Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσπάθησα κ εγώ με το ανταπτοράκι αλλα δε μου δουλευει...

καμιά άλλη ιδέα;;;

Το OTG ειναι ενεργοποιημενο;

Αν οχι πηγαινε ρυθμισεις-->storage και ενεργοποιησε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργησα να δω το θέμα,εξαντλήθηκε και ήθελα να πάρω κάτι για να βλέπω TV στο tablet κάποιες ώρες βαρεμάρας στην δουλειά.Αν κάποιος που βρίσκεται Αθήνα,το παρήγγειλε και δεν το θέλει η αν πήρε 2 και δεν θέλει το 1 ας επικοινωνήσει μαζί μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργησα να δω το θέμα,εξαντλήθηκε και ήθελα να πάρω κάτι για να βλέπω TV στο tablet κάποιες ώρες βαρεμάρας στην δουλειά.Αν κάποιος που βρίσκεται Αθήνα,το παρήγγειλε και δεν το θέλει η αν πήρε 2 και δεν θέλει το 1 ας επικοινωνήσει μαζί μου.

 

Δίνω το δικό μου όσο το πήρα 13€ (10+3 μεταφορικά), απλά το δοκίμασα, μια χαρά παίζει, απλά δε μου χρειάζεται τελικά. Το δίνω σε όποιον έρθει και το πάρει Ίλιον το απόγευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά στο Κορυδαλλό, σε εσωτερικό χώρο μου βρήκε 19 κανάλια τα οποία παίζουν άλλα καλά και άλλα με συχνά παράσιτα. Εντάξει εγώ το πήρα κυρίως για διακοπές, άρα θεωρώ πως θα γίνεται δουλειά, ειδικά αν υπολογίσεις πως το πήραμε μόλις 10 ευρώ. 

 

Ευχαριστώ τον Eliashadow για την προσφορά ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνω το δικό μου όσο το πήρα 13€ (10+3 μεταφορικά), απλά το δοκίμασα, μια χαρά παίζει, απλά δε μου χρειάζεται τελικά. Το δίνω σε όποιον έρθει και το πάρει Ίλιον το απόγευμα.

με αυτη τη ζεστη κ δωρεαν να μου ελεγαν δεν παω πουθενα :)))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτη τη ζεστη κ δωρεαν να μου ελεγαν δεν παω πουθενα :)))

 

Δυο στα δυο ακυρο γιατι ουτε ζεστη εχει δροσισε σημερα ουτε κανεις θα στο δωσει δωρεαν γιατι μπορει να το επιστρεψει και να παρει τα λεφτα του πισω το καταστημα ειναι 100 μετρα απο τον σταθμο Μαρουσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο στα δυο ακυρο γιατι ουτε ζεστη εχει δροσισε σημερα ουτε κανεις θα στο δωσει δωρεαν γιατι μπορει να το επιστρεψει και να παρει τα λεφτα του πισω το καταστημα ειναι 100 μετρα απο τον σταθμο Μαρουσι.

 

Χιούμορ έκανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω το S5 και είχα παρόμοιο θέμα, πάτα συνεχόμενα μέσα στην εφαρμογή το αριστερό κουμπί (σε εμένα ανοίγει το multitasking και βλέπω τα παράθυρα που έχω). Και πατάς στο options

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνω το δικό μου όσο το πήρα 13€ (10+3 μεταφορικά), απλά το δοκίμασα, μια χαρά παίζει, απλά δε μου χρειάζεται τελικά. Το δίνω σε όποιον έρθει και το πάρει Ίλιον το απόγευμα.

το έδωσα παιδιά (ήτανε πολλά τα μηνύματα, πολύ δημοφιλές το γκατζετάκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις πηρα την εκδοση με wifi που δεν το βαζεις πανω στο κινητο αρα δεν σου τρωει μπαταρια και η μπαταρια που εχει μεσα ειναι απο Nokia και εχω δυο απο αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...