Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ξέρει κανείς για ποιό λόγο κάποιες κάρτες εμφανίζονται με διπλάσιο κόστος (1600) για craft ενώ δεν φαίνεται να προσφέρουν τίποτα παραπάνω από το φυσιολογικό (800) αντίγραφό τους?

 

Λογικά είναι το premium animated version τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry, αλλά άμα όλες οι μάγισσες του παιγνιδιού δεν κάνουν strip-tease, τουλάχιστον, μη σου πω και πριβέ χορό, +800 για να τις φτιάξω, δεν δίνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να πςρασεις εφοσον το 80% εχουν monster deck με weather..απλα τα πραματα εαν δεν σου πεσει clear skies τελειωσες διοτι υπαρχει και ο wild hunt warrior ο οποιος σου καταστρέφει οτι εχει απομείνει .Αφου φτανω σε σημειο να βλεπω dagon και να αποχωρώ αμεσως.κατι πρεπει να γινει μαυτο το κομματι και απορω πως δεν εχουν προχωρησει σε καποια διορθωση π.χ. να μπορουν να εχουν μονο μια καρτα καιρου δλδ οταν εχουν woodland spirit που πετάει fog να μην τους επιτρέπει να εχουν impenetrable fog κ.ο.κ.

θα τους το γραψω το εν λογω(feedback)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εφτιαξα ενα 2ο deck που ειναι της λογικης fight fire with fire και εχω παρει τα πανω μου.

 

Γραψτε ξανα τα nick σας μπας και προπονηθουμε καθολου μεταξυ μας εστω :P ( Sou1seeker εγω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σήμερα μου στείλανε invite.

Δοκίμασα μερικά games στην αρχή με skellige..χειρότερο ξύλο δεν έχω ξαναφάει στην ζωή μου. (0/10 matches)    :mrgreen:

Άλλαξα σε monster και βρήκα την υγεία μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου πω ότι παρακαλάω να μου πέσει monster?

 

Ίσως να είναι έτσι στημένο το deck μου, ίσως που αντιλαμβάνομαι καλύτερα τη "φιλοσοφία" τους.

 

Τους νησιώτες, μία έτσι, μία αλλιώς. Να ρωτήσω, κιόλας: Πώς ανέστησε ο ...ριόλης κάρτα Permadeath (κλασσικά εικονογραφημένα: τη γκόμενα που ανασταίνει άλλους, όπως πάντα) σήμερα? Δεν πρόλαβα να δω ποιά χρησιμοποίησε.

 

Τους "παρίες", mixed κατάσταση επίσης. Εξαρτάται κυρίως από την αρχική μοιρασιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα χθες μου ήρθε inv , πρόλαβα έπαιξα 3 ματσάκια (όλα με scoia'tael ) 2 νίκες 1 ήττα αλλά καμία σχέση με το game sto witcher.

Προβλέπω να τρώω πολύ ξύλο στο μέλλον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Sorry, αλλά άμα όλες οι μάγισσες του παιγνιδιού δεν κάνουν strip-tease, τουλάχιστον, μη σου πω και πριβέ χορό, +800 για να τις φτιάξω, δεν δίνω.

Ευτυχώς που υπάρχουν! Φαντάζομαι οτι οπως και στο hearthstone η λογικη των gold cards δεν ειναι να την φτιαξεις αλλα να την τύχης σε card pack και να χεστεις στο mill scrap :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που υπάρχουν! Φαντάζομαι οτι οπως και στο hearthstone η λογικη των gold cards δεν ειναι να την φτιαξεις αλλα να την τύχης σε card pack και να χεστεις στο mill scrap :)

 

Έλα μου όμως που είτε η κανονική είτε η "αναβαθμισμένη" gold δίνουν ακριβώς ακριβώς το ίδιο mill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μου όμως που είτε η κανονική είτε η "αναβαθμισμένη" gold δίνουν ακριβώς ακριβώς το ίδιο mill.

δικαιο εχεις, ελπιζω στη full version να το κανουν οπως το hearthstone...

 

Υ.Γ το οτι η blizzard θα ηταν ποιο large δε το περιμενα :D

 

τελικα μπερδευτηκα

 

http://gwentdaily.com/premium-card-milling-value-bugged/

 

εδω βλεπουμε πως απο bug δεν εμφανιζεται το σωστο scrap αλλα τελικα ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως στο παιχνίδι.

 

Τα γραφικα (με την γραφιστηκη εννοια) ειναι καλυτερα απ το παιχνιδι, πολυ ποιο δουλεμενο σε animation, art και design.

 

Αν σε χαλασε που δεν ειχες το παλιο γνωριμο περιβαλλον ειναι αλλου παππα ευαγγελιο!

και εγω ειχα ξiνισει που επρεπε να μαθω σχεδον απ την αρχη gwent αλλα σε καθε περιπτωση ως standalone επρεπε να ειναι κατι φρεσκο και ανανεωμενο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...