Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PdaNet που ανέβασα για κινητό και εγκατάσταση PdaNet για pc σύνδεση USB κινητού με pc και είστε οκ χωρίς ρουτ

 

απο κινητο σε κινητο κανει; η σε ταμπλετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικά γίνεται σε όλα τα Samsung δεν είμαι σίγουρος.
Όσοι έχουν Samsung κινητό μπορούνε να κάνουν ασύρματα Tethering (Wifi/Bluetooth) σε άλλες συσκευές χωρίς πρόσθετο πρόγραμμα.

Μενού->Ρυθμίσεις->Συνδέσεις->Tethering και Mobile hotspot->Φορητό σημείο πρόσβασης.

Επεξ/σία από Arxagelos2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπομονη εχει τα ορια της? Με αυτα που διαβαζω ? Ερθε η στιγμη να βαλω τα πραγματα στην θεση τους .(Και να παραβιασω την υποσχεση που εδωσα οτι δε θα ξαναγραψω ? Μαλον θα ξεχασουμε τη εστυ βοηθεια και τη εσχοκερδια .Βοηθεια ειναι να δινης διχως ανταλαγμα οταν δινης και περνης λεφτα ειναι εργασια.Εγω δεν πηγα σε μεγαλο σχολειο εσεις που πηγατε η πηγαινετε δεν το καταλαβαινετε;και μαλιστα λεφτα βρομικα απο παρανομια.Καπου ρε παιδια εχεται χαση την μπαλα.Τωρα να αφησω να νομιζουν καπιοι οτι εσπασαν την κοσμοτε πρωτοι απλα να βαλω σε ταξη τα πραγματα γραφω τα εξης 2005 τρια δυκτια vodafone kiou cosmote.απο τοτε δουλευουν και θα δουλεουν τα μαλιστα vodafone και cosmote και kiou με το injector και με την εφαρμογη μου την kiou την φιλαω μυστηκο θα ερθει η σηρα της θα την δωσο και αυτη καπου το ψεμα και απατεωνια πρεπει εκλειψουν απο αυτο το τοπο τελος γειασας ελπιζω καπου να με νιωθετε εχω τα τριπλασια χρονια σας δεν επιτρεψω ποτε την παραποιηση της αληθειας ευχαριστω που με διαβασατε και ευχαριστω αυτους που βηθησα ειναι ευχαριστηση μου να βοηθω φτωχαδακια σαν εμενα δεν θα ξαναγραψω αυτη τη φορα θα το τηρησω οπως το τηρουν και αυτοι που βοηθω

 

Κώστα σεβαστή η άποψή σου, αν και με στενοχωρεί η σιγή οποιουδήποτε θέλει να βοηθήσει..

Εγώ προσωπικά σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου και χαίρομαι που δουλεύει απροβλημάτιστα

η εφαρμογή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα τον τροπο συνδεσης του kostt316 και δουλευει πολυ καλα,απροβληματιστα οπως πρεπει αν οντως κρατησει(θα φανει με τον καιρο)πολλα μπραβο που μας ανοιξε τα ματια.

 

Και οπως ειπαμε παιδια μην το διατυμπανιζετε παντου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθήσω το θέμα εδώ και καιρό αλλα δεν έχω γράψει ποτέ. Λοιπόν για αρχή να ευχαριστήσω τον stargreek για το βίντεο που έβαλε με τις οδηγίες και κατάφερα και έκανα εύκολα ehi file χωρίς εγγραφές σε vpn και Proxy και δουλεύει μια χαρά. Επίσης μπράβο στον Κώστα που βοηθάει τον κόσμο χωρίς κανένα αντάλλαγμα. Όσο για τον cyxer που διαφημίζει εδώ το site του και παροτρύνει και την αγορά "υπηρεσιών του" αυτό που κάνει λέγεται αισχροκέρδεια. Εκμεταλλεύεται μια "τρύπα" που υπάρχει για να βγάλει εύκολα χρήματα. Οχι ότι αυτό δεν συμβαίνει αλλού γύρω μας αλλα νομίζω οτι τέτοιες πράξεις είναι κατακριτέες και πρέπει να σταματήσουν. Και για να καταλάβετε γιατί μέγεθος αισχροκέρδειας μιλάμε αν 10 άτομα δώσουν απο 5 ευρώ για ενα μηνιαίο ehi ο cyxer έχει βγάλει 50 ευρώ θα πληρώσει 10 ευρώ/δίμηνο server θα δώσει στα 10 άτομα το ίδιο ehi file και θα έχει έτσι 40 ευρώ κέρδος. Φανταστείτε τα άτομα να είναι 50 η και παραπάνω. Κάντε τις πράξεις. Και για να θυμίσω σε όσους ξέρουν για την εφαρμογή venom που είχε βγει περίπου το Σεπτέμβριο την οποία είχαν ανεβάσει και στο playstore όπου ζητούσε 10 ευρώ συνδρομή για απεριόριστο ίντερνετ και επειδή μαθεύτηκε γρήγορα και η εφαρμογή και το μέγεθος της απάτης την διέγραψαν καθώς πίσω απο την εφαρμογή αυτή κρυβόταν το psiphon οπου απο εκεί και έπειτα έγινε γνωστό. Και για να τελειώσω θεωρώ θετικές τις πράξεις αλληλοβοηθειας που σώζουν το πορτοφόλι μας και κόβουν έστω και λίγο τα μεγάλα κέρδη των εταιρειών μπας και βάλει ποτέ μυαλό το καρτέλ που λέγεται κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα. Εγω πάντως οτι ξέρω-μαθαίνω βοηθάω όσους ανθρώπους γύρω μου που ξέρω οτι έχουν ανάγκη έστω και με αυτόν τον τρόπο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ταχύτητες έχετε με του Κώστα;

