Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aerodactyl cp 523 και τον έχασα....

πωωωω... Πετα ρε φιλε κανενα RazzBerry, δινουν τα Pokestops και τα ριχνεις πριν ριξεις PokeBall για να το πιασεις!

 

13624857_10154218216841070_266496780_n.p

και αν σου τελειώσουν οι pokeballs και είσαι 2 lvl?

Στα Pokestops δινει 2-5 καθε φορα και ξαναπαιρνεις κι αλλα σε 5 λεπτα ξαναγεμιζει! Εγω δεν ξερω τι να τις κανω και τις πεταω για να εχω χωρο για Potions!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα και εγω αφου ειχα προταση απο εναν φιλο,καλη φαση,το ξεκινησα χθες βραδυ,ημουν πανω στο ολυμπιακο χωριο με κατι φιλαρακια και αλωνιζαμε,ο ενας δε,πηγε να κοπανησει σε δεντρο :3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την παρεα καιγομαστε τις τελευταιες μερες παρα πολυ . Καναμε και ενα group στο fb !! Οποιος θελει και ειναι μπλε ομαδα ας μπει. Pokemin Go Blue Team (Team Mystic) Greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οσοι το τιματε, εχετε κατα νου οτι συμβαινουν και τετοια :-D Tρομολαγνεια θα πει κανεις και δικιο θα χει. Ενα (ανηθικο) thumbs up για την πρωτοτυπια τους το δινεις στους ενοχους, οπως και να χει:

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανένας ποτε θα βγει official στην ελλάδα? επειδή το playstore μου είπε χθες ότι δεν ήταν διαθέσιμο και το apk δεν μου δουλεύει σωστά, 300 μετρα απ το σπίτι πήγα και βρήκα 1 πόκεμον και πάλι το χορτάρι δεν σπαρταραγε για να ξέρω που είναι.. rip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Όχι, όταν βγει γενικά στην Ευρώπη τότε θα βγει και εδώ.

2) Μάλλον λόγο του ότι οι server είναι χάλια το έπαθες, αλλιώς δεν ξέρω. Κάτι είδα ότι θέλει smartphones με 2GB Ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα system requirements τα έχω (έχω xiaomi mi4) .. Λες να φταίει το ότι δεν έχω sim card? αλλα και πάλι με wifi έπρεπε να γίνετε δουλειά.. λογικά το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω..

 

επίσης μήπως φταίει ότι στο κινητό στις ρυθμισεις για χωρα δεν έχω βάλει ελλάδα? αλλα αυτό δεν είναι μονο για την ώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...