Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα ο core 0 βαράει 100% και η GPU αράζει στο 50-60%..Κατά τα άλλα ''DX12 Are You Exited ? You Will Be''.....

 

Υποτίθεται ότι ένα από τα features του DX12 είναι να μοιράζει το load σε όλα τα CPU cores... ποιός ξέρει τι έχει παιχτεί εδώ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που δεν ειναι παιχνιδι που θελω να παιξω γιατι αλλωις θα ειχα θυμωσει παρα πολυ. Αλλα το Gears που το περιεμνω πως και πως... ε κει ναι μην τολμησουν και κανουν τα ιδια αν και ειπαν πως θα ειναι το πρωτο παιχνιδι που φτιαχτηκε απο την αρχη για dx12.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Gears που το περιεμνω πως και πως... ε κει ναι μην τολμησουν και κανουν τα ιδια

Εγώ αν ήμουν η Microsoft πάντως, βλέποντας το post του orokusaki θα ανατρίχιαζα..

Λογικά το πήραν το μήνυμα και θα είναι πιο προσεκτικοί με το Gears of War.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν ήμουν η Microsoft πάντως, βλέποντας το post του orokusaki θα ανατρίχιαζα..

Λογικά το πήραν το μήνυμα και θα είναι πιο προσεκτικοί με το Gears of War.

 

 

αν μένει κανείς απο σας λίγο πιο μακρυά απο κέντρο, να έχει σχετική ησυχία ρε παιδί μου, τα βράδια μπορείς να ακούσεις τα κλάματα και τους λιγμούς απο τα στελέχη της ms, συγκεκριμένα τα παιδιά απο το porting κομμάτι (που σίγουρα πιστεύει οτι υπάρχει). Πηγάδι που δεν στερεύει είναι ο κερατάς. κάντε εναν κόπο και googlarete μια το nick του να τον πετύχετε σε ενα άλλο gr site, εκεί δεν μασάει, δίνει πόνο απλόχερα

.

 

Κρίμα πάντως για το game, φαίνεται πολύ ωραίο, όποτε βλέπω gifακι/vid απο reddit κάθομαι και χαζεύω. Μετά θυμάμαι την τιμή και τσαλακώνω άδειο κουτάκι κοκακόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που δεν ειναι παιχνιδι που θελω να παιξω γιατι αλλωις θα ειχα θυμωσει παρα πολυ. Αλλα το Gears που το περιεμνω πως και πως... ε κει ναι μην τολμησουν και κανουν τα ιδια αν και ειπαν πως θα ειναι το πρωτο παιχνιδι που φτιαχτηκε απο την αρχη για dx12.

 

1548.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν υπάρχουν κλειδιά για xbox1, τα κλειδάδικα πουλάνε accounts. Βάζεις τα στοιχεία του account που σου δίνουν για να ενεργοποιήσεις το παιχνίδι και μετά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κανονικά στο δικό σου account. 

 

Υποτίθεται πως αυτό μπορείς να το κάνεις και στο Win10 Store για τα παιχνίδια που υποστηρίζουν παράλληλα Xbox-Win10.

Σε μερικά κλειδάδικα μάλιστα στη περιγραφή λέει "Windows 10/ Xbox One account".

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς? Γιατί αν όντως δουλεύει βρίσκεις το Horizon 3 με 30€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο κλειδαδικο το είδες;;

edit: άκυρο, τώρα είδα τα ratings στο trustpilot, όσοι αγόρασαν το horizon από το cjs τους έγινε αυτόματο refund την άλλη μέρα και τώρα ψάχνονται...  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...