Ακούω κάτι 11mbps και εγώ έχω 0,4mbps

(Φιλικά το λέω, μάλλον φταίει το κινητό μου)

Βάλε τα Buffer size και τα δύο 99999 και τσεκαρισε το Data Compression και δοκίμασε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθήσω το θέμα εδώ και καιρό αλλα δεν έχω γράψει ποτέ. Λοιπόν για αρχή να ευχαριστήσω τον stargreek για το βίντεο που έβαλε με τις οδηγίες και κατάφερα και έκανα εύκολα ehi file χωρίς εγγραφές σε vpn και Proxy και δουλεύει μια χαρά. Επίσης μπράβο στον Κώστα που βοηθάει τον κόσμο χωρίς κανένα αντάλλαγμα. Όσο για τον cyxer που διαφημίζει εδώ το site του και παροτρύνει και την αγορά "υπηρεσιών του" αυτό που κάνει λέγεται αισχροκέρδεια. Εκμεταλλεύεται μια "τρύπα" που υπάρχει για να βγάλει εύκολα χρήματα. Οχι ότι αυτό δεν συμβαίνει αλλού γύρω μας αλλα νομίζω οτι τέτοιες πράξεις είναι κατακριτέες και πρέπει να σταματήσουν. Και για να καταλάβετε γιατί μέγεθος αισχροκέρδειας μιλάμε αν 10 άτομα δώσουν απο 5 ευρώ για ενα μηνιαίο ehi ο cyxer έχει βγάλει 50 ευρώ θα πληρώσει 10 ευρώ/δίμηνο server θα δώσει στα 10 άτομα το ίδιο ehi file και θα έχει έτσι 40 ευρώ κέρδος. Φανταστείτε τα άτομα να είναι 50 η και παραπάνω. Κάντε τις πράξεις. Και για να θυμίσω σε όσους ξέρουν για την εφαρμογή venom που είχε βγει περίπου το Σεπτέμβριο την οποία είχαν ανεβάσει και στο playstore όπου ζητούσε 10 ευρώ συνδρομή για απεριόριστο ίντερνετ και επειδή μαθεύτηκε γρήγορα και η εφαρμογή και το μέγεθος της απάτης την διέγραψαν καθώς πίσω απο την εφαρμογή αυτή κρυβόταν το psiphon οπου απο εκεί και έπειτα έγινε γνωστό. Και για να τελειώσω θεωρώ θετικές τις πράξεις αλληλοβοηθειας που σώζουν το πορτοφόλι μας και κόβουν έστω και λίγο τα μεγάλα κέρδη των εταιρειών μπας και βάλει ποτέ μυαλό το καρτέλ που λέγεται κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα. Εγω πάντως οτι ξέρω-μαθαίνω βοηθάω όσους ανθρώπους γύρω μου που ξέρω οτι έχουν ανάγκη έστω και με αυτόν τον τρόπο.

παντα θα πρεπει να λεμε μπραβο σε οποιοδηποτε παιδι βοηθαει με τις γνωσεις του αλλα η ιστορια με τον κωστα ηταν οτι ειπαμε δυο - τρια ατομα οτι δεν δουλευει το αρχειο ( που πραγματικα σε μενα δεν δουλεψε τεσσερις φορες που το δοκιμασα )και τον πειραξε αυτο ...αλλα και παλι ειπα μπραβο . στο θεμα του cyxer οποιος θελει πληρωνει οποιος θελει φτιαχνει τσαμπα μονος του , υπαρχουν πλεον οδηγοι για να φτιαξεις μονος ehi αρχειο .... κι οσο για το βιντεο να ευχαριστειτε το pc steps και τον λεωνιδα λαγογιαννη που εφτιαξε το βιντεο ... και γενικα στα παιδια του pc steps που προσπαθουν να βοηθησουν και του cyxer που βοηθησε εμενα

Τι ταχύτητες έχετε με του Κώστα;

 

Ακούω κάτι 11mbps και εγώ έχω 0,4mbps

 

(Φιλικά το λέω, μάλλον φταίει το κινητό μου)

κανε αυτο που σου εγραψε ο bil53 και δοκιμασε και μερικους dns απο εδω http://www.getdriver.com/how-to/2498/free-fast-public-dns-server-faster-browsing-experience.html μπορει να σε βοηθησουν ... αλλα παιζει ρολο και το σημα και η τοποθεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε τα Buffer size και τα δύο 99999 και τσεκαρισε το Data Compression και δοκίμασε

Δεν λέω για το http injector, αλλά για το προγραμματακι του Κώστα, το οποίο δεν έχει ρυθμίσεις για πακέτα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω για το http injector, αλλά για το προγραμματακι του Κώστα, το οποίο δεν έχει ρυθμίσεις για πακέτα κλπ

Σίγουρα έχεις πρόβλημα κινητού που δεν μπορεί να ανταπεξέλθει
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...