Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω λίγες χιλιάδες xp για lv36.

 

Έχει ξεπατωθεί να μου δίνει αυγά 10χιλ. - Τα οποία βγάζουν χαζομάρες (π.χ. mantine)

Από την άλλη πλευρά δεν λαμβάνω καθόλου potions.  Ενώ για περίπου 2 εβδομάδες δεν είχα καθόλου revive.

 

Η περιοχή μου είναι με δεκάρια gym - κυρίως των μπλε.  Για να τα κατεβάζω θέλω πάνω από 30 revive στο κάθε ένα και θα τα κρατήσω ελάχιστη ώρα.

 

Τα mass evolution μου βγάζουν στο μισάωρο δέκα λιγότερα από παλαιότερα (60-65 από 72-76).

Συνεχίζετε ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει σε rooted.

 

 

Εξακολουθώ να το βγάζω βόλτα - αλλά gym δεν μπορώ να κατεβάσω και να κρατήσω.  Στην περιοχή μου είναι μερικά μπλέ από πριν το πάσχα και δεν τα έχει κατεβάσει κανένας.  Δοκίμασα να ρίξω ένα lv9 - σχεδόν θυσιάζοντας ότι τέρας είχα πάνω από 1000 CP, αλλά σε δυό λεπτά μου τo είχαν πάρει.

 

Βαράς πάνω από 3 τέταρτα της ώρας για 10 coins.  Δεν αξίζει.

Και με δυσκολία βρίσκω revive / potions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει σε rooted.

 

 

Εξακολουθώ να το βγάζω βόλτα - αλλά gym δεν μπορώ να κατεβάσω και να κρατήσω.  Στην περιοχή μου είναι μερικά μπλέ από πριν το πάσχα και δεν τα έχει κατεβάσει κανένας.  Δοκίμασα να ρίξω ένα lv9 - σχεδόν θυσιάζοντας ότι τέρας είχα πάνω από 1000 CP, αλλά σε δυό λεπτά μου τo είχαν πάρει.

 

Βαράς πάνω από 3 τέταρτα της ώρας για 10 coins.  Δεν αξίζει.

Και με δυσκολία βρίσκω revive / potions.

Αυτονοητο δεν ειναι να μην μπορεις να κρατησεις ενα gym με ενα μονο ποκεμον πανω.Εδω εσυ λες οτι πας και ριχνεις lvl 9.Μονο ομαδικα μπορεις να κρατησεις gym αλλα και παλι δυσκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημά μου δεν είναι να κρατήσω το gym - αλλά να το ρίξω.

Οι κόκκινοι είμαστε λιγότεροι και τα gym τα έχουν -για μήνες- οι μπλε.

 

Θέλω περίπου 1 ώρα να ρίξω μόνος μου ένα gym σχεδόν αδειάζοντας όλα τα τέρατα μου.

Και τι κερδίζω; 10 coins.  Σε μισή ώρα το έχουν πάει πάλι lv10.

Άσε που θέλω πάνω από 15 μέρες για να μαζέψω πάλι revive / potions που για κάποιο λόγο δίνει πολύ λίγα.

Με λίγα λόγια δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ με τα gym.

 

Απλά συνεχίζω το περπάτημα αυγών και μάζεμα τεράτων για evolution.

 

Χτες πήγα lv36.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νέο update.

Αισθητά πιο αργό από το προηγούμενο.

Με αλλαγές αλλά και προβλήματα στα γραφικά.

Περισσότερα gym (που δεν έχουν ανοίξει ακόμα).  Είδα ότι μερικά stop τα έκανε gym.

 

Τρέχει ακόμα το event με τα μεγάλα XP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια αυτα που εκαναν με τα gym, αλλα αργησαν περιπου..ενα χρονο. και φυσικα δεν εκαναν τιποτα για τους cheaters που παιζουν απο το σπιτι τους με fake gps. στη περιοχη που ειμαι τωρα, εχει 7 gym τα οποια σε ελαχιστο χρονο εγιναν ολα κοκκινα lvl 10 απο τα ιδια ατομα ολοι τους lvl 34-35. εκατσα ποση ωρα να ριξω ενα για να δω πως ειναι, σε 5 λεπτα το ειχαν ξαναπαρει χωρις να πλησιασει ανθρωπος. γελοιοτητες

 

εγω ελαχιστους πλεον βλεπω εξω να ασχολουνται περνωντας απο gym/poke ακομα και αν εχει lure δε παταει ψυχη, ενω περισυ γινοταν της κακομοιρας. μιλαμε για κεντρικα σημεια με 2-3 poke και σε ολα να εχουμε ριξει lure. μαλλον θα παιζουν απο το σπιτι, ποιος ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...