Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα trades τι παίζει; Έχει κάνει κανένας ως τώρα; Ανταλλάσσουμε ότι θέλουμε ή υπάρχουν περιορισμοί; Ως τώρα δεν έχω βρει κανέναν να κάνω trade!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω και τίποτε σοβαρό για να κάνω trade.  

Το τελευταίο εξάμηνο + απλά το ανοίγω και το κλείνω ίσα να πάρω μπάλες και ένα τέρας από το γειτονικό μου στοπ.

Βλέπω έχει προσθέσει πολλά στοπ και gym εκεί που δεν υπήρχαν.

Μου έχει σπάσει τα νεύρα με το μήνυμα ότι μπαίνω από μη επίσημη εφαρμογή - κάτι που δεν κάνω.  Τους έστειλα μήνυμα και μου είπαν ότι θα φύγει μετά από λίγο καιρό.  Πάνε μήνες τώρα. Υποθέτω είναι γιατί μπαίνω από διαφορετικά κινητά κάθε τόσο (το έχω σε δύο κινητά).

Έχω γεμίσει και το κουτί και περιμένω μήπως βάλει double XP για να κάνω evolve καμιά 150+ τέρατα ...

Λόγω δουλειάς δεν βρίσκω χρόνο για περπάτημα όπως παλαιότερα (ήρθε η ανάπτυξη ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε μου ρε παιδια πως να το παιξεις το ρημαδι οταν μετα απο τοσο καιρο μετα την κυκλοφορια του δεν εχουμε ουτε ενα ποκεστοπ σε ακτινα χιλιομετρων; Ουτε καν ποκεμον βγαινουν αν δεν βαλεις insence. Μπαινω και στη σελιδα τους και μου λενε απο πανω οτι δεν δεχονται αιτηματα για νεα ποκεστοπ κτλ. Εκανα spoofing αρκετο καιρο θελοντας και μη αλλα πλεον δεν εμφανιζει ολα τα ποκεμον. Πειτε ρε παιδια αν υπαρχει κατι να κανουμε

D0765DCB-3017-46A5-B55C-D509BF2497D3.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/7/2018 στις 2:56 ΜΜ, kataramenos32 είπε

Για πειτε μου ρε παιδια πως να το παιξεις το ρημαδι οταν μετα απο τοσο καιρο μετα την κυκλοφορια του δεν εχουμε ουτε ενα ποκεστοπ σε ακτινα χιλιομετρων; Ουτε καν ποκεμον βγαινουν αν δεν βαλεις insence. Μπαινω και στη σελιδα τους και μου λενε απο πανω οτι δεν δεχονται αιτηματα για νεα ποκεστοπ κτλ. Εκανα spoofing αρκετο καιρο θελοντας και μη αλλα πλεον δεν εμφανιζει ολα τα ποκεμον. Πειτε ρε παιδια αν υπαρχει κατι να κανουμε

D0765DCB-3017-46A5-B55C-D509BF2497D3.jpeg

Έχεις φάει ban - μάλλον σου πετάει και το σχετικό μήνυμα.

Είχα το ίδιο θέμα μέχρι πριν μερικούς μήνες για τον ίδιο λόγο - δεν υπήρχαν αρκετά stop για να γεμίσω το κουτί. Έτσι το παράτησα και άρχισα να παίζω το dragonius go (το οποίο βάζει στοπ βάση των παικτών) και θα συνέχιζα να το παίζω αλλά τον τελευταίο καιρό το pogo, στην ευρύτερη περιοχή μου έχει κάνει προσθήκη δεκάδων στοπ και μετατροπές αρκετών σε gym.

Βέβαια έχω ελάχιστο χρόνο πια για παιχνίδι.  Δεν έχω βρει μία ώρα να κάτσω κάτω να κάνω evolve και να αδειάσει το κουτί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, andreapaog328 είπε

με τα μπαν πλεον τι παιζει? σου κλεινει το ακκαουντ? καντε αδδ ειμαι πλοκ δινω δωρα σα σκυλι

Κωδικός;

Στα μπαν απλά περιορίζει τα τέρατα που εμφανίζονται σε ελάχιστα και με κακό cp. Διαρκεί τυχαίο χρόνο - κάποιες μέρες μπορεί και μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, papars είπε

Κωδικός;

Στα μπαν απλά περιορίζει τα τέρατα που εμφανίζονται σε ελάχιστα και με κακό cp. Διαρκεί τυχαίο χρόνο - κάποιες μέρες μπορεί και μήνες.

9018 7189 4185

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 Μέχρι το τέλος του μήνα θα βγαίνουν συνέχεια pokemon από την πρώτη γενιά, έχει γεμίσει ο τόπος. Είναι ευκαιρία αν σας λείπουν κάποια. Το αρνητικό είναι πως τρέχω συνέχεια για μπάλες. 

9843 6161 3249

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...