Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι όπως έχει καταντήσει η κατάσταση στα PC leaderboards με τους cheaters να κυριαρχούν, τη δυνατότητα να μπορεί να αλλάζει κάποιος username και σημαίες κατά βούληση και την ΕΑ να μην κάνει τίποτα, τελικά αυτές οι βαθμολογίες έχουν ελάχιστη σημασία. Αν αυτός που λες έχει τίποτα στατιστικά του στυλ 1000 νίκες-100 ισοπαλίες-10 ήττες, τότε είναι σίγουρα cheater.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως τα λέει ο nzeppos φίλε, γενικά τα leaderboards των παιχνιδιών της ΕΑ για PC (ή τουλάχιστον των BF4 και FIFA17 που παίζω εγώ) είναι ενδεικτικά του ποιος cheatάρει περισσότερο κι όχι του ποιος είναι καλύτερος. Στο δε BF4 τρολάρουν κιόλας, τσιτάρουν απροκάλυπτα, τους τη λες και σου λένε "καλά να πάθεις, το COD είναι καλύτερο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει βιντεακι στο youtube που αφορα κονσολα.... φιφα 17 fut οπου μετατρεπει ολους τους παιχτες με στατς 99....στα σχολια ο cheater λεει οτι παιζει σε ps3. Aρα φανταζομαι οτι και στα leaderboards που αφορουν τις κονσολες....εχουμε μια απο τα ιδια..... right?????

 

υγ pc here

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει βιντεακι στο youtube που αφορα κονσολα.... φιφα 17 fut οπου μετατρεπει ολους τους παιχτες με στατς 99....στα σχολια ο cheater λεει οτι παιζει σε ps3. Aρα φανταζομαι οτι και στα leaderboards που αφορουν τις κονσολες....εχουμε μια απο τα ιδια..... right?????

 

υγ pc here

να μας βάζεις τις πηγές να τις βλέπουμε,αλλιώς δεν..

 

σε ps4 δεν μπορεί να μπει ξένο πρόγραμμα πάνω.. οπότε χλωμό το κόβο.. για το ps3 που έχει σπάσει σαν κονσόλα ακούγεται λογικό :D

Για τα xbox δε ξέρω τί ισχύει πάντως..

 

Γενικά στο pc μιλάμε για τραγωδία φάση. Ααα ναι ξέχασα, alt-tab? έχασες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να μας βάζεις τις πηγές να τις βλέπουμε,αλλιώς δεν..

 

σε ps4 δεν μπορεί να μπει ξένο πρόγραμμα πάνω.. οπότε χλωμό το κόβο.. για το ps3 που έχει σπάσει σαν κονσόλα ακούγεται λογικό :D

Για τα xbox δε ξέρω τί ισχύει πάντως..

 

Γενικά στο pc μιλάμε για τραγωδία φάση. Ααα ναι ξέχασα, alt-tab? έχασες :P

Δεν γνωριζω αν πρεπει να ανεβαζουμε τετοια βιντεο στο φορουμ δλδ να ''διαφημιζουμε'' κατα καποιον τροπο τι μπορεις να καταφερεις στο παιχνιδι μεσω των χακς....

Εφοσον ομως γραφεις ''αλλιως δεν ''....παρτο! :)     

οπως λεει στα σχολια και το εγραψα κι ολας αφορα κονσολα ps3 με jailbreak.

https://www.youtube.com/watch?v=-CewQ1O1SEI

Bαζει αυτογκολ κι ολας...φανταζομαι ο τυπος με αυτη την ομαδα (δες παιχτες) δεν πρεπει να εχει τελειωσει 90λεπτο......ποτε ομως!!!

Οχι οτι τον νοιαζει βεβαια αφου τη δουλεια του την κανει.   

 

υγ τους μπρονζε παιχτες στον παγκο.....γιατι τους βαζει????? χαχαχαχαχα (η απορια!)  

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αποψη μου ... ετσι οπως πανε καποια στιγμη θα εχουν φτιαξει ενα τελειο ποδοσφαιρακι (γραφικα, κινηση) με ανυπαρκτο ονλαιν .... αφου δεν θα παιζει κανεις..αντε θα παιζουν οι pro με τους  youtubers μεταξυ τους   :-D και θα χαιρονται ......το οτι δεν νικαει παντα ο καλυτερος ηδη θα ελεγα εχει αρχισει να κουραζει....τους μετριους προς καλους παιχτες....οι ''καλυτεροι'' ειναι παντα λιγοτεροι αλλωστε.

 

A ρε ΜΠΙΠ να μην ειμαι legend!!!!!!!  :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=yq6v1GkVx5Q&t=803s

 

Xθες Παρασκευη προσπαθουσα μπας και παρω το women cup....θα ελεγα οτι επεφτα συνεχεια σε πανθηρες....

https://postimg.org/image/iika9wqfx/  αυτος που με απεκλεισε αφου παιξαμε 2 λεπτα, λογικα τα ιδια εκανε και στον προηγουμενο.....μου εβγαλε ενα message ''οccured κατι''....α ρε ΕΑ...... 

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παίδες προσπαθώ να παίξω φιλικό με ένα φίλο που είναι Καναδά. Πρώτη φορά που παίζω online friendly. Αφού του στείλω ή μου στείλει invitation βγάζει το μήνυμα (εντός fifa) κάτω δεξιά και λέει Υ για accept και Ν για Decline. Κανένα κουμπί απ' το πληκτρολόγιο ή το controller δεν ανταποκρίνεται όμως. Απ' την άλλη αν το δεχτώ απ' το Origin και κάνω Join, μου λέει Now Joining press OK μπλα μπλα και μετά από λίγο βγάζει Connection lost. Τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες προσπαθώ να παίξω φιλικό με ένα φίλο που είναι Καναδά. Πρώτη φορά που παίζω online friendly. Αφού του στείλω ή μου στείλει invitation βγάζει το μήνυμα (εντός fifa) κάτω δεξιά και λέει Υ για accept και Ν για Decline. Κανένα κουμπί απ' το πληκτρολόγιο ή το controller δεν ανταποκρίνεται όμως. Απ' την άλλη αν το δεχτώ απ' το Origin και κάνω Join, μου λέει Now Joining press OK μπλα μπλα και μετά από λίγο βγάζει Connection lost. Τι παίζει;

 

Δεν ξέρει κανένας να βοηθήσει ρε παίδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...