Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, Despotas είπε

Έχω και τα 2 expansion. Είναι πολύ καλά και ειδικά σε αυτή τη τιμή τα προτείνω με κλειστά μάτια. Δεν έχουν ανακοινώσει κάτι για νέο expansion.

CTDs τρώω σχετικά συχνά. Το μόνο παιχνίδι προσωπικά εδώ και χρόνια που έχει τέτοιο θέμα και φυσικά χωρίς να βγάζει μήνυμα λάθους.

αν εχεις overclock βγαλτο και ξαναδοκιμασε, επισης ειναι μερικα παιχνιδια που εχουν προβλημα με το οc της καρτας γραφικων ακομα και αν αυτο ειναι εργοστασιακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Anaisthitos είπε

επισης εχει το Forza Horizon 3 Expansion Pass στα 10 ευρω

Ευχαριστω για την ενημερωση,αγοραστηκε.Εψαχνα πως και πως το blizzard mountain φθηνοτερα που ουτε σε κλειδαδικα δεν επαιζε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα τι βλαμμένοι είναι εκεί στην ms

 

ξαναπερνάω το παιχνίδι και αρχίζω να μαλακίζομαι παίζω καμιά ώρα+ και κάνω διάφορα και αποφασίζω να πάω στο blizzard mountain

 

και εκεί ανακαλύπτω ότι θέλει ξεχωριστό install το συγκεκριμένο dlc, μου λέει να ξεκινήσει να το εγκαθιστά όσο είμαι in game, τίποτα...

τεσπά βγαίνω έξω και βάζω να κατέβει και αυτό και το άλλο του season pass.. 

 

το παιχνίδι τρέχει όνειρο, διαρκώς κολλημένο στα 60αρια και είδα κάνα δυο φορές 56-57... θα παίξω τα χιόνια.. 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ευχαριστω για την ενημερωση,αγοραστηκε.Εψαχνα πως και πως το blizzard mountain φθηνοτερα που ουτε σε κλειδαδικα δεν επαιζε.

αυτο λεει διαθεσιμο μονο για xbox ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, doctorser είπε

To Αγορασα κι εγω αυτο πως ενεργοποιητε? τι σου δινει ξερουμε? 

ξεκλειδωνει τα 2 expansions, το hot wheels και blizzard mountain, για να τα ανοιξεις πας εκει που ειναι τα αντιστοιχα εικονιδια στο χαρτη και πατας το κουμπι για να μεταφερθεις, αν δεν κανω λαθος θα κατεβασει τα expansions εκεινη την ωρα οποτε δεν θα μπορεις να το παιξεις αμεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, doctorser είπε

To Αγορασα κι εγω αυτο πως ενεργοποιητε? τι σου δινει ξερουμε? 

Σου γραφει αναλυτικα κατω στην περιγραφη τι σου δινει ακριβως :) Φιλικα παντα αλλα πρωτα κοιταμε τι προκειται να αγορασουμε :P

Επεξ/σία από Fulgore
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σου γραφει αναλυτικα κατω στην περιγραφη τι σου δινει ακριβως :) Φιλικα παντα αλλα πρωτα κοιταμε τι προκειται να αγορασουμε :P

και τωρα τι μου την ειπες πχ; και οχθ μονο δεν εγραφε αλλα ηταν ελεγε για xbox οπως ελεγα παραπανω 

 

εσυ τι λες να μην ψαχτηκα και ναι μπηκα στο game και κατεβασα και τα δυο expansion ελεος με τους εξυπνακιδες. παραμαζευτηκαν πολλοι εδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, doctorser είπε

και τωρα τι μου την ειπες πχ; και οχθ μονο δεν εγραφε αλλα ηταν ελεγε για xbox οπως ελεγα παραπανω 

εσυ τι λες να μην ψαχτηκα και ναι μπηκα στο game και κατεβασα και τα δυο expansion ελεος με τους εξυπνακιδες. παραμαζευτηκαν πολλοι εδω...

Λιγος σεβαστος σε καποιους οι οποιοι ειναι παλιοτερα και πιο ενεργοι στο forum δεν θα εβλαπτε.

Ουτε σου μιλησα κιολας ετσι. Και επειδη και λαθος εχεις και πας να βγεις και απο πανω,να και απο την επισημη σελιδα τι γραφει αν παει καποιος λιγο πιο κατω στην σελιδα

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/forza-horizon-3-expansion-pass/9nblggh4t5ft

Description

Get instant access to both the Blizzard Mountain and Hot Wheels expansions for Forza Horizon 3 at a discounted price.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/2/2018 στις 1:35 ΠΜ, just getting started είπε

Τσιμπησα προσφατα το παιχνιδακι και μπορω να πω οτι μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις. Εδω και 2-3 μερες το εχω ψιλοκαψει και το εχω κατευχαριστηθει

Παρολα αυτα καποια στιγμη εφαγα ενα γερο κρασαρισμα (γκρι οθονη - πρωτη φορα) και απο τοτε δεν μπορω να το ξανα ανοιξω... να μην μπορω να το ανοιξω μου ειχε ξανατυχει, αλλα εκανα ενα reboot και εστρωσε... τωρα τιποτα. Ουτε και με reset της εφαρμογης δουλεψε. Καμια ιδεα τι να δοκιμασω;

btw οσο επαιζα ετρεχε νερο πανω απο 60 με ultra preset και το φυσιολογικο ocasional drop που μαλλον ευθυνεται στα 8 γιγα ραμ, οποτε αποκλειω το ενδεχομενο να μην το αντεχει το πσ

rx 470 stock

fx 6300 3.9 ~ 1.26

8gb 1600mhz 1.56v

εγκατεστημενο σε caviar blue 1tb

Ρε μαγκες κατι δεν παει καλα με drivers 388.71, 388.59  η κανω λαθος ? :|   κατεβασα 388.49 κ  εστρωσε!! 60+fps

Εδω κ 2 μερες ειχε τρελα προβληματα  κρασαρισμα 2 φορες.

Oχι δεν φταιει 8gb ram κ εγω  8gb εχω :) δεν τρωει και τα 8gb στο pc μου τουλαχιστον  ultra preset.Για δες cpu gpu usage.

Eπισης λενε οτι game mode ειναι broken!  μπορει να κρασαρει παιχνιδι.

 

Επεξ/σία από fox_fox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...