Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Official ROM μπορεί να μπει και χωρίς να ξεκλειδωθει ο bootloader. Προτιμηστε ειτε την global official ειτε την αγγλοκινεζικη. Αποφύγετε την multilanguage που είναι μια κακή customια.

Έχετε φαγωθεί ότι η multilanguage είναι προβληματική, κλπ.  Το έχετε δουλέψει ή το λέτε επειδή το λένε κάποιοι;

Το δικό μου έίναι απο aliexpress - dreami,  ήρθε με multilanguage, και αν εξαιρέσεις ενα μικρό bug που καμμιά φορά κάνει αποσύνδεση-σύνδεση στο wifi, (τόσο σπάνια που μπωρεί να είναι και φυσιολογικό) , κατα τα άλλα δουλεύει άψογα!

 

Η μπαταρία κρατάει απίστευτα (σχεδόν διπλάσια από το redmi note 2 που είχα πριν) , το gps lockάρει ΑΜΕΣΩΣ, δεν λαγκάρει πουθενά. Και όλα αυτά με πλήρη υποστήριξη Ελληνικών (πληκτρολόγιο μόνο βάζεις), δεν έχει ίχνος κινέζικων εφαρμογών, και εννοείται play store κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε φαγωθεί ότι η multilanguage είναι προβληματική, κλπ.  Το έχετε δουλέψει ή το λέτε επειδή το λένε κάποιοι;

Το δικό μου έίναι απο aliexpress - dreami,  ήρθε με multilanguage, και αν εξαιρέσεις ενα μικρό bug που καμμιά φορά κάνει αποσύνδεση-σύνδεση στο wifi, (τόσο σπάνια που μπωρεί να είναι και φυσιολογικό) , κατα τα άλλα δουλεύει άψογα!

 

Η μπαταρία κρατάει απίστευτα (σχεδόν διπλάσια από το redmi note 2 που είχα πριν) , το gps lockάρει ΑΜΕΣΩΣ, δεν λαγκάρει πουθενά. Και όλα αυτά με πλήρη υποστήριξη Ελληνικών (πληκτρολόγιο μόνο βάζεις), δεν έχει ίχνος κινέζικων εφαρμογών, και εννοείται play store κλπ.

Επισης εχει δαχτυλικο αποτυπωμα και αλλο επεξεργαστη που το Redmi Note 2 δεν εχει!

Παιζω Piano Tiles και Trollface και δεν κολλαει!

Ολα η Multilanguage τα κανει!

Οχι οχι δεν την πατησα!

Εσεις δεν εχετε πιασει το κινητο!

 

Sigh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω μιας και ειναι σε πολυ καλή τιμη.
Έχει αγοράσει κανεις απο gearbest? Έχει προκύψει σε κάποιον πρόβλημα με τελωνειο; ή με χρηματα ή κατι αλλο;
με εγγύηση τι παιζει;;;

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω μιας και ειναι σε πολυ καλή τιμη.

Έχει αγοράσει κανεις απο gearbest? Έχει προκύψει σε κάποιον πρόβλημα με τελωνειο; ή με χρηματα ή κατι αλλο;

με εγγύηση τι παιζει;;;

Ευχαριστω!

Εγώ φίλε πρώτη φορά αγόρασα από το gearbest χθες. Περιμένω...

 

Αν πατήσεις στο NL Post (χρέωση 0.13 ευρώ) δεν περνάει τελωνείο σύμφωνα με τα παιδιά εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε πρώτη φορά αγόρασα από το gearbest χθες. Περιμένω...

 

Αν πατήσεις στο NL Post (χρέωση 0.13 ευρώ) δεν περνάει τελωνείο σύμφωνα με τα παιδιά εδώ

Σε ευχαριστω!

Είμαι λίγο διστακτικός για τέτοια αγορά. θα ημουν λιγοτερο αν ειχε Eu warehouse.

Απο την αλλη να το παρεις απο Ελλαδα παει στα 250...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω!

