Προς το περιεχόμενο

Tivizen Pico Android 2 by Aprotech: DVB-T TV Tuner & Radio για Android Smartphones/Tablets


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε πριν λίγο με γενική ταχυδρομική. Το gadzetaki είναι απίθανο. Βρήκε 27 κανάλια σε εξωτερικό χώρο μαζί με όλα τα HD τα οποία έχουν απίστευτη ποιότητα στην οθόνη του NOTE 3. Σκαλωματα δεν υπάρχουν καθόλου και μπαίνει σε Full Screen κανονικά όπως και ότι μπορώ πχ να κάνω κάτι άλλο και να έχω την τηλεόραση σε όποιο σημείο της οθόνης θέλω. Επίσης αποθηκεύει κανονικά στην κάρτα sd οπότε ότι θέλω το γράφω εκεί. Καλύτερο δεν θα μπορούσε να είναι.

 

Μπραβο στο Play247 και στην tivizen για αυτό το εξαιρετικα χρήσιμο gadzetaki σε αυτή την vfm τιμή για μας που η δουλειά μας είναι σε εξωτερικούς χώρους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ξανακάνω την ερώτηση αν το έχει δοκιμάσει κανείς σε περιοχές εκτός πόλης που είναι μακρύα από τις κεραίες - πομπούς ; Πιάνει τίποτα; Θέλω να το έχω στο εξοχικό αντι τηλεόρασης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε πριν λίγο με γενική ταχυδρομική. Το gadzetaki είναι απίθανο. Βρήκε 27 κανάλια σε εξωτερικό χώρο μαζί με όλα τα HD τα οποία έχουν απίστευτη ποιότητα στην οθόνη του NOTE 3. Σκαλωματα δεν υπάρχουν καθόλου και μπαίνει σε Full Screen κανονικά όπως και ότι μπορώ πχ να κάνω κάτι άλλο και να έχω την τηλεόραση σε όποιο σημείο της οθόνης θέλω. Επίσης αποθηκεύει κανονικά στην κάρτα sd οπότε ότι θέλω το γράφω εκεί. Καλύτερο δεν θα μπορούσε να είναι.

Μπραβο στο Play247 και στην tivizen για αυτό το εξαιρετικα χρήσιμο gadzetaki σε αυτή την vfm τιμή για μας που η δουλειά μας είναι σε εξωτερικούς χώρους.

Σε ποια πόλη είσαι; Σε μένα επαρχία σπιτι δεν βρήκε ούτε ένα

Βέβαια θέλω να δοκιμάσω και σε ανοιχτωσια παραλία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ. Σε cubot Note S δεν πιάνει κανάλια (το βλέπει σαν συσκευή) παρόλο που έχει 5.1 λειτουργικό και υποστηρίζει otg. Το δοκίμασα όμως σε ένα tablet με 7αρα οθόνη και παίζει άψογα. Όπως είπατε και παραπάνω όντως μέσα στο σπίτι δεν πιανει πολύ καλά αλλά έξω τα σπάει. Έχει και επιλογή για να χρησιμοποιεί το decoder της συσκευής για HD κανάλια αλλά γράφει ότι μπορεί να μην λειτουργεί σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα σήμερα και εγώ Κιλκίς. σε oneplus2 με τον ανταπτορα micro sd-c δεν το αναγνωρίζει.????

Το πήρα σήμερα και εγώ Κιλκίς. σε oneplus2 με τον ανταπτορα micro sd-c δεν το αναγνωρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρήκα αυτό σε σχέση με το να μπορείς να φορτίζεις ταυτόχρονα αλλά δεν είναι συμβατό με πολλές συσκευές και κατά κύριο λόγο είναι μόνο με Samsung.

 

http://lavalink.com/products/samsung-galaxy-tab-usb-adapters-hubs-poe-hubs-2/usb-otg-host-charge-adapter-tab4-tabpro/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε one Plus X και ένα MLS tablet που το δοκίμασα έπαιξε... Μέσα στο σπίτι πιάνει χειρότερο σήμα αλλά έξω πολύ καλύτερα.

Σε one Plus X και ένα MLS tablet που το δοκίμασα έπαιξε... Μέσα στο σπίτι πιάνει χειρότερο σήμα αλλά έξω πολύ καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ. Σε cubot Note S δεν πιάνει κανάλια (το βλέπει σαν συσκευή) παρόλο που έχει 5.1 λειτουργικό και υποστηρίζει otg. Το δοκίμασα όμως σε ένα tablet με 7αρα οθόνη και παίζει άψογα. Όπως είπατε και παραπάνω όντως μέσα στο σπίτι δεν πιανει πολύ καλά αλλά έξω τα σπάει. Έχει και επιλογή για να χρησιμοποιεί το decoder της συσκευής για HD κανάλια αλλά γράφει ότι μπορεί να μην λειτουργεί σωστά.

Ενεργοποίησε το usb debugging και θα πιάσει φίλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...