Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

72 νικες 72 ήττες με βόρειους..ειχα φτασει και 1200 θεση καποια στιγμη με 20 νικες μπροστα και ήλπιζα οτι θ'ανεβω ακομα αλλα πηρα την κατω βολτα μετα και το παρατησα απο τα νευρα μου :P

Εξαιρετικο card game συνεχίζω να υποστηρίζω, που μεχρι τελευταια στιγμη σε κραταει σε αγωνια..λιγο να μη φτιαξεις σωστα τις καρτες,λιγο να μη σου πεσει αυτη που θες την καταλληλη στιγμη,λιγο ν'αφερεθεις και να μη σκεφτεις ορθά εχεις χασει για πλακα..πιστευω δεν υπαρχει deck που να μη μπορεις να κερδισεις αρκεί να συμφωνήσουν τα ανωτερω..ολα τα decks ειναι ευάλωτα καπου..εχω τις ενστάσεις μου βεβαια οσον αφορα τα weather αλλα μη γινομαι γραφικος παλι,οπως επισης και res του skellige..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα λεω και γω οι πρωτοι ειναι με 100 νικες μπροστα..

Αραγε τι decks να εχει η πρωτη δεκάδα;

Επισης ενα φοβερο deck που πολυ δυσκολα κερδιζω ειναι οι ambushes των scoiatael..

Ειδικα αυτη που στο pass προσθετει ποντους σε ολο το row.μονο με horn κανεις δουλεια ή και λιγο με lacerate.δεν εχω δοκιμάσει ακομα να κανω res την δικη τους ambush και να τους τη δωσω να τη φανε..μη πω τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει οτι σκεφτονται αλλαγες στους "καιρους". Αυτο που μαλλον θα γινει ειναι οτι:

1) Οταν παιζεις clear skies δεν θα χανονται τα buffs και τα wounds που ειχαν οι καρτες πριν φανε τον καιρο

2) ...ενω πλεον δεν θα διωχνει ολους τους καιρους αλλα μονο στην σειρα που θα επιλεξεις (και στις 2 πλευρες)

 

Δεν ξερω ακομα αν μου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει οτι σκεφτονται αλλαγες στους "καιρους". Αυτο που μαλλον θα γινει ειναι οτι:

1) Οταν παιζεις clear skies δεν θα χανονται τα buffs και τα wounds που ειχαν οι καρτες πριν φανε τον καιρο

2) ...ενω πλεον δεν θα διωχνει ολους τους καιρους αλλα μονο στην σειρα που θα επιλεξεις (και στις 2 πλευρες)

 

Δεν ξερω ακομα αν μου αρεσει

Απλά γίνεται πιο δυνατή κάρτα το Rag nar Rook απο ότι κατάλαβα, καλό είναι αυτό γιατι μεχρι τώρα δεν υπολόγιζαν καθόλου τους καιρούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...