Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.yeso521.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-16gb-black.html

 

157$  στο yeso521 

 

Εβαλα παραγγελια την κυριακη με λιγο μεγαλυτερη τιμη και επειδη τη δευτερα επεσε η τιμη μου εκαναν απο μονοι τους refund 8$ γιατι ελλαξε η τιμη!!!

 

Απο το yeso εχω παραγγειλει ξανα και ολα πηγαν μια χαρα, επισης τρεχει και ενας διαγωνισμος στο ελληνικο xiaomi community απο το yeso....

 

 

 

Στα αιτήματα όπως πχ έλεγχος συσκευής, εγκατάσταση multilanguage ROM κλπ, αντίστοιχα δηλαδή με αυτά που ζητάμε σε vickmall, bangood κλπ ανταποκρίνονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα αιτήματα όπως πχ έλεγχος συσκευής, εγκατάσταση multilanguage ROM κλπ, αντίστοιχα δηλαδή με αυτά που ζητάμε σε vickmall, bangood κλπ ανταποκρίνονται;

Εβαλε λαθος προιον οπως αλλοι 2 3 αυτο που βλεπεις ειναι η 16αρα εκδοση.

Περισσοτερη εμπειρια στο Yeso εχουν τα παιδια απο το xiaomi-miui.gr ριξε μια ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Gearbest μου το παιζει "κινεζος" στο θεμα μερος επιστροφης χρηματων λογω της μειωση της τιμης του κινητου..... Αν εχει κανεις παραγγελια με ημερομηνια 8/6 αρκει να φαινεται η τιμη και η ημερομηνια ως αποδεικτικο στοιχείο να μου την στείλει στα μηνυματα , ευχαριστω
 

post-298437-0-37339500-1465581870_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Gearbest μου το παιζει "κινεζος" στο θεμα μερος επιστροφης χρηματων λογω της μειωση της τιμης του κινητου..... Αν εχει κανεις παραγγελια με ημερομηνια 8/6 αρκει να φαινεται η τιμη και η ημερομηνια ως αποδεικτικο στοιχείο να μου την στείλει στα μηνυματα , ευχαριστω

 

Μαλακιες λενε με το Link που σου εστειλαν αυτο ξερο δηλαδη

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308824.html χωρις τα width οσο το εχεις στο πρωτο post το δειχνει.

 

Τωρα συμφωνα με τους ορους τους 

 

At Gearbest we work hard to ensure we can offer our customers high quality products at the lowest possible price. If you purchase a Gearbest product and find that the price has dropped within 72 hours of paying the order, we will refund the difference - no questions asked. Simply contact our Customer Service team at our Support Center with the details. Please note that our 72 hours Price Protection Program does not apply to Flash Deal products.

 

Δεν ειναι μαρκαρισμενο σε Flash Sale το προιον οποτε το ενα σκελος ειναι κομπλε.

 

Το δευτερο που εχω βαλει σε Bold αφηνει καποια ερωτηματικα σχετικα με το αν πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους σε αυτες τις 72 ωρες ή να εχουν περασει 72 ωρες απο την αλλαγη τιμης.

 

Ποτε ανοιξες το Ticket;Σημερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακιες λενε με το Link που σου εστειλαν αυτο ξερο δηλαδη

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308824.html χωρις τα width οσο το εχεις στο πρωτο post το δειχνει.

 

Τωρα συμφωνα με τους ορους τους 

 

At Gearbest we work hard to ensure we can offer our customers high quality products at the lowest possible price. If you purchase a Gearbest product and find that the price has dropped within 72 hours of paying the order, we will refund the difference - no questions asked. Simply contact our Customer Service team at our Support Center with the details. Please note that our 72 hours Price Protection Program does not apply to Flash Deal products.

 

Δεν ειναι μαρκαρισμενο σε Flash Sale το προιον οποτε το ενα σκελος ειναι κομπλε.

 

Το δευτερο που εχω βαλει σε Bold αφηνει καποια ερωτηματικα σχετικα με το αν πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους σε αυτες τις 72 ωρες ή να εχουν περασει 72 ωρες απο την αλλαγη τιμης.

 

Ποτε ανοιξες το Ticket;Σημερα;

το ticket το ανοιξα χθες εχω και ωρα που το εχω ανοιξει ως αποδεικτικο στοιχειο δλδ 5 ωρες πριν "κλεισουν" οι 72 ωρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ticket το ανοιξα χθες εχω και ωρα που το εχω ανοιξει ως αποδεικτικο στοιχειο δλδ 5 ωρες πριν "κλεισουν" οι 72 ωρες....

Στειλε και το θεμα εδω και ο αγιος φοβερα θελει.

Δεν ξερω βεβαια μηπως σου κανουν ναζακια επειδη ηταν το Affiliate link στην μεση και πρεπει να κανουν refund και σε αυτους ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι παραγγελίες αυτές περνoύν κανονικά χωρίς χρέωση απο τελωνείο;

οχι αν διαβασεις καποιους οδηγους υπαρχει πιθανοτητα 99% να μην περασουν ....

Αυτα απο το case-ticket , η ποιο πανω φωτο ηταν απο το fb του gearbest , οτι αγγλικα εχω γραψει ειναι απο το translate της Google :P :/ 

Ευχαριστα νεα, τελικα το Gearbest απαντησε θετικα στο να μου επιστρεψει την διαφορα, εκανα την βλακεια να τους απαντησω σε νομισμα ως παραδειγμα το €......

post-298437-0-58178600-1465625095_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αν διαβασεις καποιους οδηγους υπαρχει πιθανοτητα 99% να μην περασουν ....

Ευχαριστα νεα, τελικα το Gearbest απαντησε θετικα στο να μου επιστρεψει την διαφορα, εκανα την βλακεια να τους απαντησω σε νομισμα ως παραδειγμα το €......

? 99% πιθανότητα να ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ τελωνείο? Αυτό εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

? 99% πιθανότητα να ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ τελωνείο? Αυτό εννοείς?

εννοω οτι με βαση απο αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα, 99% να μην πληρωσεις τελωνειο ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...