Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά παιδιά έχουμε μπερδέψει κάτι. Η Beta είναι για bug finding και προσθήκη των ζητούμενων λειτουργίων έτσι ώστε το παιχνίδι να είναι 100% έτοιμο στο launch.

 

Δεν είναι για να κάνουμε laddering - leveling.

 

Τα τελευταία χρόνια ο όρος Alpha - Close / Open Beta έχουν χάσει την ουσία τους.

 

Εδώ ένας στο Reddit ζήτησε ladder από την πρώτη εβδομάδα της beta.

Μωρε καλα τα λες και δικαιο εχεις. Αλλα οταν το εχεις μπροστα σου εστω και σε αυτη τη μορφή τεστ στο τεστ παρασυρεσε. Καρτες θα σου κατσουν deck θα φτιαξεις... Ε και οταν βγει το final αντε να ξεχασεις οτι τα περασες ολα αυτα.

 

Και μεταξυ μας. Η cdp μονο το debug ειχε στο νου της οταν σε closed beta άνοιξε το real money store ;

 

Υ. Γ τον πόνο μας λεμε ετσι :P ασφαλώς και το σωστό ειναι να γινει wipe και οσοι πλήρωσαν να παρουν το refund τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μεταξυ μας. Η cdp μονο το debug ειχε στο νου της οταν σε closed beta άνοιξε το real money store ;

 

 

 

Πίστεψε με, το real money store είναι ένα από τα πιο σημαντικά πράγματα που πρέπει να stressaristoun σε ένα online card game :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις τελείωσα τα tutorials...μμμμ οκ!Νομίζω μου φαίνεται πιο δύσκολο από το heartstone σε πρώτη φάση.

Επίσης είναι το μόνο παιχνίδι που το παίζω σε 4k χαχαχαχαχαχ..έτσι έγγραφε στα settings :P

 

Κάντε κάνα add στο gog να παίξουμε: xtrmsnpr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψε με, το real money store είναι ένα από τα πιο σημαντικά πράγματα που πρέπει να stressaristoun σε ένα online card game :P

Μα δε κανει καμια διαφορα για τον server ρε συ ειτε τραβηξεις free keg ειτε real money. Στο ιδιο store δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια, ενώ στο server test event δεν είχα καταφέρει ούτε ένα παιγνίδι να βγάλω, εδώ μου συμβαίνει το αντίθετο.

 

Ότι disconnect έχει γίνει (όχι πολλά, 3-4), έχει γίνει υπέρ μου (ο άλλος την πάτησε, δηλαδή).

 

Κάρτες της προκοπής, κυρίως με mill ή με τα βαρέλια?

 

Για αγορά, προφανώς, δεν συζητάμε.

 

Υπομονή, κι αν κάτσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου να ανταποδώσω το κλειδί που μου δώσατε,αφού πριν μου έστειλαν για την beta.

Όποιος το θέλει PM me.Ο πρώτος θα το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To patch ισορροπησε καπως τα πραματα..πολυ ενθουσιασμένος με το game..αλλα αυτο το fog-monster μου κάθεται στο λαιμο.οχι οτι ειναι άτρωτο αλλα χρειαζεσαι clear skies απαραιτήτως..γενικα οταν ο αντιπαλος παιζει weather(που ευτυχως ειναι λιγοι αυτοι) ειναι καπως δυσκολα τα πραματα.επισης δύσκολοι οι αντιπαλοι με skellige το οποιο ποτε δεν εμαθα..ειναι πολυ δυνατο deck.

Sprou για οποιον γουσταρει αργα το βραδυ..

Να μας πει και καποιος αλλος εμπειρίες,εχω λιωσει πραγματικα οταν υπαρχει χρονος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αμήχανη στιγμή που σπας τρία βαρέλια (1 από το patch και 2 από level up-ναι, άρχισα να νιώθω και να κερδίζω) σε μιάμιση ώρα και όλες οι κάρτες που σου βγάζει είναι με το ζόρι για low-level starter deck.

 

Πάντως σίγουρα ισορρόπησε πράγματα το patch και ειδικά Scoia+Monsters πρέπει να έχουν φάει τρελή ξενέρα με τα chain combos που είχανε όλοι "μάθει" να βγάζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...