φτιάχνεις ένα άλλο. Να φτιάξεις πεντακόσια να τα κάνεις τι; Να σπαμάρουν όλο το σύμπαν για την Μ2000; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...