Είμαι λίγο διστακτικός για τέτοια αγορά. θα ημουν λιγοτερο αν ειχε Eu warehouse.

Απο την αλλη να το παρεις απο Ελλαδα παει στα 250...

Σε ίδια ακριβώς κατάσταση ήμουν χθες... Αλλά τελικά το πήρα απόφαση.. περιμένω τώρα να μου έρθει μετά τις 30/6.

Αν κάνεις την παραγγελία, στο review order γράψε αυτά:

 

 

Mark it as a low price gift to avoid customs

Check for any damage (Software-Hardware) and Screen problems (pixels or scratches)

Install the newest Original ROM (with only English and Chinese installed). Please set English as the main language

Install Google play store and Google apps

Remove ALL unnecessary Chinese apps

Check that the phone works properly 100% before you send it

Send EU adapter (Greece)

Make sure all gifts are included

Please make a very good wrapping to the product to avoid damage during transportation

Send me the tracking Number

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ίδια ακριβώς κατάσταση ήμουν χθες... Αλλά τελικά το πήρα απόφαση.. περιμένω τώρα να μου έρθει μετά τις 30/6.

Αν κάνεις την παραγγελία, στο review order γράψε αυτά:

 

 

Mark it as a low price gift to avoid customs

Check for any damage (Software-Hardware) and Screen problems (pixels or scratches)

Install the newest Original ROM (with only English and Chinese installed). Please set English as the main language

Install Google play store and Google apps

Remove ALL unnecessary Chinese apps

Check that the phone works properly 100% before you send it

Send EU adapter (Greece)

Make sure all gifts are included

Please make a very good wrapping to the product to avoid damage during transportation

Send me the tracking Number

 

Να πω την αλήθεια έχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια σχόλια συνέχεια για την κάθε παραγγελία, ειδικά στο vickmall! Ξέρουν από μόνοι τους πιστεύω τι να ελέγξουν κλπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτές:

 

Official Developer Rom (Only Chinese&English)

Official Global Rom&Google play store(No Greek)

 

ποιά είναι καλύτερη επιλογή; (Τα ελληνικά δεν είναι απαραίτητα εφόσον έχει αγγλικά,). Αυτές οι επιλογές υπάρχουν στο βικμαλ, μαζί με την Multi-language Rom&Google play store installed που μάλλον είναι αυτή που λέτε να αποφύγουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτές:

 

Official Developer Rom (Only Chinese&English)

Official Global Rom&Google play store(No Greek)

 

ποιά είναι καλύτερη επιλογή; (Τα ελληνικά δεν είναι απαραίτητα εφόσον έχει αγγλικά,)

Dev απο εμενα.

Κανει το πειραγμα πιο ευκολο ;) 

 

@Zio 

Μη το λες στα μαγαζια με 10000 φορες μεγαλυτερο ογκο παραγγελιων θελει το ποιημα.

Αυτοι προτιμουν να στο στειλουν σφραγισμενο οπως το τσιμπησαν για να γλυτωσουν την γκρινια τυπου "ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ;!!!!!"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια εχω ετοιμη παραγκελια απο gearbest πειτε μου λιγο τι πρεπει να κανω με τη paypal να γλυτωσω οσα πιο πολλα γινεται.. και αν οντως το κινητο μπορει να ερθει με την dev

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dev απο εμενα.

Κανει το πειραγμα πιο ευκολο ;) 

 

@Zio 

Μη το λες στα μαγαζια με 10000 φορες μεγαλυτερο ογκο παραγγελιων θελει το ποιημα.

Αυτοι προτιμουν να στο στειλουν σφραγισμενο οπως το τσιμπησαν για να γλυτωσουν την γκρινια τυπου "ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ;!!!!!"

Τι να πω ίσως έχεις δίκιο, απλά βλέπω κατά βάση σχόλια από Έλληνες που όλα λένε τα ίδια πράγματα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...