Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να πείς;μερικοί δεν θέλουν να χάνουν με τίποτα.εγω παρόλο που είχα χρόνια να παίξω fifa  δεν παρατάω κανένα παιχνίδι οσο και αν χάνω.αν δεν παίξεις δεν θα μάθεις.οκ.κάποιος μπορεί να είναι καλύτερος και να χάσεις αλλα έτσι είναι το παιχνίδι.όποιος δεν το καταλαβαίνει κακό του κεφαλιού του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει περιπτωση στο κουιτ να σε ''τιμωρει'' το παιχνιδι στον επομενο αγωνα? τωρα θα μου πεις αυτο δεν ειναι τοσο δικαιο διοτι πχ μπορει να κοπηκε το ρευμα (ο λογος) και οχι επειδη εχανες το ματς με 1-0.

 

Ενα αλλο που ειχα διαβασει καπου στο ιντερνετ.... καποιοι παιχτες κλεινουν και ανοιγουν το ρουτερ οταν δεν τους παει καλα το matchmaking. Αυτο ποσο μπορει να εχει βαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να παιξουμε ΦΙΛΙΚΑ χωρις να μετρανε σε βαθμους η καταταξη με την προυποθεση να ΜΗΝ χρειαζεται τον αντιπαλο να τον εχουμε ΗΔΗ φιλο στο origin?

 

πραγματικα απο προχθες μουχει σπασει τα νευρα, μουρχεται να δωσω μπουκετο στην οθονη! ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ, ή εγω ειμαι τελειως μαλακας ή αυτοι ειναι φουλ καμμενοι και μου σπανε ταρχιδια με το γυρω γυρω της μπαλας, ή εχουν γαμηθει στα cheating,

δεν αντεχω αλλο πραγματικα...

νιωθω απεγνωσμενος :( :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να παιξουμε ΦΙΛΙΚΑ χωρις να μετρανε σε βαθμους η καταταξη με την προυποθεση να ΜΗΝ χρειαζεται τον αντιπαλο να τον εχουμε ΗΔΗ φιλο στο origin?

 

Ναι. Φερε ενα φιλο να παιξετε διπλό :P

Aν εισαι Αθηνα , συντομα θα μεταβω, προσφερομαι :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ πφφ *** δλδ!!

 βορεια προαστεια ειμαι :P

Εγω θα μενω καλλιθεα. Λιγο μακρυα. Δε βαριεσαι, τωρα ειμαι Αλεξανδρουπολη, πεφτει πιο μακρυα :P

Οπως ειπαμε παιζω με keyboard. Παιρνεις το gamepad σου και ερχεσαι :P

 

Ενταξει δεν θα μπορουσες να παιξεις φιλικο online χωρις να εχεις τον αλλον στο origin. Λογικο ειναι. Λογικο δεν ειναι που δε μπορεις να κανεις το κλασικο φιλικο χωρις να συμμετεχεις σε αυτο το υποτυπωδες "πρωταθλημα". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxaxa θρακομακεδονες μενω και θα ανεβωκαταιβενω πειραια-θρακομακεδονες καθε μερα απο τον αλλον μηνα χΔ

 

αν παρω υποψην οτι στο προ παιζεις φιλικα με ατομα που δεν ειναι φιλοι σου απλα μπαινεις σε lobby , οχι δεν ειναι λογικο :P

για μενα το φιφα εκει υστερει οπως και στο να εχει ανα καποιες ωρες (οχι ανα μια ωρα οπως το προ) competitions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο μακρυα δε ξερω αν μπορουσες να μενεις :P Και μικρη αποσταση θα κανεις μωρε :P (Απο καλλιθεα ξυστα θα περνας παντως! )

 

Ναι , αν ειχε λομπυ και το φιφα , θα ειχε λογικη. Δεν εχει ομως! Γενικα δε μπορεις να κανεις τιποτα αλλο εκτος απο μινι πρωταθληματα. 

Αν ομως καμμια φορα ερθεις θα δεις οτι τα σπαει το διπλό στο ιδιο πισι ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα πρόσφατα και δεν έχω παίξει ακόμη online, δηλαδή δεν μπορώ να παίξω φιλικό με κάποιον φίλο;;;!!! Γιατί σκεφτόταν ένα φιλαράκι να το πάρει κι αυτός, αν είναι να του πω άκυρο. Τι μακακίες είναι αυτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να παίξεις online friendlies. Είναι πρωταθληματάκι, όπως το seasons, μόνο που παίζεις με συγκεκριμένο φίλο σου από το Origin. One off φιλικά (exhibition matches) δεν υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να παίξεις online friendlies. Είναι πρωταθληματάκι, όπως το seasons, μόνο που παίζεις με συγκεκριμένο φίλο σου από το Origin. One off φιλικά (exhibition matches) δεν υπάρχουν.

 

Όταν λες πρωταθληματάκι όμως τι εννοείς; Θα είμαστε οι δυο μας πχ ή θα μπαίνουν κι άλλοι και απλά τους αγνοούμε; Και θα μετράνε σε κάποιο ranking τα παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μεταξύ σας, δεν μπαίνουν άλλοι. Online Friendlies λέγεται το mode. Απλά, μετά από κάποιους αγώνες κρίνεται κάποιος πρωταθλητής. Τώρα δεν θυμάμαι στους πόσους βαθμούς, αλλά νομίζω ότι είναι λιγότεροι από ό,τι στο κανονικό Seasons.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...