Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://egaming.gr/ga/

 

Με δωρεάν είσοδο και αναβαθμισμένο venue στο γήπεδο Taekwon-DO (Στάση τράμ Αγία Σκέπη),σας περιμένουμε το Σαββατοκύριακο 8 & 9 Ιουλίου 11:00 με 22:00 για πολλά τουρνουά, διαγωνισμούς, δράσεις και εκθέματα όπως League of Legends, 5v5, FIFA, Fighting Games, Racing Games, Cosplay και άλλα.

 

Να η ευκαιρία. Fifa και cosplay, τι άλλο να ζητήσει κανείς.

 

ps: δεν βλέπω να λέει για Pro και ανησυχώ. Το πήραν επιτέλους χαμπάρι στα μέρη μας και σταμάτησαν να ασχολούνται με δαύτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους

 

εχω χειριστηριο xbox 360 5 μηνων και εχω το εξης προβλημα εδω και 1 μηνα περιπου
ενω παιζω μου κανει συνεχεια αποσυνδεση/συνδεση (κανοντας το ιδιο ηχο που ακουγεται οταν συνδεεις το usb του, στο pc)
και ταυτοχρονα στο ασημενιο Χ στο κεντρο του χειριστηριου περικυκλωνεται απο κυκλικο πρασινο φως ενω κανινκα οταν παιζω ειναι φωτισμενο μονο 1 τεταρτημοριο του

 

εκανα κ απο το control panel το troubleshoot problems και μου βγαζει μηνυμα οτι πρεπει να το συνδεσω σε θυρα θσβ 2.0 και οχι 3.0
το ιδιο μηνυμα μου το βγαζει σε οποια θυρα του υπολογιστη το συνδεσω

 

μπορει καποιος να βοηθησει ή να το πεταξω κ να παρω καινουργιο??

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασυρματο η ενσυρματο. Ισως μια επιλογη στις ρυθμισεις καπου στο υλικο μου λυσει το προβλημα. Εμενα δεν μου αναγνωριζει το ασυρματο αν δεν κανω αυτη τη ρυθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενσυρματο εχω φιλε μου.

τις εχω ψαξει τις ρυθμισεις αλλα δεν εχω βγαλει ακρη και το κακο ειναι οτι στους πρωτους μηνες ηταν μια χαρα.

εδω και ενα μηνα μου τα εχει χαλασει χωρις να εχω κανει τπτ εκτος μονο απο αναβαθμιεσεις των  windows (εχω 8.1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω χειριστηριο xbox 360 5 μηνων και εχω το εξης προβλημα εδω και 1 μηνα περιπου

ενω παιζω μου κανει συνεχεια αποσυνδεση/συνδεση (κανοντας το ιδιο ηχο που ακουγεται οταν συνδεεις το usb του, στο pc)

και ταυτοχρονα στο ασημενιο Χ στο κεντρο του χειριστηριου περικυκλωνεται απο κυκλικο πρασινο φως ενω κανινκα οταν παιζω ειναι φωτισμενο μονο 1 τεταρτημοριο του

 

εκανα κ απο το control panel το troubleshoot problems και μου βγαζει μηνυμα οτι πρεπει να το συνδεσω σε θυρα θσβ 2.0 και οχι 3.0

το ιδιο μηνυμα μου το βγαζει σε οποια θυρα του υπολογιστη το συνδεσω

 

μπορει καποιος να βοηθησει ή να το πεταξω κ να παρω καινουργιο??

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Mε βαση οσα λες στις 2 πρωτες σειρες ειχα κι εγω την ιδια κατασταση. Κατι χαλασε στο καλωδιο και για μια περιοδο επαιζα αν και με προβληματικο RB επισης. Επρεπε να το παταω με δυναμη για να παιρνει την εντολη.

Ειχα φερει μια βολτα το καλωδιο γυρω απο το gamepad και το χα πιασει με ενα συρματακι ...και επαιζα...μεχρι που τα τιναξε εντελως.

Συνεχεια συνδεση/αποσυνδεση ΚΑΙ RB τελος!!!

Τωρα εχω ενα speedlink torid ασυρματο...καπως παλευτεται η κατασταση αλλα 360 δεν ειναι.

Αυτο με τον φωτισμο που λες...αν δεν εχει φαει σουτ θα το τεσταρω και θα σε πω soon.

Δεν εισαι μεσα στην εγγυηση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια ειχα παθει κι εγω τον ιουλιο του '14, το θυμαμαι χαρακτηριστικα γιατι ελιωνα το 360 controller σε ενα racing και οι αποσυνδεσεις μου ειχανε σπασει τα νευρα. παρε xbox one ειναι σε ολα καλυτερο ! ( δονηση μοχλοι σκανδαλες ) νομιζω το εχει ακομα προσφορα στο gamescom 39.90

 

edit : skroutz στα 45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι στην εγγυηση αλλα εχω πεταξει την αποδειξη ο μακακας...οποτε τζιφος

μηπως αν πεις οτι ειναι δωρο.....νομιζω οτι λογικα ειναι καταχωρημενο στα κομπιουτερ τους σαν προιον (θα χει καποιο νουμερο).....αν εχεις το κουτι του......δεν ξερω μπορει να λεω και βλακειες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη αλλα δεν ξερω ακριβως σε ποιο forum θα επρεπε να γραψω και προσπαθω αρκετο καιρο να βγαλω ακρη και ισως εδω καποιοι γνωριζετε. τα τελευταια χρονια παιζοντας σε customs tournaments(μονο με αυτο ασχολουμαι δεν ξερω για πρωταθληματα κ.λ.π) εχωντας παρει για παραδειγμα την χ,ψ ομαδα οταν παιζω αντιπαλους με αλλες δεν εχουν τα ροστερ που τους εχω φτιαξει εγω. π.χ εχουν αναπληρωματικο τον μεσσι, τον μπουφον και πολλους αλλους. ξανατονιζω ενω φτιαχνω τα ροστερς και τα κανω save k upload και ενω οταν κοιταω μετα edit teams ειναι επισης οπως τις εχω φτιαξει οταν παω να παιξω εχουν αλλες επιλογες. οταν παρω εγω ομως μια συγκεκριμενη ομαδα τοτε ειναι ολα οκ. καποια στιγμη το ειχα ψαξει στις ρυθμισεις και δεν ειχα βρει κατι. γνωριζει κανεις πως γινεται να μην συμβαινει αυτο? μηπως υπαρχει περιπτωση να παιζει κατι με το online που εχει μπει τα τελευταια χρονια στην ζωη μας διοτι αρκετα πιο παλια δεν το θυμαμαι αυτο...αλλα κ παλι δεν βρισκω γιατι να συμβαινει αυτο. οποιος γνωριζει ας μου απαντησει...ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...