Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nos1 θα σου χρησιμεύσουν μονο αν κανεις μαχες στα gym!

Αν δεν εχεις χώρο διώξε καμία 30αρια γιατι βρίσκεις πολλα και στα pokestop!

 

 

Θα τα χρειαστείς σε gym battles. Αλλά για τώρα καλύτερα πέτα κανα potion ή revive γιατί οι poke balls τελειώνουν γρήγορα.

thnx,ως τώρα απο τις μαχες στα gyms,μόνο potion και super potion μου εχει ζητήσει.

btw,οσοι μένετε πρός το κέντρο,αξίζει να φαρμάρετε pockestop στο πεδίο του αρεως.Πρέπει να εχει μέσα πάνω απο 20! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx,ως τώρα απο τις μαχες στα gyms,μόνο potion και super potion μου εχει ζητήσει.

btw,οσοι μένετε πρός το κέντρο,αξίζει να φαρμάρετε pockestop στο πεδίο του αρεως.Πρέπει να εχει μέσα πάνω απο 20! ^_^

Προσοχή στο πεδιο μετα τη δυση του ηλιου, μαζευει tweakers. Δελεαστικότατα θυματα ανθρωποι που περπαταν αφηρημένα και κρατανε και σμαρτφον. Συνιστω να μην πηγαίνετε μονοι σας Πεδιο.

Αν είχα χρόνο για Μαραθώνιο θα ήμουν αλλού.  Απλά στην καθημερινή βόλτα για άσκηση (που έκανα και πριν) πρόσθεσα το go, και από την ακτίνα δράσης μου μάλλον αυτό που ήταν να δω το είδα. 

 

Θα περίμενα όσο ανεβαίνεις level να βρίσκεις διαφορετικά (πιό δύσκολα) pokemon, όχι τα ίδια και τα ίδια αλλά πιό δύσκολο να τα πιάσεις.

Εχει να κανει με το που πηγαίνεις. Αν περνας από τα ιδια μερη θα βλέπεις τα ιδια ποκεμον. Αλλαξε παραστασεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να κάνω και κάποια evolve και να τα κάνω share. Από τα 6 πρώτα μόνο το 1630 arcanine είχα (ήταν το καλύτερό μου). Γέμισα σκυλιά

 

vlFyRAg.png

 

Ώχ να healάρω τα μωρά μου ρε! Τώρα είδα τις μπαρες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει και σε άλλον να μην μπορει να κάνει μάχη σε gym? Πάει να ξεκινήσει και με πετάει

Εμένα.Πρόβλημα είναι με το σέρβερ.Μέσα σε κάνα δεκάλεπτο είχε φτιάξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να κάνω και κάποια evolve και να τα κάνω share. Από τα 6 πρώτα μόνο το 1630 arcanine είχα (ήταν το καλύτερό μου). Γέμισα σκυλιά

 

vlFyRAg.png

 

Ώχ να healάρω τα μωρά μου ρε! Τώρα είδα τις μπαρες τους

O Nikoding γιατι τοσο λιγο CP? Ποσο ηταν ο νιντορινο οταν εκανες evolve? Εχω μια nidorina 600 εγω και θα ξενερωσω αν παει τοσο λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Nikoding γιατι τοσο λιγο CP? Ποσο ηταν ο νιντορινο οταν εκανες evolve? Εχω μια nidorina 600 εγω και θα ξενερωσω αν παει τοσο λιγο..

 

Νομίζω ήταν γύρω στα 730? Και είναι εκει με power ups, δεν είπα ότι είναι ότι καλύτερο αλλά ήθελα Nidoking και ήθελα να έχω κάτι να αφήνω σε Gyms όταν κάνω τον γύρο για να μαζέψουμε coins+dust

 

http://pogotoolkit.com/ ότι θες τσέκαρε εδώ

 

Το πρώτο arcanine βγήκε από Growlithe 830 πάντως και του πάτησα όλα τα powerups (από 1900 κάπου το πήρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάνω μάχη σε gym επάνω αριστερά γεμίζει μια γαλάζια μπάρα. Τι είναι αυτό και πως το χρησιμοποιώ??

Όταν γεμίσει τέρμα κρατάς πατημένη την οθόνη και το pokemon σου κάνει την ειδική επίθεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ τυχερός με τα αυγά των 2χλμ. Δεν υπήρχε άλλη περίπτωση να είχα και τα 3. Όποιος πάει Αιγινα, στο λιμάνι έχει πολλά Dratini και Squirtle.

post-255384-0-77155200-1469528847_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ τυχερός με τα αυγά των 2χλμ. Δεν υπήρχε άλλη περίπτωση να είχα και τα 3. Όποιος πάει Αιγινα, στο λιμάνι έχει πολλά Dratini και Squirtle.

Kαλά πόσα αυγά είχες.?

Επίσης γιατί το flareon με όνομα Rainer έγινε Flareon :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά πόσα αυγά είχες.?

Επίσης γιατί το flareon με όνομα Rainer έγινε Flareon :S

Δίπλα από την δουλειά των γονιών έχει pokestop. Μιλάμε για τρελο abuse. Ναι και εμένα μου έκανε εντύπωση. Ίσως επειδή το έκανα απευθείας εβολβ από αυγό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...