Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξερουμε αν θα παιχτει κανα event για πασχα?

 

με το metal coat τι θα ανεβαζατε? scyther ή onix? εχει κανα αλλο για αυτο το item?

Επεξ/σία από andreapaog328
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον μιλας για εξελιξη, και τα δυο, ετσι και αλλιως δυσκολα θα χρησιμοποιησεις οποιοδηποτε απο αυτα που θα βγαλει.

 

Εδω για οδηγιες για τα ειδικα αντικειμενα. http://www.ign.com/wikis/pokemon-go/Evolution_Items

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα ότι εμφανίζονται snorlax στο δάσος Καισαριανής.  

Προσπάθησα να πάω αλλά βλέπω ότι έχω πολύ κακό σήμα με το που στρίψω από την Κατεχάκη.

Έχω wind και το κινητό μου δεν έχει την 800 μπάντα.  Να φταίει αυτό;

Έχει πάει κάποιος να πει αν είναι εφικτό το farming εκεί;

Δυό βήματα είμαι από κει και δεν έχω πάει ποτέ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πονεμενη ιστορια το σημα στο δασος.εγω εχω και την 800αρα και τσουλαει σχετικα καλα στο 4g.αλλα το θεμα ειναι το που θα σου κατσει το ποκεμον,υπαρχουν σημεια που δε πιανει καμια.μου χει τυχει να παω να πιασω καλο λαρβιταρ πανω στο δρομο και να μη μου το δειχνει με καμια απο τις 3 εταιριες(εγω wind-vodafone και ενας φιλος cosmote).το μονο σιγουρο ειναι οτι πρεπει να πας να κανεις μια εξερευνηση στην περιοχη να ξερεις που παει αμαξι και που οχι,για να μπορεις να υπολογισεις τον χρονο απο το σπιτι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάω από το σπίτι μου εκεί δεν παίζει.  Θέλω μισή ώρα το λιγότερο.  Μπορεί να είμαι δίπλα αλλά μιλάμε για Αθήνα και την κίνησή της.  Έλεγα μήπως αξίζει να πάω επί τούτου για βόλτα και ότι κάτσει - από το να κάνω βόλτες μέσα στην κίνηση στο κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα. Πάντως διάβασα πως παίζει να ξεκινήσει αύριο εβεντ με double xp και κάτι που έχει να κάνει με τα αυγά αλλά δε ξέρουν ακόμα τι ακριβώς θα είναι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σας πάει το event?

 

Δυστυχώς στο "χωριό" δεν έχω σήμα και το περπάτημα δεν απέδωσε καρπούς.  Μόνο βρήκα χρόνο να κάνω evolve 200 τέρατα που είχα κρατημένα από πριν.  Δυστυχώς πριν το event έκανα 140 τέρατα evolve και είχα πάρει μιά οκτάδα lucky eggs :-(

Από αυγά έχω μόνο 5 χιλ που δίνουν τα κλασσικά μέχρι στιγμής.

 

Και σήμερα ήταν μεγάλο το πήξιμο στη δουλειά για να βγω έστω και λίγο για κυνήγι στο Φλοίσβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μέχρι και αύριο θα είμαι επαρχία και την πάτησα πάρα πολύ άσχημα.μαζευα τόσους μήνες candies αλλά δε μπορούσα να έχω και τα αντίστοιχα ποκεμον που θα χρειαζόμουν για τα evolve γιατί απλα δε χωρουσαν.ελεγα θα τα μαζέψω στη διάρκεια του εβεντ. Έλα όμως που εδώ δε βγάζει βασικά αθηναϊκα ποκεμον όπως growlithe, monkey, cubone ακόμα και οι γάτες είναι δύσκολες.και έχω μείνει με κάτι χιλιάρικα candies στο χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...