Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι πωλείται μόνο σε ψηφιακή μορφή:

https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/forza-horizon-3-standard-edition/9nblggh4x6t9/

 

Όπως έχω γράψει και παλαιότερα για μένα είναι το καλύτερο arcade racer που έχω παίξει.

Τρομερή δουλειά σε όλους τους τομείς αλλά η τιμολόγηση σίγουρα το κάνει δύσκολο να το αποκτήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε το παιζω σε λαπτοπ σε 1920 αναλυση με gtx950 4gb ddr3 i7 και 16 gb ram.με την 8 αρα ραμ κολλουσε λιγο.τωρα παιζει απροβληματιστα...οποτε δεν θελει καρτα γραφικων σκοτωστρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα, αντιμετοπιζει κανενας προβλημα με το download του παιχνιδιου σε windows 10?

 

το εχω αγορασμενο και προσπαθω να το κατεβασω, παταω install διαλεγω τον σκληρο στον οποιο θελω να το βαλω και μετα τιποτα, σαν να μην πατησα τοτε install

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει τα παντα, μπορω να κατεβασω μικρα προγραμματα και παιχνιδια αλλα για καποιο λογο δεν θελει να κατεβασει το forza

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ασφαλώς. Το παιχνίδι είναι εύκολα 50+ ώρες χωρίς καν να αγγίξεις το online. Για μένα είναι το καλύτερο arcade racer.

 

Προσωπικά βέβαια δε θεωρώ πως αξίζει να το πάρεις full price (70€). Επίσης τα 2 expansion είναι πολύ καλά και τα συστήνω οπωσδήποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφαλώς. Το παιχνίδι είναι εύκολα 50+ ώρες χωρίς καν να αγγίξεις το online. Για μένα είναι το καλύτερο arcade racer.

 

Προσωπικά βέβαια δε θεωρώ πως αξίζει να το πάρεις full price (70€). Επίσης τα 2 expansion είναι πολύ καλά και τα συστήνω οπωσδήποτε.

ευχαριστω για απαντηση :) 

γνωμη για kinguin.net ? εχουν κατι τιμες λεω πως γινεται αυτο  :blink:

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...