Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι αποσυνδέσεις που έχεις είναι λόγω των πετσοκομμενων δεδομένων επίσης. Μου τα έκανε αυτά και μένα.

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε να έχεις θέμα. Συνήθως αποσυνδεεται όταν το αφήνεις αρκετή ώρα σε αδράνεια. Στο best performance είναι καλύτερα πιστεύω.

 

Από εκεί και πέρα αν κάποιο site έχει region restrictions βάζεις μια Germany και καθαριζεις. Για μένα ο πιο γρήγορος server είναι του Καναδά.

 

Υπόψιν. Αν δεν σου κάνει σύνδεση με την μια το vpn, το βλέπεις ότι χωλαίνει κτλ, κλείνε δεδομενα, κλεινε το app και άνοιξε τα ξανα. Αν δεν σου ανοίγουν για κάποιο λόγο τα δεδομένα restart την συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έπαθα ακριβώς το ίδιο πράγμα.

 

Από την στιγμή που φας το limit ουσιαστικά τα δεδομένα σου από τον παροχο είναι πετσοκομμενα, οπότε και το vpn αγκομαχει.

 

Μια λύση είναι να σου στείλει κάποιος mb για να μην χρειαστεί να ξαναβάλεις κάρτα κτλ. Με το που έχεις τα mb τα δεδομένα απελευθερώνονται οπότε όταν τελειώσουν παραμένεις έτσι. Σε μένα και στον father που το χρησιμοποιούμε έτσι λειτούργησε.

 

Όταν βάζουμε κάρτα θα ήταν καλό να μένουμε με κάτω του ενός ευρώ ώστε να μην μας κάνει την γνωστή χρέωση. Αυτό το MI δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά και ο τρόπος που προτείνω είναι επίσης καλός imo.

 

ΥΓ. Το end day δεν μας κάνει υπόψιν καθώς σου κλείνει τελείως την πρόσβαση σου στα δεδομένα. Δεν ξέρω την πρώτη φορά που το είχα κάνει γιατί δεν μου τα έκλεισε και τώρα διαπίστωσα ότι γίνεται αυτό.

 

MI στο 1333 :mellow:

 

το εχω δοκιμασει, για αυτο το λεω, επιδη και η μανα μου ειχε θεμα και της ετρωγε την καρτα της εβαλα αυτο..

 

οι αποσυνδέσεις γίνονται λογο κακου σηματος. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μενεις ακίνητος ξερω εγω, γιατι στο psiphon δεν αρεσει να πεφτει το σημα για λιγ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει λύση για Hotspot; Δοκίμασα αλλά δεν δουλεύει... Διάβασα κάτι για bluetooth, το δοκίμασα αλλά δεν τα κατάφερα. Δοκίμασε κανείς με κανένα app ή ακόμα και με καλώδιο; 

Θα είναι καλή περίπτωση να μπορούμε να δώσουμε internet σε ένα pc/φορητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Samsung s4 και το note 4 λειτουργεί άψογα πάντως, μέχρι και σειρές/ταινιες βλέπω μέσω Kodi κτλ.

 

Αν δεν λειτουργεί το Psiphon που κατεβάσατε, βάλτε καμία άλλη πιο παλιά version του. Οι παλιές είχαν και περισσότερες επιλογές από την καινούρια υπόψιν. Εγώ εχω την 85 version. Ότι λειτουργεί δεν το αλλάζω. Αυτή πάει σφαίρα στις συσκευές μου.

 

*Και εγώ μέχρι τώρα το hotspot δεν κατάφερα να το κάνω να λειτουργησει.

Και είναι rootαρισμενη η μια από τις δυο συσκευές. Για πείτε details σε όσους λειτουργεί με κάποιο app που είπατε πιο πάνω, πείτε περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.Έχω εγκαταστήσει ο psiphon κλασικό δεν....τίποτα.Έκανα ρυθμίσεις αλλά κάτι δεν κάνω καλά με δεδομένα?με WiFi?γ Έχει κάποιος την καλοσύνη να μου πει αν βήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το hotspot πρέπει να έχεις κάνει root ή να έχεις custom rom (και εγώ cyanogen έχω), ανοιγεις πρώτα τα δεδομένα και το hotspot, συνδέεις τη συσκευή που θες , ανοιγεις μετα το psiphon και τέλος ανοιγεις το TetherVPN και πατάς κάτω εκεί που λέει Wifi Tether. Εδώ το link για το TetherVPN:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ardadem.tethervpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που έχει free Internet με vpn?με ποιο πρόγραμμα,έχω δοκιμάσει πολλά άλλα τίποτα.

vpn+tunneling, δεν ειναι απλο vpn. το psiphon handler 113 εχω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλος χρειάζομαι μια τέτοια κατάσταση. Πιστεύω είσαι γνώστης.Αν θες με βοηθας σε αυτό,και αν είναι η δουλειά σου δεν θέλω τσάμπα .

Αν θες ένα τηλέφωνο να επικοινωνήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια ερωτηση , αυτο μπορει να γινει και με τα 3g στικακια ? δηλαδη να βαλεις το στικακι στον υπολογιστη και ειτε μεσω bluestack και psiphon , ειτε να κανεις εγκατασταση το psiphon στον υπολογιστη και να το ανοιξεις απο εκει 

 

επισης αν καποιος απο εσας εχει το kayweb vpn και θελει μπορει να μου το στειλει και μενα με ενα μηνυμα , ευχαριστω πολυ

Επεξ/σία από perachoritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα.

Καταρχάς θα ήθελα να ξεκαθαρίσω από την αρχή οτι η σχέση μου με την τεχνολογία και οι γνωσεις μου πάνω σε software προγραμματισμο κτλ είναι σχεδον μιδαμινή. Πριν από μερικούς μήνες έπεσε στα χερια μου μια εφαρμογή για το android  κινητό μου " Kayweb vpn" που με τη χρήση της μπορούσα να σερφάρω χωρίς καθόλου δεδομένα , με μια υποτυπώδη ταχύτητα, ΔΩΡΕΑΝ. Δυστυχώς η εφαρμογή έπαψε πλεον να λειτουργεί και οι παρομοιου τυπου εφαρμογές που βρήκα στο store δυστυχώς δεν δείχνουν να λειτουργουν .Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καποια δωρεάν είτε με καποια μηνιαιο ατιτιμο.Μπορεί να μου δώσει κάποιος τα φώτα του περι του κονσεπτ των εφαρμογών αυτών (πάροχος cosmote, η προσωπική μου αναζητηση πάνω στο θέμα βαση των γνώσεων που ΔΕΝ έχω πάνω σε αυτά, δεν με διαφώτισε)

 

 

φιλε μου υπαρχει η δυνατοτητα να μου το στειλεις αν σου δωσω το email μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση , αυτο μπορει να γινει και με τα 3g στικακια ? δηλαδη να βαλεις το στικακι στον υπολογιστη και ειτε μεσω bluestack και psiphon , ειτε να κανεις εγκατασταση το psiphon στον υπολογιστη και να το ανοιξεις απο εκει 

 

επισης αν καποιος απο εσας εχει το kayweb vpn και θελει μπορει να μου το στειλει και μενα με ενα μηνυμα , ευχαριστω πολυ

δεν το δοκιμασα ποτε, αλλα μπορεις αν κανεις tunneling λογικα και αν υπαρχει καποια σελιδα που μπορεις να μπεις χωρις χρεωση οπως το m.whatsup.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...